Skocz do zawartości

[Rozwiązane] JB - naprawa kilku rzeczy.

 Udostępnij


SK4N3R

Rekomendowane odpowiedzi

1. Przekierowanie komendy !freekill do wardena/ strażnika, który zabił (zamiast do admina), albo dodanie menu respienia wardenowi i tym samym usunięcie możliwości wpisania !freekill więźniom.

- admin ma własne menu do respienia, więc ta komenda jest mu zbędna.

 

2. Możliwość bicia kosą na zabawie chowany przez TT  (żeby rozbijać secrety)

- obecnie przy użyciu LPM/ PPM można zawisnąć w powietrzu. jest to fajna opcja, ale wystarczyłaby ona na jednym przycisku
 

3. Przywrócenie życzenia z menu !lr --> mag4mag, czyli pojedynków na daną broń.

- podstawa JB, nie wiem czemu została usunięta

 

4. Ustawienie wszystkim graczom tego samego koloru przy komendzie !call i !zglos albo usunięcie adminów z listy

- biały kolor demaskuje adminów

(najlepiej zrobić po prostu możliwość zgłaszania wszystkich graczy, w tym: adminów)

5. Naprawa ctbanvote

 

6. Dodanie komendy !spadochron, która pokazywałaby linka do tematu "Jak włączyć spadochron"

- wiele osób pyta, jak włączyć spadochron. tłumaczenie wszystkiego po kolei na serwerze jest czasem uciążliwe dla reszty graczy

 

7. Aktualizacja wiadomości z czatu.

- z tego co widziałem, na czacie dalej pojawia info o wydarzeniu, które jeszcze ja prowadziłem, a które dawno się zakończyło :pepeLaugh:

 

8. Gangi
- smoke TT nie zamraża graczy

- dziwne statystyki

Spoiler

fGGpc3q.png

(reszta statystyk z gangu do sprawdzenia przez zarząd JB ^_^ )

 

9. Możliwość zabicia CT na zabawie typu knife fight (jeżeli zginie jako pierwszy)

 

10. Naprawienie !los 
- po wykorzystaniu !los trzeba czekać 5 rund na następne losowanie, lecz jak wejdzie się ponownie na serwer, można w następnej rundzie użyć losowania.

 

PS. to nie jest propozycja, żeby pisać TAK lub NIE pod tematem. Jeżeli ktoś ma jakieś uwagi, niech się merytorycznie wypowie ;) 

 

Niektóre błędy występują już od kilku tygodni. Naprawa większości z tych rzeczy nie wymaga wiele czasu.
 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest, prawda, bo mag4mag było fajna opcja, ale dodalbym ze ma byc jedno ammo.

 

co do poradniku ze spadochronem no to nie jest zly pomysl bo wielu nowych graczy truje dupe tym starszym ;d

 

z tymi statystykami jest od dluzszego czasu, fajnie by bylo gdyby to naprawili 

 

 

z przekierowaniem komendy to fajny pomysl bo kiedy jakis admin jest na ukryj  bo ma z/w to czesto jest tak ze admin kogos nie respi, a co do tego bialego nicku to tez bym zmienil, ale to by nie mialo sensu bo nie wiem kto by to mial sprawdzac, major? xd. bym po prostu zmienil ten kolor i by bylo ok.

 

 

Wszystko jest warte sprawdzenia ;/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Rastafari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1 Niezbyt rozumiem.

2. Zrobione.

3. Nie, bo była zbugowana i nie mogę z tym nic zrobić.

4. Zrobione.

5. To chyba Avg kiedyś robiąc swoje ctbany naprawił, chyba że coś jeszcze, to nie wiem.

6. Zrobione.

7. Zalecam mi pisać o takich rzeczach w prywatnej wiadomości.

8. Zrobione.

9. Nie rozumiem.

10. Nie jestem w stanie tego zrobić bo zapisajemy tylko id clienta, które ma od 0-64. Zapisywanie steam id i sprawdzanie by było za bardzo obciążające. Niech admini na to patrzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności