Skocz do zawartości
empi

[PILNE] Zrzutka na reklamę Jailbreak

Rekomendowane odpowiedzi

Zrzutka na reklamę Jailbreak

Cześć,

Jako iż serwer nie ma reklamy i nie zanosi się na to, że takowa będzie przez dłuższy czas chciałbym ogłosić zbiórkę pieniędzy na reklamę. Żeby była w miarę dobra reklama potrzeba co najmniej 200 zł. Osobiście jestem w stanie dołożyć się na razie 50 zł, więc trzeba byłoby uzbierać resztę budżetu, żeby serwer nie umarł z braku nowych graczy. Aktualnie na naszym serwerze grają osoby, które są stałymi bywalcami i od kilku dni żaden nowy gracz nie wbił, więc ta reklama byłaby pewnym wyznacznikiem, że coś idzie w dobrą stronę. Mamy dużo stałych graczy i nie chciałbym wraz z @ Admin 1.6 JB, żeby serwer zatonął. Dzięki temu pomysłowi mam na celu pozyskanie kilkunastu nowych graczy i może kilku nowych stałych bywalców. Jeżeli serwer ruszy z kolan, bo projekt jest bardzo dobry i porównując go do kilku kilku innych serwerów wygląda na prawdę przejrzyście. Nie mówię tego z racji tego, że jestem tutaj Major Adminem, tylko jako osoba, która ma przegrane ponad 1000 godzin na modach typu Jailbreak i zna się mniej więcej na tym. Nie chciałbym, żeby ten projekt skończył się przez to, że nie ma reklamy, ponieważ rozmawiałem z @ xBonioi rozumiem jego przekaz, że to mu się nie opłaca i traktuje to z jednej strony jako biznes, na którym traci, aczkolwiek My jako Administratorzy i gracze możemy wesprzeć serwer finansowo, jeżeli ktoś oczywiście chce. Wierzę w ten projekt, ponieważ jest on bardzo dobry, a potrzeba trochę gotówki, żeby pozyskać nowych użytkowników na serwerze. Platforma do reklam serwerów CSSetti ma to do siebie, że każdy może kupić reklamę, jeżeli oczywiście chce, tylko musi mieć konto i dodać serwer, na który chce przeznaczyć swoje środki na pozyskanie kilkunastu nowych graczy. Jeżeli pozyskamy co najmniej 200 zł, to planowałem zakupić reklamę na dwadzieścia dni, po stawce 10 zł dziennie. Ewentualnie, jeżeli byłyby komplikacje owe środki, które zostaną zebrane mogę przeznaczyć @ xBonioi to on zakupi reklamę za pieniądze użytkowników i Administratorów, którzy ewentualnie dorzuciliby się do zbiórki. Wierzę to, że przy sporej ilości stałych bywalców, w przypadku gdy będzie reklama wynosząca przykładowo 10 zł dziennie, że nie będzie problemów z pozyskaniem nowych graczy. Skoro serwer kilka razy na stawce 3 zł dziennie potrafił być pełny, to na takiej mam nadzieję, że chociaż średnia graczy będzie 15 dziennie i w końcu będzie dla kogo pełnić rolę Administratora i większość osób będzie zadowolonych.

Jestem osobą, która od długiego czasu śledzi poczynania na największym Polskim booście reklamowym, a mianowicie mowa tutaj o CSSetti.pl i mniej więcej wiem jak to tam wygląda. Wypowiadałem się o tym u Nas kilka razy i jestem osobą zorientowaną w tym zakresie. Są osoby, które wpychają bardzo dużo pieniędzy na te reklamy, nie mając nawet zwrotów za to. Ludzie, którzy tak robią bardzo dużo na tym tracą, ale dla niektórych tych osób jest to pasja i lubią bardzo dużą ilość graczy na swoim serwerze. W dniu dzisiejszym największa stawka na reklamę wynosi 140 zł na dzień, co równoznaczne jest z zajmowaniem pierwszej pozycji na liście reklam, a jest to Jailbreak. Ja aż tak nie odleciałem w kosmos, żeby tyle wkładać, aczkolwiek zebranie minimum 200 zł na dwadzieścia dni lub dziesięć, jeżeli stawka wynosiłaby 20 zł za dzień jest możliwe i wierzę w to, że może się to udać.

Jeżeli chodzi o Nasz serwer, to planowanych jest jeszcze dużo rzeczy, ponieważ użytkownicy lub Administratorzy proponują co pewien czas różne rzeczy i razem rozmyślamy, co się nadaje lub ewentualnie jest przez Nas odrzucane. Bez reklamy ciężko będzie, żeby serwer utrzymał się do Świąt, bo w końcu z braku nowych graczy zaczną odchodzić Administratorzy na inne serwery lub całkiem sobie dadzą spokój i przejdą na inne gry lub zrezygnują z grania. Jeżeli chodzi o mnie, to wróciłem w marcu do Counter Strike'a 1.6. Miało to być na chwilę, a siedzę do dziś i postanowiłem sobie, że ten serwer będzie prawdopodobnie moim ostatnim serwerem, gdzie pełnie rolę Administratora, ponieważ myślę o mojej przyszłości jako Technik Informatyk i staram się coraz mniej grać w gry, ale jak jest okazja, to sobie posiedzę przed grami komputerowymi. Nie wiadomo jak moja przyszłość potoczy się z tą grą, czy to na pewno będzie ostatnia pełniona przeze mnie rola Administratora na serwerach starszej wersji Counter Strike'a, ale przyszłość wszystko pokaże i człowiek zawsze może zmienić zdanie, ale na razie mam taki plan, jak mówię.

Preferuję głównie kody PaySafeCard, aczkolwiek można też wysyłać SMS'y o podanym numerze i tekście niżej.

J8ZvFug.png

Każdy użytkownik lub Administrator zostanie nagrodzony usługami VIP lub SUPER VIP w zależności od wpłaconej kwoty i rangą Donator na forum (o ile @ xBoniosię zgodzi :kappa: ).

Wpłaconą kwotę można pisać w temacie, który został stworzony.

Zbiórka jest dobrowolna i jeżeli ktoś ma kilka groszy w swojej skarbonce może się dołączyć do zrzutki.

"Pomoc jest wtedy dobra, kiedy jest dobrowolna, nie przymusowa" - Artur Dziambor

W podsumowaniu dodam, że temat trafił do części Administratorów, którzy poparli ten pomysł.

Pozdrawiam

@ empi

• Lubię to! 1
  • Wow! 1
  • Haha! 6
  • Kocham to! 5
empi,

Wciąż aktualne.

Edytowano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ma sensu ładować pieniędzy w 1.6 pozdrawiam 

• Lubię to! 4
  • Smutne. 6
  • Haha! 1
  • Kocham to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, raVii napisał:

+1

RuteK,

6. Zakaz spamowania, czyli pisanie bezcelowych postów

Wystarczy, że jeden już napisał 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ta prawda

RuteK,

Wystarczy, że jeden już napisał 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Wam chłopaki @ raVii, @logo713x13.pngNaturali @blejd, że odkryliście Amerykę, przecież Ja pisałem o tym wielokrotnie, ale nie warto czytać i się edukować. Ludzie finansują w serwery CS 1.6 z pasji, ponieważ pewne osoby chcą jednak wracać do klasyka i wolą serwery Jailbreak CS 1.6, niż CS:GO. Właściciel tej sieci traktuje serwery starszej wersji gry jako dodatek, aczkolwiek z tego co widzę ma sentyment do klasyka, więc stąd ta zbiórka, ponieważ nie chcę, żeby ten projekt, który wygląda lepiej, niż połowa aktualnych serwerów JB w CS 1.6 umarł i przepadł jak kamień w wodę. My stawiamy na prostotę i nie dodajemy różnych głupot, więc Ci nowi gracze na pewno poczuliby się komfortowo i zakupiliby usługi, które są dostępne w sklepiku sieciowym. Co prawda praktycznie nikt nie wychodzi z finansowania w serwery CS 1.6 na plus, ale jak mówię ludzie robią to z pasji i są świadomi, że więcej ludzi zarejestruje się na forum z serwerów CS 1.6, niż z CS:GO, bo większość graczy z nowszej wersji gry nie myśli o rejestracji na forum, po prostu wbijają na randomowy serwer i grają. Siedzę już na forach ogólnie przez 4,5 roku i wiem mniej więcej jak to wygląda.

Więcej użytkowników, którzy rejestrują się na forum jest z CS 1.6.

Tak jak mówię zbiórka jest dobrowolna, ale skoro już serwer jest na tej sieci serwerów, to warto spróbować go jeszcze rozkręcić, żeby było dla kogo pełnić rolę Administratora.

JLcY9x9.png

Powyżej jest zbiórka na sieci serwerów CS 1.6 mojego znajomego, który pełni tam rolę Junior Administratora i Właścicielem jest osoba, którą znam ze swojej starej sieci. Powiem Wam szczerze, że nikt nie robi takich problemów Najmana, jakie Wy tutaj macie.

Pozdrawiam serdecznie.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chętnie wesprę akcję i wpłacę 50zł na ten cel :pepeLove:

• Kocham to! 2
empi,

Użytkownik dorzucił się do reklamy kwotą 50 zł.

Dziękujemy bardzo!

Edytowano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również z chęcią wpłacę,

7 godzin temu, Natural napisał:

+1

3 godziny temu, blejd napisał:

no ta prawda

Jaki sens pisania +1 dla mnie zasmiecasz tylko, lecz to moje zdanie.

Wystarczy, że jedna osoba napisała że nie ma sensu. Trochę mi to przypomina przedszkole " kto popsuł kredki ? " "Ja nie" kiedy pytanie było Kto popsuł, a nie kto nie  popsuł. :2head:

Pozdrawiam

Cytat

Edytowane przez BrownBrut
  • Kocham to! 1
empi,

Zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z okazji tego, że uzyskałem darmowe 50 zł PSC za to, że zajęliśmy drugie miejsce z kolegą w pewnym konkursie i za to, że odwaliłem za niego praktycznie całą robotę, to dał mi tą kwotę i wpłaciłem ją na CSSetti.

PB713uE.png

Dodatkowo przelałem jeszcze 50 zł i na razie środki są zablokowane, ale czekają na zaksięgowanie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jutro/pojutrze dostane przelewik to też się zrzucę, steam jak co

• Lubię to! 3
  • Haha! 1
  • Kocham to! 3
empi,

Owy użytkownik na ten cel przeznaczył 100 zł.

W imieniu całej Administracji Serwera oraz graczy jeszcze raz dziękuję!

Edytowano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna inicjatywa i wielki szacuneczek za to. Ale za organizujesz zbiorke jaki M@, czy któryś z właścicieli się dorzucił? Rozumiem że wydawanie 200 zł na reklamę 1.6 jest mało opłacalne z biznesowego pkt widzenia ale skoro mają już taki serwer to powinni się chociaż dorzucić ( pomijam już fakt, jakie profity mają z Areny).  Sam również jestem pasjonatem 1.6 bo się na nim wychowywałem. Nie lepiej było by zaproponować wykupienie serwera? Skoro i tak nie czerpią z niego zysków a inwestować również nie chca i widać że tobie zależy to chyba najlepsze rozwiązanie ;)

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@KaktuS_Jbto jest tak, że z chęcią mógłbym wykupić ten serwer, aczkolwiek nie byłbym w stanie opłacać mu reklamy, w dodatku doszłaby opłata na hostingu za jego utrzymanie, więc dopóki jest, to będę chciał, żeby utrzymał się na tej sieci jak najdłużej z przyczyn, które już napisałem wyżej. Wkładając od Siebie 100 zł przeznaczyłem największą kwotę jednorazową na CS 1.6, więc widać, że zależy mi na istnieniu tego serwera jak tylko będzie to możliwe. Mam nadzieję, że jeszcze bardzo długo utrzyma się na rynku i będzie konkurował z innymi serwerami starszej wersji gry. Głównym celem tej zbiórki jest pokazanie tego, że pewnym użytkownikom także zależy na istnieniu tego serwera. Słyszałem o poprzednim Jailbreak'u, że skończył marnie, więc nie chce, żeby to samo spotkało ten serwer. Dzięki w miarę dobrej reklamie liczę, że pozyskamy kilkudziesięciu nowych graczy i kilkunastu nowych stałych bywalców. W sumie jak pamiętam, to oprócz 4Fun'a, którego byłem opiekunem i miałem okazję go prowadzić, to w żaden serwer się tak nie zaangażowałem jak ten. Liczę, że Właściciele też w późniejszym czasie zaczną kupować reklamę chociaż za tą minimalną kwotę, jeżeli to ruszy w dobrą stronę.

W skali miesiąca za reklamę 3 zł dziennie bez różnych dodatków wychodzi 90 zł na miesiąc. Ja wszystko rozumiem, że kapitalizm i może to trochę się nie opłacać, ale skoro jest taki serwer lub na przykład DeathRun'y, które aktuaknie mają tą minimalną reklamę, to warto mieć chociaż tych kilkunastu graczy, którzy lubią grać w CS'a 1.6 i akurat serwer ArenySkilla im się spodobał. Sam jestem kapitalistą i zbytnio nie bawię się w te reklamy, dlatego stąd ta zbiórka i propozycja ode mnie ile mogę przeznaczyć na ten cel, żeby się to w miarę rozkręciło. Zaproponowałem takie coś i wierzę, że wspólnie osiągniemy cel.

Jeżeli chodzi o reklamę, to może skończyć się na jeszcze większej sumie.

Jednak zmiana planów i wypuściłem reklamę już dzisiaj.

Jeżeli chcesz sam możesz dołożyć się do reklamy i wesprzeć inicjatywę.

Mam nadzieję, że trochę wytłumaczyłem o co w tym wszystkim chodzi.

Nikogo do niczego nie zmuszam, ale sami wyciągnijcie wnioski.

Edytując post, wleciało pierwsze zamówienie na reklamę serwera.

zamówienie.png

Wleciało drugie zamówienie na reklamę, dzięki dotacji @ NiceOne, który przeznaczył na ten cel 100 zł.

Dodatkowo kupiłem jeszcze podkreślenie, a także pochylenie dla nazwy na CSSetti.

Zamówienie v1.png

Edytowane przez empi
  • Lubię to! 4
  • Kocham to! 2
empi,

Aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi