Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick :  HarryPpotter

Dlaczego ja mam otrzymać admina? : dwa tygodnie temu powróciłem na serwer deathrun , gdy po raz pierwszy wszedłem zauważyłem graczy którzy łamali regulamin serwera , albo się wyzywali , szczerze to do teraz się nie poprawiło dalej co chwile ktoś łamie regulamin lub wyzywa innego gracza , zmienia się tylko wtedy gdy wchodzi admin to wszyscy nagle poprawiają swoje zachowanie o 180° . Gdy używasz komendy na "say /zglos" , nikt się nie pojawia , lub po kilku godzinach zjawia się admin, wiem że moje godziny są okropne , lecz co się dziwić jak taka atmosfera na serwerze , że odechciewa się grać . dlatego chciałbym pomóc choć trochę utrzymać porządek na serwerze. 

Doświadczenie w adminowaniu : Byłem już adminem na tym serwerze oraz na paru innych.

Jak długo gram w CS 16? : około 13 lat.

W których godzinach najczęściej gram na serwerze? : wieczornych , popołudniowych , nocnych , zależne od pracy .

Link GT https://www.gametracker.com/player/HarryPPotter/79.133.194.18:28002/ .

Znajomość AMXX : 4/10.

Mikrofon :  Tak.

Mutacja głosu: Tak.

Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Oczywiście .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIE!!!!

-aktywnosc

+wiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na nie

5 godzin temu, Rino5430 napisał:

wiem że moje godziny są okropne , lecz co się dziwić jak taka atmosfera na serwerze , że odechciewa się grać

szczerze dla mnie to jest slaba wymowka skoro tak odwalaja to wystarczy skarge napisac 

5 godzin temu, Rino5430 napisał:

dlatego chciałbym pomóc choć trochę utrzymać porządek na serwerze. 

jak by tobie zalezalo to raczej bys najpierw poprawil aktywnosc nastepnie napisal podanie, ostatni raz jak miales admina pograles mniej wiecej z 2 miesiace i dostales degrada za aktywnosc wiec postaraj sie pograj dluzej z miesiac potem pisz 
podanie 
§5.5. Aplikant musi aktywnie grać na serwerze.

Edytowane przez Zi3LonY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Zi3LonY napisał:

§5.5. Aplikant musi aktywnie grać na serwerze.

§5.4. Jeśli na tym stanowisku jest mniej niż 5 osób, można pominąć powyższe wymagania.

Co do podania, pograj jakiś czas i pokaż że ci zależy na adminie, i nie przestawaj grać po 1-2miesiącach jak poprzednim razem.

Niestety Twoje podanie zostało odrzucone. Możesz spróbować ponownie za 7 dni.

Aplikacja została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności