Skocz do zawartości
DonPawelosII

[Przyjęte][OM] Banicja Don Pawelos II KEKW

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Don Pawelos II
Nick admina: @ KR3IZOL
Długość bana: Perm
Data i godzina: 2020-10-25 15:23

Serwer:  Only Mirage
Powód bana: Czitujesz

Mapa: Mirage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pod dokładnym obejrzeniu demka @ kinderking stwierdzam że gracz Don pawelos II posiada oczywistego legit aimbot oraz wh 

dzięki za pomoc ocenieniu demka @ kinderking

Mikru,

Twoim obowiązkiem jest dokładne rozpisanie demka, a ACT to oceni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z racji ze nie ma narazie act @ raVii  obejzalem demko z @ KR3IZOL  i dochodze to tego samego wnoisku ze gracz @DonPawelosII posiada cheaty 

@moderator mozna zamknac 

Edytowane przez kinderking
  • Smutne. 1
  • Haha! 4
RuteK,

Otóż nie można 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ kinderking @ KR3IZOL Jakąś rozpiskę mogę prosić? Bo to co piszecie to jest śmiech na sali :KEKW:

I prosiłbym o werdykt osoby, która na prawdę siedzi w tym długo, interesuje się tym i potrafi oceniać demka spalone/legitne, a nie jakieś "noł nejmy", których się zabije i od razu - "WH, AIM!" XDD

Super, fajnie, przeanalizowaliście demko, ale może byście dali jakiś argument, dlaczego jest tak, a nie tak? No proszę Was, bądźmy ludźmi XD Jeśli jesteście pewni decyzji, to podtrzymajcie swoją tezę, odpowiednim argumentem, więc proszę o załączenie odpowiedniego demka - wraz z rozpiską 😜 Jeśli UBT/AC bedzie miało wątpliwości - wytłumaczę akcję na spokojnie, gram na logikę i "pikując" mida patrzę często każdą możliwą opcję i czasem będzie trafna, czasem nie (piszę o midzie, ponieważ najczęściej tam wychylam, po stronie CT jak i TT)

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DonPawelosIIja jestem pewny swojej decyzji z tego co pisaliśmy na grupie adminów to jeżeli nie był bym pewny to bym rozpisal a z tej racji że jestem pewny nie będę rozpisywał demka 

• Smutne. 2
  • Haha! 2
RuteK,

Spam, nie wnosisz tym nic nowego do tematu, odwołanie ciebie nie dotyczy, jedyną sensowną wypowiedź jaką mógłbyś przedstawić to rozpiska demka jeśli uważasz że gracz czituje, to samo admin, który tego gracza zbanował 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po obejrzeniu 3 raz demka zostały wychwycone dwie podejrzane akcje z których widac ze DonPawoelosII miał aim Locka moim zdaniem widąc to w 12 rundzie wychyląc celownik wskakuje na przeciwnika a druga akcja w 16 rundzie dziwny flick na konekta ...

• Haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, KR3IZOL napisał:

po obejrzeniu 3 raz demka zostały wychwycone dwie podejrzane akcje z których widac ze DonPawoelosII miał aim Locka moim zdaniem widąc to w 12 rundzie wychyląc celownik wskakuje na przeciwnika a druga akcja w 16 rundzie dziwny flick na konekta ...

Nie chce otrzymać Warna Ale z tego co mi wiadomo gotv crashuje niektóre hedy I wyglądają na aimlocka I po 1 akacji nie możesz tego stwierdzić. Co do flicka nie uważasz ze skilla ma chłopak lub szczęście? Moim zdaniem admin do zdegradowania skoro po 1 akcji daje perma I jeszcze nie umie ładnie rozpisać tych haxow to tyle pozdrawiam miłej nocy ;)

• Haha! 3
  • Kocham to! 1
Mikru,

Decyzja nie należy do Ciebie, spam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra ja się wypowiem bo jestem m@ tego serwera, a ravii na urlopie. 

Osoba miała "farta", myślę że po dwóch akcjach @ KR3IZOLnie musisz dawać bana. Jeszcze sobie to rozwiążemy, ale co do odwołania czysty

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odwołanie od bana zostało przyjęte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności