Skocz do zawartości
MagikAS

RT#1 [Rozwiązane] Rozgrywka/Punkty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, jestem graczem na waszym serwerze i lubię na nich spędzać czas, jednakże przechodząc do meritum rozgrywka na wyższą skale jest dosyć niekomfortowa. Dlaczego? Już wyjaśniam. Poruszam się w rankingu między najlepszą topką 1-5 problem polega na tym, że punktacja jest dosyć źle ustawiona. Osoba posiadająca 2300 punktów może stracic na jednej mapie aż 300 punktów ponieważ osoby posiadające mniej punktów zabierają aż do 20 punktów. Moją propozycją jest aby punkty były ustawione do skalli max 3/4 . punkt 1 za hs punkt /  1 za rozbrojenie paki / 2 punkty za wygraną runde/ 3 punkty za killa. Ułatwi to napewno rozgrywke, umili, a przede wszystkim pokaże kto ile czasu spędza na serwerze.  Wiele graczy skarży się na punktacje. Mam nadzieję, że moja sprawa/propozycja będzie rozpatrzona pozytywnie. Czekam na odzew! Pozdrawiam miłego dnia :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam jeszcze że gracz który plantuje dostaje dodatkowo +2 punkty a gracz jest wybierany losowo więc to nie ma sensu bo z jakiej paki ktoś ma dostawać +2 na takim serwerze. 

propozycja jest okey 

ale ja bym zrobił tak

Spoiler

Zabicie Gracza z Golda -2 

Zabicie Gracza z MG1, MG2, MGE, DMG -3

Zabicie Gracza z LE/LEM -4 

Zabicie Gracza z Supreme'a -5 

Zabicie Gracza z GE -6 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem tak, że jest to dopiero możliwe, jak gracz zabijający ma powyżej 100 killi. Jak ma mniej, to zabiera 2pkt.

Sprawa została wyjaśniona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności