Skocz do zawartości
Kil33r

DRv1 [Odrzucona]Skarga na majora

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam: *click*
Link do steam oskarżonego: *click*
Nick oskarżonego: ミmalcuch ^^ ArenaSkilla.pl

Opis sytuacji: Witam chciał bym złożyć skargę na m@ drv1 chodzi o to że dałem mu 35k na Event myślałem że odbędzie się dziś lecz jak dowiedziałem się po jakimś czasie że żadnego eventu dziś nie będzie powiedziałem mu żeby oddał mi te kredyty dopieru po powiedzeniu ''no malcuch proszę cię'' Odzyskałem jedynie 28,500 z tego co mi wiadomo z ostatniej skargi to malcuch dostał już jednego degrada od właściciela Avgariat
Serwer: Drv1
Data i godzina zdarzenia: trzeba zobaczyć w logach

Około 15
Dowody:

dałem na początku 20k powiedział że za mało I żebym mu przesłał z 20k dostałem 15k. Logi nie kłamią 

skarga malcuch.PNG

• Lubię to! 1
  • Wow! 3
  • Haha! 5
SK4N3R,

Zgłoś temat i podaj datę przekazania fajek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Więc tak.

Graliśmy razem na DRv1 oraz siedzieliśmy na ts. Nagle Kil3r przelewa mi 25000 kredytów mówię na to: o dzięki wielkie. Kil3r odpowiada że spoko. Kilka minut później nie było mnie chwilę i gdy wróciłem zobaczyłem że mam trochę więcej kredytów. Zapytałem na ts Kil3ra czy mi jeszcze coś dał i powiedział że tak. Dał mi jeszcze 10000 kredytów.

Trochę nie rozumiem całej skargi. Dałeś mi kredyty tak po prostu, potem mnie o nie prosiłeś więc stwierdziłem że dam ci 28,5k z tego 35k. Potem wyszedłem i mówiłeś żebym oddał ci resztę, więc powiedziałem że dobra ale to jutro. 

Nie wiem czy to jakaś próba wrobienia mnie ale no słabe zachowanie.

Sam dał mi kredyty o nic go nie prosiłem.

Edit: 

Svip raczej za to że mu nie oddałem całych kredytów a nie za to że ma odwołać skargę.

Skarga jest bez sensu ponieważ sam mi te kredyty dałeś. Oddałem ci 28,5k i powiedziałem że jutro oddam resztę.

I chodziło o kupno svipa o którego mnie wcześniej prosił. 

@ Kil33rnie chodzi mi o znaczek, nie rozmawiamy za duzo wiec skad ci przyszlo do glowy cos takiego? 
Chce ożywić serwer i zrobić ciekawe i oryginalne konkursy. 

Zrzut ekranu (33).png

Kredyty wszystkie już oddałem (całe 35000). Wszystko widać w logach.

Edytowane przez malcuch
  • Kocham to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co tu więcej dodawać coś jest na rzeczy skoro jest tak zdesperowany mi zapłacić 50zł za usunięcie, tyle ode mnie fajnie było malcuch za dużo kłamstw napisałes na moj temat.

malcuch skarga.PNG

skarga v2.PNG

malcuch piszesz ze sprawa zakonczona nie jest dopoki nie przeprosisz mnie za swoje zachowanie bo major nie okrada graczy szybko zgłaszacie posty bo sie po prostu gubicie własnych wypowiedziach. I co napiszesz ze sprawa jest jasna ? no nie do konca skoro on był tak zdesperowany zapłacić mi wiecej niz mnie okradł +kupic svipa tak mu zależy na kolorku ze co do czego zrobi wszystko zeby go mnie

• Wow! 2
  • Haha! 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Byłem podczas tej sytuacji na ts. Malcuch nic nie zrobił graliśmy na   Drv1   oraz rozmawialiśmy na   ts. Nagle @ Kil33r dał malcuchowi 25k waluty serwerowej , a potem jeszcze 15k.

@ malcuch nie prośił ciebie o nic sam mu to dałeś. To ty prosiłeś @ malcuch o svipa , ale nie zgodził się na zakup a ty napisałeś na niego skarge 

@ Kil33r lubie ciebie ale twoje zachowanie wobec M@ jest nie zbyt fair rzucasz oskarżeniami  bez postawy

obraz_2021-03-30_113751.png

Edytowane przez Hiro
  • Smutne. 5
  • Kocham to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Hiro napisał:

Byłem podczas tej sytuacji na ts. Malcuch nic nie zrobił graliśmy na   Drv1   oraz rozmawialiśmy na   ts. Nagle @ Kil33r dał malcuchowi 25k waluty serwerowej , a potem jeszcze 10k.

@ malcuch nie prośił ciebie o nic sam mu to dałeś. To ty prosiłeś @ malcuch o svipa , ale nie zgodził się na zakup a ty napisałeś na niego skarge 

@ Kil33r lubie ciebie ale twoje zachowanie wobec M@ jest nie zbyt fair rzucasz oskarżeniami  bez postawy

Kolejne Klamsto w logach jest że dałem najpierw 20k potem 15k nie było Cię przy tym byłeś dopiero jak chciałem zwrot Akurat wbiłes na kanał I prosiłes o admina. 

• Wow! 2
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to tak postanowiłem poświęcić trochę czasu i ocenić sytuację. @ Kil33r przelał @ malcuch'owi 35k w dwóch przelewach(20k,15k) o godzinie 13:5020210330_192323.thumb.jpg.e85576584f635a2081ee8be60ec770fe.jpg

Pierw sprawdziłem logi z tych godzin i nie było żadnej rozmowy na temat jakiegoś konkursu lub przelewania fajek. To samo na demku nic nie było mówione na ten temat . Łącząc to wszystko wyglądało jak by @ Kil33r tak poprostu dał sobie te kredyty. @ malcuch oddał Ci 28500 kredytów 

20210330_194058.thumb.jpg.6cb408b50553ab4f507cddf3d3c89ef3.jpg

choć wcale nie musiał. Nie da się obejrzeć  waszych rozmów z TS'a, więc nie wiadomo co tam się działo. Tak samo z tym proszeniem o svipa które też odbywało się na tsie. Nie ma dowodów na to, że @ malcuch mówił o jakimś evencie na wczoraj i na to, że @ malcuch prosił Cię o jakieś fajki, więc jak dla mnie sprawa jest jasna ale @ xBonio podejmuje ostateczną dezycje.

• Wow! 3
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gniewsko

Skarga została odrzucona.
  • Wow! 2
  • Haha! 2
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności