Skocz do zawartości
Doxe

[Odrzucone] Podanko Doxe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Doxe_
Dlaczego ja mam otrzymać admina?: (Przekonaj nas, że jesteś odpowiednim kandydatem) Gram na serwerze od paru dni, codziennie wieczorkami jak i za dnia pogrywamy sobie z kumplami, ponieważ serwer nas przyciągnął, jako iż mała ilość osób gra, nie oszukujmy się nie raz gramy sobie we 4 to gramy przez dłuższy czas, ale nie powiem atmosferka jest super. Zdarzało się tak, że niektóre osoby wbijały na wspomagaczach, przez wzgląd na to że większość osób gra non steam, i nie raz zdarzało się zdenerwowanie mojej osoby, ponieważ wbijała jakaś atencyjna osoba która się wywyższała i każdego wyzywała. Dlatego ze względu na to iż na serwerze jestem codziennie po paręnaście godzin chciałbym starać się o posadę admina na serwerze. Wiem ze nie spełniam jakoś mocno wymagań, lecz od czasu gry nie widziałem ani jednego admina, a więc próbuje się dostać na ową posadę ze względu na to że jestem codziennie. Myślę że jakbym dostał administratora forum, moja aktywność poprawiła by się dwukrotnie, jestem na ogół spokojną osobą, która nie lubi pakować się w konflikty czy to w realnym życiu, czy w grze, ponieważ dla mnie to jest zbędne. Podchodzę do każdego jak do normalnego człowieka z luzem i spokojem. A więc z dogadywaniem się z graczami nie byłoby problemu. Wiem że podanie jaki sam w sobie nie jestem za ciekawy, ale pisze strikte pod podanie, ponieważ myślę że na stan dzisiejszy przydaliby wam się administratorzy. A poprzez fakt że zakupiłem usługi u was nie rozstanę się szybko z serwerem.
Doświadczenie w adminowaniu: (Jaki czas się tym zajmujesz itp.) Byłem adminem wielokrotnie na różnych sieciach/serwerach, poprzez Only DD2, DM, JailBreak, 3maps, przez 2 miesiące na DeathRun
Jak długo gram w 1.6?: Dziesięć lat
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: 16-2-3 w nocy
Link GT: (Ukazuje czas spędzony na serwerze, można podać maksymalnie 3 linki do GT) https://www.gametracker.com/player/Doxe_/79.133.194.18:28002/ https://www.gametracker.com/player/Doxe/79.133.194.18:28002/
Znajomość SM: (Skala określona w regulaminie sieci) 8 na spokojnie, niedawno zrezygnowałem z admina na pewnej sieci, a więc nie uciekło w pamięci.
Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561197966016117/
Mikrofon: (Tak/Nie) Tak

Mutacja głosu: (Tak/Nie; Nie dotyczy kobiet) Tak
Czy przeczytałem regulamin Admina?: Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

-/+aktywność

+Wiek

+Amx

+Mutacja

- podanie mogło być estetycznej napisane 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak

+amx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Z tego co napisałeś w podaniu, wynika że jesteś bardzo dobrym kandydatem na to stanowisko.

Niestety, ale nie spełniasz wymagań (11h na serwerze, 1 post na forum - wymagane min. 24h na serwerze lub 40 postów na forum)

Na nie

Edytowane przez Tomgra
  • Kocham to! 1
RuteK,

§5.4. Jeśli na tym stanowisku jest mniej niż 5 osób, można pominąć powyższe wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo że nie gram w CS'a 1.6 to się wypowiem

+Amx

+Wiek

+Podanie ładne

+Mało adminów na tym trybie

Tak

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak
+ Wiek 
+ AMX
- aktywność

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie
powod 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Zi3LonY napisał:

Na nie
powod 

To niezły powód, sam do tego doprowadziłeś, w skardze sa jednoznaczne loga, miłego dnia!

• Haha! 2
Mikru,

Nie wypowiadaj się w swoim własnym podaniu, bo nie ma sensu. Spam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Nie 

- regulamin

- skarga

+ AMX

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na nie
- Łamiesz regulamin 
- Skarga było na forum co Zi3LonY napiasł
- Nie ogarniasz

Edytowane przez SOKOLEK
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapoznaj się dokładnie z regulaminem, popraw zachowanie i złóż podanie za tydzień

Niestety Twoje podanie zostało odrzucone. Możesz spróbować ponownie za 7 dni.

Aplikacja została odrzucona.
  • Lubię to! 1
  • Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności