Skocz do zawartości
Calder0n

[Odrzucone] Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialbym zlozyc podanie o admina na serwerze Retakes 3, ponizej dostosuje wzor.

Nick: (Na jakim grasz na serwerach): Retakes 2 badz 3, zalezy od slotow
Dlaczego ja mam otrzymać admina?: (Przekonaj nas, że jesteś odpowiednim kandydatem): Z pewnoscia doswiadczenie w grze przemawia za tym, bylem adminem na wielu roznych serwerach poczawszy od CS 1.6 poprzez Source konczac na CS:GO. Gram w wielu wolnych chwilach i jak zauwazylem rzadko kiedy jest jakikolwiek admin dostepny (przed chwila dyskusyjna sprawa wobec jednego gracza, !calladmin nie pomagalo, dlatego stwierdzilem, ze sprobuje szans i zloze podanie).
Doświadczenie w adminowaniu: (Jaki czas się tym zajmujesz itp.) Spore, tak jak wyzej opisalem, bylem adminem juz w 1.6 (lata temu :) ). W CSGO pelnilem rowniez owa funkcje na serwerowni batcave, lecz nie bylismy zgodni w planach, ktore wdrazali na server, przez co zlozylem rezygnacje i odszedlem z serwerowni. (Dla zainteresowanych glownie chodzilo o mody pochodzace z trybow 4fun... 4fun =/ retakes. Wiadomo, fajna zabawa cieszy, lecz nie mieszajmy tych dwoch servermodow w 1, bo niezla kiszka z tego jest. Takie jest moje zdanie bynajmniej).
Jak długo gram w CS:GO?:  Owe konto 1826h, wczesniej posiadalem jeszcze 2 konta, jedno z VAC, na ktorym bylo tez pareset godzin bodajze i 1000+ w 1.6 :) (chyba kazdy probowal gry na 'czitach' co nie? :D) , jedno oddane koledze na ktorym rowniez cos okolo 400h bylo.
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Roznie, zalezy w jakich godzinach mam wyklady. Ale zazwyczaj strzelam cos pod wieczor jak i po poludniu.
Link GT: (Ukazuje czas spędzony na serwerze, można podać kilka linków) https://www.gametracker.com/player/CHŁOP Z MAZUR/51.77.34.138:30000/ https://www.gametracker.com/player/R0Dri/51.77.34.138:30000/  (Czas spedzony na serwerze jest przecietny, wiem o tym. Ale dziwnym trafem nie odnajduje mi nic pod moim innym nickiem (Calder0n). Nie bedzie klopotu z nadrobieniem, kwestia czasu.
Znajomość SM: (Skala określona w regulaminie sieci) Mysle, ze 4/10. Kwestia przypomnienia/doczytania reszty, ale w zadne pisanie/programowanie sie nie bawilem nigdy i nie zamierzam. Obsluga - jak najbardziej.
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/patryk1894/ (do pozostalych dwoch, wyzej wymienionych kont moge rowniez podac w celu weryfikacji).
Mikrofon: (Tak/Nie) Co to za gra bez mikrofonu :D , oczywiscie, ze tak.

Mutacja głosu: (Tak/Nie; Nie dotyczy kobiet) Tak
Czy przeczytałem regulamin Admina?:  Tak

Licze na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury. Godziny spedzone na serwerze to tylko liczba, ktora stale rosnie, a mysle iz jest nieadekwatna, poniewaz nie moge znalezc aktywnosci pod moim bylym nickiem 'Calder0n'.

Obecny nick w grze: CHLOP Z MAZUR

Pozdrawiam

Edytowane przez Calder0n

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aplikant musi grać aktywnie na serwerze.

Niestety Twoje podanie zostało odrzucone. Możesz spróbować ponownie za 7 dni.

Aplikacja została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności