Skocz do zawartości
xBonio

Rekrutacja na Major Admina Serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Od poniedziałku w połowie Polski są zajęcia zdalne, co się wiąże z tym, że na niektórych serwerach może być więcej graczy (na pewno nie DR :v).

Trzeba ogólnie nowych, świerzych twarzy w Ekipie AS, więc otwieramy rekrutacje na Major Adminów Serwerów:

- Only AWP

- Retakes #1

- Retakes #2

- Retakes #3

Podania można składać według wzoru:

Spoiler

Nick: (Na jakim grasz na serwerach)
Serwer: 
Dlaczego ja mam otrzymać major admina?: (Przekonaj nas, że jesteś odpowiednim kandydatem)
Jak długo gram w CS:GO?: 
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: 
Link GT: (Ukazuje czas spędzony na serwerze, można podać maksymalnie 3 linki do GT)
Link do profilu Steam: 
Mikrofon: (Tak/Nie)

Mutacja głosu: (Tak/Nie; Nie dotyczy kobiet)
Czy przeczytałem regulamin Major Admina i Admina?: 

Wymagania:

Spoiler

§1. Aplikant musi mieć co najmniej 16 skończonych lat.
§2. Aplikant ma obowiązek posiadać mikrofon.
§3. Aplikant nie może mieć aktywnych warnów na koncie.
§4. Aplikant nie może mieć bana/muta/gaga w ciągu ostatnich 3 miesięcy.

Proszę również osoby trzecie o nie dawanie głosów na Tak/Nie na danego kandydata. W temacie mają być tylko i wyłącznie podania kandydatów.

Podanie może zostać rozpatrzone nawet po 2 tygodniach od daty złożenia, więc proszę po 3 dniach nie przypominać się na pw. Jest tutaj sprawdzana wasza cierpliwość i aktywność.

Powodzenia!

• Lubię to! 1
  • Wow! 3
  • Haha! 1
  • Kocham to! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Tomgra

Serwer: OnlyAWP

Dlaczego ja mam otrzymać major admina?: Na serwerze gram często, jestem aktywny, bardzo rozpoznawalny i lubiany wśród graczy. Byłem już wcześniej administratorem na serwerze i całkiem dobrze radziłem sobie na tym stanowisku.

Jako Major Admin serwera chciałbym przeprowadzić na Szybką Rekrutację, jako że jest tylko jedneg admin oraz co miesięczne konkursy za topkę.

Najchętniej wprowadził bym na serwerze większe zmiany, ale jako że ostatnio zwiększyła się ilość graczy na serwerze, być może nie ma już takiej potrzeby (choć zdecydowanie przydałoby się zrobić coś z uprawnieniami VIPa). Chciałbym więc dalej rozwijać to, co już jest na serwerze i mam na to wiele pomysłów.

Swoją znajomość SM w skali sieci oceniam na 6/10 (korzystałem już wcześniej z FTP, kiedy byłem administratorem serwera MC).

Jak długo gram w CS:GO?: 2 lata (1200h)

W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Popołudniami i wieczorami, zazwyczaj między 15-17 i 19-20. Teraz podczas nauki zdalnej będę grał dodatkowo o różnych godzinach w środku dnia.

Link GT: https://www.gametracker.com/player/TomGra/185.30.124.110:30008/

Link do profilu Steam: Https://Steamcommunity.com/id/tomgra/

Mikrofon: Tak

Mutacja głosu: Tak

Czy przeczytałem regulamin Major Admina i Admina?: Tak, oba

• Lubię to! 7
  • Smutne. 1
  • Haha! 4
  • Kocham to! 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: pawelu

Serwer: Drv1
Dlaczego ja mam otrzymać major admina?: Ponieważ gram na tym serwerze od roku I znam dobrze serwer oraz graczy którzy mają do mnie zaufanie i wiem co przydało by się dodać na serwer.
Jak długo gram w CS:GO?: na tym koncie około 1.600h a ogólnie to z 4 lata
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: To zależy
Link GT: GT
Link do profilu Steam: Steam
Mikrofon: Tak

Mutacja głosu: Tak
Czy przeczytałem regulamin Major Admina i Admina?: Oczywiście 

• Lubię to! 3
  • Haha! 10
  • Kocham to! 7
xBonio,

Jak chcesz ożywić serwer, jak nawet na nim nie grasz?

Podanie odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:
mondej
Serwer:
Arena 1vs1  
Dlaczego ja mam otrzymać major admina?:
Jestem zawziętym i ogarniętym graczem zawsze  staram się dopiąć  swego rzadko się poddaję jako major admin będę się starał by na serwerze zawsze grało dużo osób i by zawsze był spokój wiem że nie spełniam wymagań wiekowych ale myślę że można mi powierzyć taką odpowiedzialność i myślę że sprostam wyzwaniu.
Jak długo gram w CS:GO?:
4/5 lat
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?:
Zależy od dnia zazwyczaj 20 - 01

Link GT:
*KILIK*
Link do profilu Steam:
*KLIK*
Mikrofon:
Tak  
Mutacja głosu:

obecnie jestem w trakcie przechodzenia mutacji
Czy przeczytałem regulamin Major Admina i Admina?: 
Tak

powodzenia innym kandydatom <3

• Lubię to! 3
  • Wrr! 1
  • Smutne. 9
  • Haha! 4
  • Kocham to! 2
xBonio,

Nie spełniasz wymagań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: uSzanowankoo!

Serwer: 1vs1
Dlaczego ja mam otrzymać major admina?: Gram na tej sieci gram od kwietnia 2019 oraz kojarzy mnie większość graczy na forum. Przez ten okres czasu posiadałem inne rangi [Admin HnS oraz UnBanTeam] i zawsze swoje obowiązki wykonywałem dokładnie i należycie zgodnie z taryfikatorem banów. Chciałbym pomóc sieci jak i serwerowi 1vs1 zdobyć to nowych graczy oraz wesprzeć dany serwer jako administrator. Jestem też osobą pełnoletnią oraz pracującą, która w swojej pracy jest pomocnikiem brygadzisty i wiem co to oznacza zarządzaniem ludźmi [adminami] oraz rozumiem jeśli takowy gracz miałby jakiś problem. Zawsze jestem pomocny na forum / serwerze / prywatnej wiadomości i staram się każdemu pomóc oraz odpowiedzieć.
Jak długo gram w CS:GO?: Od 2014 roku gram aktywnie w Counter-Strike Global Offensive.
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Jestem osobą pracującą na 3 zmiany i nie jestem w stanie grać 24/7. W każdym tygodniu mam inne godziny pracy przez co nie mogę się określić w tym punkcie.
Link GT: https://www.gametracker.com/player/uSzanowankoo!/185.40.196.238:30025/
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/uSzanowankoo/
Mikrofon: Posiadam

Mutacja głosu: Oczywiście od dawna ;)
Czy przeczytałem regulamin Major Admina i Admina?:  Znam wymienione tutaj regulaminy jak i regulamin serwera / taryfikator banów oraz regulamin czatu / forum.

• Lubię to! 5
  • Wrr! 1
  • Smutne. 1
  • Wow! 3
  • Haha! 1
  • Kocham to! 22
xBonio,

Podanie przyjęte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: ♥Domcia♥

Serwer:  Arena 1vs1
Dlaczego ja mam otrzymać major admina?: Zacznę od tego, iż pełniłam na wspomnianym serwerze funkcję Admina przez długi okres czasu, kiedy @ Izz_Aldin oraz (w późniejszym czasie)@logo713x13.pngMroxerposiadali rangę Major Admin Serwera. Sądzę, że nie mieli do mnie żadnych wątpliwości czy też uwag. Jestem osobą pomocną, wiarygodną oraz komunikatywną. Posiadałam na innej sieci serwerów rangę Head Admin, co równa się z Major Adminem, zatem wiem w przybliżeniu jak obchodzić się ze społecznością, adminami. Rzecz jasna, że chciałabym wprowadzić na serwer ład, harmonię i spokój. Na serwerze jest (jak na razie) jeden admin, wobec tego niewątpliwie przeprowadziłabym szybką rekrutację, co w sumie każda osoby by zrobiła. Jeśli jest jakakolwiek szansa mała czy tam duża to dlaczego miałabym nie skorzystać i się na nowo sprawdzić tylko w lekko innej osłonie. Tak czy siak zamierzam wrócić na tak zwane ''stare śmieci''. 
Jak długo gram w CS:GO?:  Około 4 lat
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?:  Szczególnie w porach popołudniowych, wieczornych, aczkolwiek można mnie spotkać także w godzinach porannych. Od czasu do czasu w godzinach nocnych. 
Link GT: *klik*
Link do profilu Steam: *klik*

Mikrofon: Tak

Mutacja głosu: :pepoHappy:
Czy przeczytałem regulamin Major Admina i Admina?: Przeczytałam

• Lubię to! 4
  • Wrr! 1
  • Wow! 5
  • Haha! 1
  • Kocham to! 24
xBonio,

Niestety serwer już zajęty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: (Na jakim grasz na serwerach) REGGIN

Serwer: drv1
Dlaczego ja mam otrzymać major admina?: (Przekonaj nas, że jesteś odpowiednim kandydatem): Gram dużo na arenie i mam juz doświadczenie. POmagam nowym graczom oraz tłumacze zasady serwera. Tak jak napisalem mam doświadczenie ponieważ jestem aktualny administratorem. Chcialbym pomoc w rozwoju serwera.
Jak długo gram w CS:GO?: ponad 5lat
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: roznie ale zazwyczaj od 12 do 24
Link GT: (Ukazuje czas spędzony na serwerze, można podać maksymalnie 3 linki do GT)
https://www.gametracker.com/player/[MICZU] REGGIN ArenaSkilla.pl/185.30.124.110:30000/
https://www.gametracker.com/player/[Ninja] REGGIN ArenaSkilla.pl/185.30.124.110:30000/
https://www.gametracker.com/player/[RNG] REGGIN ArenaSkilla.pl/185.30.124.110:30000/
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/regginP/
Mikrofon: (Tak/Nie) TAK

Mutacja głosu: (Tak/Nie; Nie dotyczy kobiet) tak
Czy przeczytałem regulamin Major Admina i Admina?:  tak

aktualnie trudno o aktywność na serwerze.

Edytowane przez REGGIN
  • Lubię to! 4
  • Haha! 1
  • Kocham to! 3
xBonio,

Serwer ma już niesty majora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: gustawo
Serwer: Retakes#3
Dlaczego ja mam otrzymać major admina?:Myślę że jestem dobrym kandydatem na majora ponieważ już posiadałem przez chwile czasu admina na retakes #3 jak i #2.Gdy posiadałem admina na retakes myślę że nie sprawiałem problemów majorom i wykonywałem bardzo dobrze swoje obowiązki.Jestem osobą spokojną,pomocną oraz komunikatywną.Z racji tego że nie ma żadnego admina na retakes#3 więc napewno jak większość osób chciałbym otworzyć szybką rekrutacje i zatrudnić kilka pomocników.I bardzo chciałbym się sprawdzić jako Major Admin Serwera.
Jak długo gram w CS:GO?:+/- 4lata / 3k godzin
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: 14-16 / 20-24
Link GT:

Nowy*Nowy*

Stary; *Stary*
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/xGustawwo
Mikrofon:TAK
Mutacja głosu:TAK
Czy przeczytałem regulamin Major Admina i Admina?:TAK

• Lubię to! 2
  • Wow! 3
  • Kocham to! 11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: @ Teygo

Serwer: Retakes#2 
Dlaczego ja mam otrzymać major admina?: Uważam, że jestem odpowiednią osobą na te stanowisko. Chciałbym również spróbować swoich sił na wyższym stanowisku niż admin. Jestem miły, kulturalny i umiem dogadać się z innymi graczami. Aktualnie na serwerze jest tylko jeden admin, a przydałaby się kolejna szybka rekrutacja :D.
Jak długo gram w CS:GO?: 1627h
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: weekend - 10-12h, na tygodniu - 14-17h, 20-22h
Link GT: Aktualny -> GameTracker
Poprzedni -> GameTracker
Link do profilu Steam: Profil Steam
Mikrofon: 
Tak

Mutacja głosu: Tak
Czy przeczytałem regulamin Major Admina i Admina?: Tak

Edytowane przez Teygo
  • Lubię to! 1
  • Smutne. 2
  • Haha! 1
  • Kocham to! 1