Skocz do zawartości
Ciosek

Moderator [Odrzucone] Może tym razem się uda - Podanie Ciosek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ciosek
Imię: Michał
Dlaczego ja mam otrzymać rangę Moderatora?: Minęło już trochę czasu od mojego poprzedniego podania i wydaje mi się że przez ten czas nauczyłem się zauważać moje błędy i umiem tym razem o nich napisać. Chyba mogę śmiało powiedzieć że jestem osobą rozpoznawalną na forum ponieważ siedzę już tutaj naprawdę dużo czasu bo aż od końca 2017 roku.
Jestem aktywny na forum, mimo tego że nie wrzucam paru postów dziennie to na forum zaglądam dosyć często, po prostu jak nie widzę potrzeby wypowiadania się to tego nie robię co nie zmienia faktu że jestem aktywny na forum i wiem co tutaj się dzieje. Za niedługo wakacje, wydaje mi się że przez to na Arenę przyjdzie sporo nowych osób i będzie trzeba 'kontrolować' forum żeby takie osoby nie robiły na nim syfu.
Mam dobry kontakt z obecnymi moderatorami na forum więc wydaje mi się że komunikacja pomiędzy nami nie była by kłopotliwa. Nie boję się wyrazić swojego zdania przez co czasami wypadam na osobę toksyczną ale próbuję to ograniczać i wypadać co raz lepiej. Przez mój długi staż na forum wydaje mi się że można mi zaufać bo nic nie odwalę. Czasami trochę za szybko podejmuję decyzje ale staram się to kontrolować.

Doświadczenie w moderowaniu: Nigdy nie miałem moderatora ale za to miałem major admina i wiem jak działają funkcję dodawania notek itp.
Ile czasu poświęcam forum dziennie: Wchodzę na forum parę razy dziennie żeby zobaczyć co nowego więc mogę stwierdzić że jestem na bieżąco.
Coś o sobie: Mam na imię Michał i za około półtora miesiąca skończę 16 lat. Moim głównym zainteresowaniem jest wyczynowa jazda na rowerze i właśnie nad tym spędzam obecnie najwięcej czasu. Lubię także grać w gry komputerowe, oglądać horrory i wychodzić ze znajomymi. Prowadzę aktywne życie przez co więcej czasu spędzam na dworze ale nawet jak już gdzieś jestem to czasami wchodzę na forum z telefonu żeby zobaczyć co nowego.  
Co zrobiłeś dla ArenySkilla: Wrzuciłem łącznie 16 wywiadów do działu redakcji, dodawałem pytania dnia codziennie przez 311 dni, dodałem łącznie 321 pytań dnia.
Byłem major adminem JB2 przez ponad 6 miesięcy, byłem majorem surfa który niestety okazał się niewypałem. Przez ponad pół roku pełniłem funkcję UBT i nawet wygrałem plebiscyt na najlepszego UBT. 
Ostatnio dołączyłem do 'zarządu' typera, wrzuciłem już 4 typery i nie zamierzam się na tym zatrzymywać. 

Kontakt: Steam, Discord (Ciosek#4219), teamspeak, forum, ewentualnie Facebook.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ohoho, na TAK

Ogarnięty na swój wiek i to mega

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak 

Ogar 

Aktywnosc 

Jedyny minus to ze nie masz 16lat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Finally

zdecydowanie na tak

+ogarnięty i dojrzalszy bardziej niż 90% ludzi w jego wieku

+długi staż 

+wie co jest 5 z moderowaniem

+ogromne zaangażowanie w as 

na pewno będzie koks modem 

powki ciosko 

• Wow! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta

+ogarnięty, co do moderacji poradzi sobie 

+staż na as

+zaangażowanie w życie forum 

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak 
+staż na forum
+ogarnięty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

dam ci na tak jak schudniesz 
-w osmej klasie ma sie 14 lat jak cos
- zachowanie, spamienie smutno mi 
na nie

Edytowane przez chakra
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

młodziutki 

- spam przykro mi jeśli ktoś (przynajmniej ja tak miałem) nie zgadzał się z jego opinią/wypowiedzią 

+ na pewno myślenie bo ma beret do takich rzeczy 

- szybkie znudzenie się daną rangą (UBT, Major) 

+ kontakt ze społecznością 

-/+ właśnie kontakt jest problemem bo ciebie da się albo uwielbiać albo nienawidzić (znam to uczucie :pepega:) przez co masz sprzymierzeńców oraz wrogów 

- częste pisanie nieobecności przez coś chociaż na teamspeaku potrafiłeś przesiadywać 

+/- wiek bo masz 15 lat ale i tak jak na swój wiek rozumiesz co się dzieje w życiu internetowym, ale w realnym to tak mehhh.

szczerze dałbym na tak ze względu na swój pogląd ciebie 

ale daje na nie patrząc na społeczność 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

+aktywność na forum

+ogarnięty

+doświadczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak

+aktywnosc

+ogarniety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

+ogarnięty

+aktywność na forum 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na tak

+ogar

+michaś

+aktynwy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na pewno sie uda bo kolega bonia 

+ ogarniety

+ kox

nie chce mi sie wiecej

na tak 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Ciosek napisał:

Za półtora miesiąca 16 lat

oj byniu 15 :D

-niedojrzały człowiek

nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dajcie spokój z tymi podaniami, bo mi się szukać dowodów nie chce :kappa:

Dobra generalnie, zaczynając od samego podania:

9 godzin temu, Ciosek napisał:

Nie boję się wyrazić swojego zdania

Wyrażanie swojego zdania =/= obrzucaniem się błotem bez argumentów, a to ostatnio robiliście na samym CB, lub na prywatnych teamspeak'ach :LUL:

9 godzin temu, Ciosek napisał:

że można mi zaufać bo nic nie odwalę.

Chciałbym cię zapytać, co rozumiesz przez to, że nic nie odwalisz? Sugerujesz zachowanie ekipy niszczycieli HNS'a, czy bardziej w stronę toksyczności GetPowera? Bo jeśli chodzi o to pierwsze, to pewnie, nie widzę problemu. Jednakże w przypadku dwulicowości i toksyczności moglibyśmy o tym podebatować, nieprawdaż? Ale spokojnie, do tego przejdziemy później :pepeOK:

Ale dosyć tego podania, bo każdy wie, że próbujemy się zawsze postawić w dobrym świetle, i dużo z niego nie wyciągniemy. Teraz czas na młodego ekonomika, czas pokazać wykresy :EZ:

Spoiler

obraz.png.b905b3898a6b11e591119a1735f34b51.png

Legenda:

🟦 - Liczba projektów

🟥 - Liczba nieudanych projektów (W mojej opinii)

Projekty, które w mojej opinii były warte uwagi:

Nieudane: M@ JB #2, M@ Surf, AS Hot16Challange

Udane: Pytanie dnia, Wywiady, UBT

^Wykres wyżej dotyczy twoich projektów w danych latach, i ich sukcesy. Pozwoliłem sobie w tej sytuacji pominąć projekty z Hyde Park'u pokroju:

Spoiler

obraz.png.50182e95774ca07004e88dae980732a7.png

Jak i nie zaliczyłem Typera, do którego jak sam mówiłeś, niedawno dołączyłeś, a utworzenie na AS tej zabawy przypisuję Rutkowi i Mikrusowi :v.

Z wykresu wynika, że ok. połowa, lub więcej twoich projektów, były po prostu w mojej opinii niewypałami, i były niepotrzebnymi próbami pchania się do bycia kimś na AS.

Dobra koniec z tematem dla nudziarzy, czas na aferki :PogChamp:. W ostatnim czasie wyłapałem trzy afery z tobą związane:

1. Drama z Dariuszem i pisanie głupot typu

Spoiler

obraz.png

obraz.png

Życzenie różnych złych rzeczy w rozmowach na prywatnych discordach, nazywajanie kogoś toxiciem, a potem samego siebie nazywać "Lekko agresywnym/toksycznym", "Od czasu do czasu". Niestety tego popierać argumentami nie będę, bo nie wypada wyciągać ss'ów z rozmów prywatnych, gdzie nikt inny nigdy tego nie zobaczy, ale nazywanie kogoś "Psem", czy jebanie go, lub co gorsza, życzenie śmierci, nie zawsze jest na miejscu :monkaGIGA:.

2. Temat oklepany bardziej niż drama Głaza, czyli Domcia vs Schmidt :POGGERS:

Generalnie już nie raz ci mówiłem jak to wygląda z mojej strony, i powtórzę to jeszcze raz. Samo wejście w ten konflikt i wypowiadanie się negatywnie o jednej ze stron na forum, i czatach publicznych(np. CB). Jednakże sytuacja diametralnie się zmieniła, gdy w pewnym momencie zrobiłeś tak zwany "Gambit Chorągiewy" i z ciśnięcia tego, że Nastkaa i Schmidt mają rację, nagle przerzuciłeś się na liczne rozmowy z Domcią, unikanie tematu, lub tłumaczenie "Ja nigdy do Domci nic nie miałem :pepega:"

Spoiler

obraz.png.3b25c42d0d9a22b6134035522efc3467.pngobraz.png.80669f41066d4eb5092b8293ab2d7676.png

To zaraz po moim komentarzu odnośnie podania na UBT. Generalnie do teraz czekam na odpowiedź, nie raz byliśmy na tsie, ale chyba nic z tego :FeelsBadMan:.

3. Drama z BrownBut'em, jednakże przy tej dramie nie mogę powiedzieć tak naprawdę nic szczególnego, prócz tego, że się odbyła. Nie śledziłem jej, więc nie wiem jak się rozwijała, z czyjej winy, i jak się skończyła :PepeHands:

Kolejna sprawa, to dziecinada. Ponad połowa arenowego społeczeństwa nazywa cię Złotym dzieckiem, bo jak to tak młody chłopak, taki ogarnięty, łeb na karku.... Jednakże ten łeb to chyba tylko do interesów, bo w sytuacjach typu kłótni, często kończy się to właśnie jak z Dariuszem, a w przeszłości, jak z fanem boeing'ów, BrownBut'em. Generalnie w moich oczach, z chłopaka co może zasłynąć, skończyłeś jako chłopak z boostniętym ego przez opinię, a w sytuacjach kryzysowych odbijasz piłeczki agresją, czy pokazem dojrzałości np. jak jakieś repki :pepega:. Tutaj nawet nie szukam dowodów, wystarczy wejść w podanie :pepeOK:

A no i ten, kłamanie z wiekiem, nienawidzę tego :peepoWtf:

Spoiler

obraz.png.55b995054241c637a7d5e2b6685a30a8.png

obraz.png.bc7ed9abcb6210c9358735ff60e531a5.png

obraz.png.0c0b01783212be1a4171dcfa133d5de7.png

obraz.png.2549cd1d8e9c81b54240a8676016098f.png

obraz.png.9c207a9ef6e378f295c8679b05bdea1f.png

obraz.png.a5d4109fe554fe6064ab7c02eac82ce6.png

Ale oczywiście tematu do podlizania nie mogło zabraknąć, czyli plusy, rozwój i postawy godne pochwały :PogChamp:. Pierwszą z takich postaw będzie kontakt ze społecznością, chociaż odwaliłeś po dramie i bardzo go zepsułeś, to dalej bardzo duża część społeczeństwa ma cię za osobę bez wad, czy po prostu osobę idealnie pasującą jako ostatni element zespołu modów. Wiadomo drugą pochwałą będzie renoma, którą wyrobiłeś poprzez wkład w arenę, który był ogromny, i przyniósł dużo wartościowych rzeczy, dzięki czemu coś tu się w ogóle działo :v. Ostatnim Plusem będzie twoje doświadczenie, które jakby nie patrzeć jest ogromne, patrząc na rangi które były przypisane do twojego konta, pokroju M@, UBT itd.

No i wisienka na torcie, przed podsumowaniem, czyli twoja ogólna toksyczność. Generalnie odczuwam to tak, że w większości sytuacji, w której ktoś nie zgadza się z twoją opinią, lub krytykuję cie, lecisz w ofensywę. Zaczynasz cisnąć oponenta, bo ma INNE zdanie, lub inny pogląd na całą sytuację. W rzadkich przypadkach, kończy się to tak jak ze mną, czyli kulturalna dyskusja, chwila tematu, i ucinka, a potem każdy o tym zapomina, jednakże to tylko nieliczne sytuacje, bo głównie kończą się one dramą i wyzwiskami na CB, a później latanie i obgadywanie się na salto, co jest gorsze niż płacz na CB, niby starasz się z tym walczyć, ale w mojej opinii, bezskutecznie...

Generalnie kończąc całą wypowiedź, niestety, jestem na NIE. Tutaj nawet nasza znajomość nie trzyma mnie przy dobrym zdaniu, bo jakby nie patrzeć, po tym co porobiłeś i co się podziało, nie mógłbym podciągnąć oka pod znajomość i nie zostawić werdyktu. Po tym natężonym czasie dram, i nie wypalonych projektów, myślę, że inna osoba powinna zająć to stanowisko.

Pamiętaj, że to nic osobistego :pepeLove:

Źródła:

Edytowane przez Matysiak
  • Kocham to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie

rezygnacje -

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na tak

-staż

-aktywność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

+aktywność na forum

+ogarnięty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aplikacja została odrzucona.
  • Smutne. 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności