Skocz do zawartości
DrunkMaster

HNS [Przyjęta]Skarga HNS

Rekomendowane odpowiedzi

Link do steam:  https://steamcommunity.com/id/Konareek/

Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198211972941

Nick oskarżonego: rolkaq 
Opis sytuacji: Od początku mapy  gracz; "PoRyjuNogami" nadużywa mikrofonu, zgłaszam to poprzez !zglos - brak reakcji ze strony administratora; rolkaq. Jakiś czas później ponownie zgłaszam "PoRyjuNogami" za nadużywanie mikrofonu. Reakcja ze strony "rolkaq" to " że niby jak nadużywa?" po odpisaniu na u@ oczywiście brak reakcji... udawał że go nie ma, typical zagrywka żeby nie musieć upominać kolegi. Podkreślam, że nadużywanie mikrofonu przez "PoRyjuNogami" trwało całą mapę Old_nuke!
Dowody: Demo z mapki Old_nuke

Data i godzina zdarzenia: 15.12.2020 15:02-15:34 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikomu oprócz tobie nie przeszkadzało to, że gracz nadużywał mikrofon, w sumie nie nadużywał ale prowadził normalną konwersację z graczami, którzy byli akurat na serwerze. Nie pomyślałeś o tym aby go zmutować po prostu w grze? To by było łatwiejsze i sprawniejsze. Według mnie skarga jest nie potrzebna.

Edytowane przez Grzechu
  • Haha! 1
RuteK,

7. Zakaz wypowiadania się w skargach na forum, jeśli nie ma się nic ważnego do przekazania w sprawie
- rozumie się przez to zakaz potwierdzania skarg przez osoby trzecie, lub pisania czegoś, co jest zapisane na demku
7.1. Osoba trzecia może wypowiadać się w skardze, jeżeli ma dowody inne, niż te wskazane przez powoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nadużywałem trochę mikrofonu ale czy przeszkadzało to komuś jeszcze obecnemu na serwerze? Rozumiem źle zrobiłem, lecz moim zdaniem gdyby ktoś byłby przeciwko tej konwersacji z użytkownikiem "PoRyjuNogami" miałbym więcej zgłoszeń dotyczących jego nadużywania mikrofonu. Ten użytkownik jest moim kolegą ale w żaden sposób go nie faworyzuje. Myślę że jest to skarga niepotrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to prawda, naduzywali troche mikrofonu lecz to byla zwykla konwersacja, wedlug mnie, skarga niepotrzebna. ELO

RuteK,

SPAM, nie wnosisz nic do skargi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przejrzeniu dema stwierdzam że była to normalna konwersacja i jedynym zarzutem zostaje brak reakcji na zgłoszenia.
Jako admin powinieneś już zareagować po 1 zgłoszeniu (wystarczy upomnienie by mówił troszkę mniej).

Spoiler

12:25 brak reakcji na zgłoszenie 
21:20 spytanie się o powód na u@ ale brak reakcji po otrzymaniu odpowiedzi

30:05 kolejne zgłoszenie i znów brak reakcji 

@ DOMINOgrubasie teraz ty czyń powinności  :v 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ wiesiu_HACKERniech ci będzie, @ rolkaq zwracaj uwagę  (i reaguj) na zgłoszenia - należy to do powinności adminów.

Skarga została przyjęta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności