Skocz do zawartości
Ciosek

Poradnik - Jak zwiększyć fps w csgo (WERSJA 2021)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam w kolejnej części poradnika jak zwiększyć fpsy w csie, odrazu mówię że nie będzie on długi ale to dlatego że nie chcę się powtarzać, zalecam obczaić sobie oba poradniki. Pierwsza część poradnika

Krok 1

Spoiler

Ten krok jest specjalnie dla ludzi z karta graficzną od nvidii, więc jak taką posiadasz to zapraszam do przeczytania tego kroku! :FeelsOkayMan:

Klikacie prawym przyciskiem myszy na pulpit i wchodzicie w "Panel sterowania NVIDIA"

poradnik2 nvidia.PNG

Następnie klikacie zakładkę "Wyreguluj ustawienia obrazu, korzystając z podglądu"

Zaznaczacie opcję "Stosuj preferencje użytkownika, podkreślając:" i przesuwacie suwak na "Wydajność".

poradnik3 nvidia.PNG

To będzie na tyle jeśli chodzi o ta zakładkę, teraz wchodzicie w "Zarządzanie ustawieniami 3D" i ustawiacie takie opcje jakie są na ss'ach.

nvidia 1.PNGnvidia 2.PNGnvidia 3.PNG

Teraz w prawym dolnym rogu klikacie "Zastosuj"

nvidia zastosuj.PNG

Krok 2

Spoiler

Wchodzicie w opcje uruchamiania cs:go na steam.

Następnie wpisujecie podane przeze mnie komendy.

komendy startowe.PNG

-nojoy wyłącza wsparcie dla pada/joysticka. Może wam dodać kilka fpsów

-high Włącza tryb wysokiego priorytetu dla gry, może zwiększyć FPS w grze.

+mat_queue_mode 2 Powyższy parametr sprawi, że CS:GO będzie wykorzystywał wszystkie potrzebne rdzenie do działania.

UWAGA! W niektórych przypadkach komenda ta może spowodować spadki FPS. W takim przypadku użyj wartości zamień 2 na -1.

Krok 3

Spoiler

Przejdźmy do ustawień w CS:GO

ustawienia 1.PNG

ustawienia 2.PNG

ustawienia 3.PNG - Tą opcję zalecam ustawić sobie na automatyczną.

Jeśli po zmianie rozdzielczości będziecie mieli czarne paski po bokach to wracacie do panelu sterowania nvidia, wchodzicie w opcję "Dostosuj rozmiar i pozycję pulpitu" - ustawiacie tam Pełny ekran i gotowe.

jak usunac paski.PNG

Krok 4

Spoiler

Wpisujecie w wyszukiwarce windows %temp% i usuwacie stamtąd wszystkie pliki 

poradnik1.PNG

To by było na tyle jeśli chodzi o ten poradnik, mam nadzieję że będziecie mieli więcej fpsów :peepoKitty:

Edytowane przez Ciosek
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, mam tu kilka nieprawidłowości. Aczkolwiek:

1. Dlaczego w pierwszym kroku nie podkreśliłeś, że wprowadza to również zmiany w komputerze, i może np. Zmienić czcionkę na gorszą itd.?

2. Przy drugim kroku, zestawienie komendy -high już od dawna nie zwiększa fpsów, zaleca się robić to ręcznie w menedżerze zadań, ponieważ przy komendzie w wierszu startowym csa, może to wpływać negatywnie, jak i zwiększać priorytet aplikacjom pobocznym z steama, takim jak nakładka, czy steam helper.

3. Również brakuję mi kilku podstawowych komend takich jak np. -novid.

4. Brakuje mi też komend in CS, w konsoli, takich jak wyłączenie dokładności oczu, osi i kręcenia, może wyłączenia krwi? Coś w tym stylu.

Sam poradnik jest top of top areny, ale można by było zrobić go lepiej, a nie sprawdzając pierwszy lepszy film na yt "JAK MIEĆ 1000FPS+ W CS:GO 2021 PRR"

Masz +, ale still, nie zalecam się tym bawić gdy nie ma się pojęcia o tym, co się robi.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ testowałem działa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to działa więc +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności