Skocz do zawartości

[Przyjęta]Skarga na Administratora

 Udostępnij


Bakajoko

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199190165482/

Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/kinderking4

Nick oskarżonego: @ kingu
Opis sytuacji:Gracz o nicku czupss po zabiciu mnie sprowokował mnie słowami : ale es z toba jezu po czym zapytałem będącego administratora na serwerze czy zrobi coś z tą prowokacją czy moge do niego powiedzieć "Ty kurwo" lecz admin nie zareagował i powiedziałem te słowa w strone czupssa po czym nagle king sie obudził i dał mi muta na 1440 minut a czupssowi na 120minut gaga.Moim zdaniem ta kara jest niesprawiedliwa a wynika ona z dawniejszych konfliktów między nami. King bronił się argumentami takimi że miałem niedawno mute na dwa tygodnie i ta kara mi się należała. W moim sourcebans widnieją mute: 1x na 2 godziny, 3x na 1 godzine, 3x na 30min i 2x na minutę, natomiast czups ma kolejnego z rzędu aktywnego permmuta. Obaj gracze gadali razem na tsie, co widać na załączonym screenie, pewnie stąd ta faworyzacja.224458083_376748853988843_4559659269792587677_n.png.8e9a06499b2a1d3176e5dd4bc9d5735f.png
Serwer: JailBreak

Data i godzina zdarzenia: 27.07.2021 godzina: 21:40-46.
Dowody:Demko z mapy jb_arcade_b6

  • Smutne. 2
  • WOW MEGA! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Bakajoko napisał:


Gracz o nicku czupss po zabiciu mnie sprowokował mnie słowami : ale es z toba jezu po czym zapytałem będącego administratora na serwerze czy zrobi coś z tą prowokacją czy moge do niego powiedzieć "Ty kurwo" lecz admin nie zareagował i powiedziałem te słowa w strone czupssa po czym nagle king sie obudził i dał mi muta na 1440 minut a czupssowi na 120minut gaga.Moim zdaniem ta kara jest niesprawiedliwa a wynika ona z dawniejszych konfliktów między nami.

1.Uslyszalem dwa razy od ciebie slowo "kur*o" i po drugim dalem ci muta 

ledwo co skonczyl ci sie mut ktory trwal 2tyg wiec automatycznie za jakie kolwiek przewinienie nawet ci na ts mowilem ze dam ci muta dluzszego(nawet sam mowiles ze masz to w du*ie jak ci dam) , normalnie dostalbys 720 ale ze black lista  to x2 wiec moim zdaniem kara jest sluszna 

 

2.nawiazujac do czupsa nie dam mu gaga za "ale es z toba jezu" dluzszego niz 2,3 h , wiec dalem mu na 2h 

 

3. co ma to ze siedzialem na ts z czupsem ?? Obaj dostaliscie kary i czups nie mial jakiegos problemu bo wiedzial zczym sie wiaze jego wypowiedz 

 

4. Jakie to ma znaczenie ze czups ma permmuta jak on pisal na chacie to wiec nwm a w dodatku byla to prowokacja dlatego nie dostal dluzszej kary

36 minut temu, Bakajoko napisał:

W moim sourcebans widnieją mute: 1x na 2 godziny, 3x na 1 godzine, 3x na 30min i 2x na minutę

5.Wpisalem twoj stary nick czyli "Wiśnia Bakajoko" i wysloczylo  2strony i 3 commsy wiec jak tylko masz tyle commsow? 

 

36 minut temu, Bakajoko napisał:

pewnie stąd ta faworyzacja.

6. Faworyzacja xdd kiedy i gdzie

 

 

 

 

 

Edytowane przez kingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.Wpisalem twoj stary nick czyli "Wiśnia Bakajoko" i wysloczylo  2strony i 3 commsy wiec jak tylko masz tyle commsow? 

Odniosę sie do tej wypowiedzi jak i odpowiedzi wyżej czyli mi wyskoczyły 2 strony mając 79 commsów a czupss posiada ich ponad 160 :)

A i 2 sprawa nie przypominam sobie słów skierowanych w moją strone na teamspeaku ponieważ ja nie mam zamiaru rozmawiać z tobą bo nie mam po prostu takiej potrzeby :) 

 

Edytowane przez Bakajoko
  • Haha! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności