Skocz do zawartości

[Przyjęta]Skarga na graczy

 Udostępnij


RaCzeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: (Na jakim grasz na serwerze) RaCzeQ
Nick oskarżonego: (Osoby, na którą składasz skargę) [N W O] Jeff Hard oraz bartke ESL.Katowice
Opis sytuacji: (Co takiego zrobiła osoba oskarżona, że zasługuje na bana) Gracze nadmiernie wyzywają, puszczają muzyki przez mikrofon i przeklinają dosyć dużo.
Serwer: (Na jakim serwerze wydarzyło się przewinienie) Jailbreak 1.6
Dowody: (Screeny, demo, poproszenie O@ o logi serwera, HLTV) Demko z mapy jail_anka_v1 około godziny 22:20 do 22:33.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ RaCzeQgracz o nicku [N W O] Jeff Hard został nagrodzony banem permanentnym, ponieważ wiem jaki jest, bo to dobrze znany nam Joker, który na każdym kroku odwala różne akcje, więc trzeba było to w końcu zakończyć, a co do tego drugiego to nie znam go na tyle dobrze.

HLTV nie nagrywa głosu, ale jeżeli chodzi o Jokera to jestem skłonny uwierzyć na słowo, ponieważ już dawno planowałem mu nadać bana permanentnego, ale skoro pojawiła się ta skarga, to czara goryczy się przelała.

Jeżeli to czytasz Joker, to wiedz, że na naszym serwerze nie będziemy tolerować takiego zachowania i niestety, ale musisz ponieść pewne konsekwencje swoich czynów, a takowym jest ban permanentny.

 

Pozdrawiam

@ empi

 

Skarga została przyjęta.
Edytowane przez empi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności