Skocz do zawartości

[Odrzucone] Lepsze freekille

 Udostępnij


Australia

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje polepszyć system zatwierdzania/odrzucania freekilli, gdyż obecnie „wyskoczenie” innego głosowania (np na mapę, inny freekill albo prośba o heala) sprawia, że nie mamy już możliwości zrespienia.

 

Przykladowo wszystkie nie rozpatrzone freekille mogły by się pojawiać na liście i po wpisaniu np !fk albo !freekill warden mógł by wybrać z listy freekilla i go rozpatrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Rastafari napisał:

Albo po prostu zrobić !FreekillMenu, przez które Warden mógłby respić graczy którzy zostali zabici przez CT.

 

Lepiej żeby były tylko osoby które wpiszą fk bo może być faworka gdyby warden mógł respic kogo zechce (ewentualnie respienie ludzi po samobóju z losa itp)

Edytowane przez Australia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, naiz napisał:

 

tam chodzilo o respienie przez wardena kogo chce kiedy ktos zginie. Ja mam na myśli, że freekill poza tym ze wyskoczy na ekranie to mozna jeszcze do niego wrócić np gdy zniknie później pod inną komendą

Edytowane przez Australia
np gdy zniknie później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej (jeśli się da) zrobić tak że jakies głosowanie albo inne menu które wyskakuje nie wyłączało tego pierwszego tylko mogło się pokazać jeśli poprzednie menu wyłączymy? Np jest freekill i nagle wyskakuje głosowanie to zamiast pokazania głosowania gra czeka aż wyłączymy menu z poprzednio wyskoczonym freekillem. Taka opcja by według mnie była najlepsza jeśli by się dało tak zrobić oczywiście. Co do samej propozycji jestem na tak.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 15.06.2021 o 18:51, Australia napisał:

tam chodzilo o respienie przez wardena kogo chce kiedy ktos zginie. Ja mam na myśli, że freekill poza tym ze wyskoczy na ekranie to mozna jeszcze do niego wrócić np gdy zniknie później pod inną komendą

Tego nie da się tak normalnie zrobić, bo nie ma żadnego hook'a zniknięcia menu i menu się nadpisują po prostu.

  • Haha! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności