Skocz do zawartości

[Odrzucone] Podanie na Admina

 Udostępnij


Heryod

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Heryod
Wiek: 16
Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Ostatnio wróciłem do grania na serwerze i bardzo często spotykam osoby nie znające regulaminu lub łamiące regulamin. Wiele z nich czuje się bez karnie a jak zwrócę im uwagę że łamią regulamin odpowiadają na róznę sposoby ale zazwyczaj głupie albo standardowym tekstem: "Dobrze to napisz na mnie skargę". Pisanie skarg po kilka razy dziennie nie ma sensu a gdybym otrzymał admina mógł bym osobą łamiącym regulamin wstawić: mute/gaga/bana itd w zależności od sytuacji trzymając się taryfikatora. Po za tym ostatnio gram dość dużo na serwerze i po mimo nie małej liczby administracji bardzo często na serwerze po prostu nie ma aktywnego administratora. Po za tym bardzo dobrze znam regulamin serwera, nie w 100% na pamięć ale jak czegoś nie jestem pewny to zawsze najpierw sprawdzam w regulaminie czy mam rację.
Doświadczenie w adminowaniu: W serwerach cs:go nigdy nie byłem adminem, natomiast byłem adminem na m.in serwerze RP na FiveM. 
Jak długo gram w CS:GO?: Mniej więcej 5 lat.
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Nie ma jakiś stałych godzin w których jestem aktywny na serwerze. Jak mam czas to jestem, a czasu mam dużo.
Link GT: https://www.gametracker.com/server_info/137.74.7.15:30050/top_players/?query=Heryod
Znajomość SM: 5/10
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/HeryodPL/
Mikrofon: TAK

Mutacja głosu: TAK
Czy przeczytałem regulamin Admina?: Tak, już kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że w kilka miesięcy z 14 lat masz naglę 16?
Tutaj na dole dowód:


Do tego dodam, że jesteś osobą która robiła burdel na serwerze, masz spory z innymi adminami i chcesz mieć admina?
Dochodzi jeszcze to, że jesteś kolejnym nonamem na arenie który ma mały czas przegrany na serwerze, niedawno zacząłeś aktywnie grać i już lecisz po rangę.
 

Spoiler

image.thumb.png.9c4613f5a4064f0212cda4d33dec4650.png


Mówisz, że przeczytałeś regulamin i że karał byś gracze zgodnie z taryfikatorem i POPRAWNIE.


Rozumiem, że już taka osoba była by karana tak?
Świetnego mamy tutaj komika
Następny razem pomyśl główką zanim coś zrobisz ;)

 

NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zachowania: łącznie 9 commsów od 04/08/2020, także nie rozumiem osób wyżej
kłamanie z wiekiem: w administracji jb1 jest osoba kłamiąca z wiekiem, heryod ma mutacje, z pewnością ma również +15 lat
 

Godzinę temu, Karczmi napisał:


Mówisz, że przeczytałeś regulamin i że karał byś gracze zgodnie z taryfikatorem i POPRAWNIE.


Rozumiem, że już taka osoba była by karana tak?
Świetnego mamy tutaj komika
Następny razem pomyśl główką zanim coś zrobisz ;)


na serwerze jak najbardziej mógłby dostać za to ctbana ;)

osobiście uważam, że za dużo dyskutujesz w momentach, kiedy nie ma to najmniejszego sensu, natomiast nie widzę prócz tego żadnych innych zastrzeżen, mało commsów, 2 stare ctbany
dziwi mnie jedynie fakt sm 5/10, w momencie, gdy nie miałeś nigdy admina
dodatkowymi aspektami jest aktywność, jak i staż na serwerze.
na tak, imo warto dać szansę osobie, która jakkolwiek się wyróżnia, posiada aktywność jak i  predyspozycje.

  • Smutne. 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, może wszystko sprostuję po kolei.
Zacznijmy od mojego wieku:

Urodziłem się 17 listopada 2005 roku czyli aktualnie mam ukończone 15 lat. W podaniu napisałem 16 ponieważ tyle posiadam rocznikowo. Bardzo przepraszam za "skłamanie" z moim wiekiem ale w regulaminie podań nie ma nic o zakazie podawania wieku rocznikowo jest tylko powiedziane że trzeba ukończyć 15 lat które ukończyłem.

Następna sprawa: "Dopiero zacząłem grać na serwerze a już lecę po rangę." Grać na arenieskilla gram od dawna nastomiast na JB zacząłem grać w okolicach jesieni 2020.
"Rozumiem, że już taka osoba była by karana tak?
Świetnego mamy tutaj komika" Nawet nie przeczytałeś dlaczego skarga została odrzucona? Powodem tego było to że za tak drobne rzeczy nie będą oglądali demaka....

Powód na nie "zachowanie" Może podasz przykład mojego złego zachowania? Bo z tego co wiem mam mało commsów z czego o 2 z nich kłócę się z adminem który dał mi je niesłusznie. Dostałem 2 ctbany na samym początku grania na serwerze ponieważ nie potrafiłem prowadzić. (Dlatego że zaczynałem wtedy granie na serwerze)

"Spory z adminami" Sporu żadnego nie mam jedyne co to mam problem o to że dostałem niesłusznego mute od jednego z adminów.

Moje sm na poziomie 5/10. Praktycznie mało rzeczy zawartych w sm miałem okazję wykorzystywać ponieważ nie miałem nigdy admina. Ale zanim napisałem podanie na admina obejrzałem oraz poczytałem poradniki to obsługi sm_admin których w internecie nie ma mało.

No i ostatnie sprostowanie: "Rok temu miałeś staż na poziomie 5 lat ... teraz również" Widzę że nie doczytałeś... 8 listopada 2020 roku miałem staż w cs na PRAWIĘ 5 latach teraz mam staż na poziomie 5 lat...

 

  • Smutne. 1
  • Haha! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PFF, no to zacznijmy

[ - ] nie ogarniasz jailbreaka prawie w ogole

[ - ] Administracja cie nie lubi nie masz dobrego kontaktu

[ - ] pajacujesz

[ - ] klamiesz z wiekiem

[ - ] ty zawsze masz racje ...

 

2 godziny temu, xdar1uNqq napisał:

Oglądam właśnie demko ze skargi, w której byłeś na serwerze. Nie nadajesz się na admina, wywyższasz się, cwaniakujesz, próbujesz pokazać, że twoja racja jest wyżej niż prawda. 

na MoonJailu tez jest kilka wpadek z ostatnich 2/3 dni <3 

 

NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy na nie.

kłóciłeś się zemną że przy zamkniętych celach nie mogę ci wydać polecenia nie podnoś broni "wyrzuć ją" po tym cię zabiłem i napisałeś skargę....

-kłamiesz z wiekiem.

-próbujesz być zabawny a jest odwrotnie. 

-pyskujesz z adminami tak żeby wyszło że ty masz zawszę racje.XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności