Skocz do zawartości
IGonnaHitYa

Moderator [Odrzucone] Podanie Początkujący Moderator

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: IGonnaHitYa
Imię: Dominik
Dlaczego ja mam otrzymać rangę Moderatora?: Będąc major adminem poznałem wiele funkcji moderacyjnych na forum i myślę, że poradzę sobie w nowej roli. Forum sprawdzam każdego dnia po kilka razy dziennie. Nigdy nie dostałem żadnego warna i zawsze staram się postępować zgodnie z regulaminem forum.
Doświadczenie w moderowaniu: Doświadczenie mam niewielkie, znam jedynie funkcję które umożliwia major.
Ile czasu poświęcam forum dziennie: Na forum wchodzę kilka razy dziennie w różnych porach dnia.
Coś o sobie: Jestem osobą kreatywną, która dąży do swoich celów i jeśli pojawia się możliwość to ją wykorzystuję, niezależnie od tego czy się powiedzie, czy nie. Jestem opanowany, wyrozumiały, cierpliwy i pomocny. Lubię stawiać czoła wyzwaniom i nie boję się konstruktywnej krytyki. 
Co zrobiłeś dla ArenySkilla: Na arenie pojawiłem się rok temu pod nickiem "KyGo" (akurat dzisiaj :3 22 września). Tego też dnia rok temu zostałem adminem serwera Jailbreak (Cyk link do podanka). Mimo paru słusznych skarg jako admin przez 9 miesięcy sprawowałem się dobrze.(Przyjęta,Druga przyjęta,Trzecia skarga po której postanowiłem zrezygnować to był dla mnie trochę ciężki okres w życiu). Dnia 14 maja Tamer (ówczesny major Drv1) przyjął mnie jako admina na serwer. Na początku Czerwca zająłem miejsce Major Admina Drv1, od tego czasu wymyśliłem wiele konkursów i zmian na serwerze, które przyciągnęły graczy na serwer. Dnia 22 lipca złożyłem podanie na ACT, którym jestem do dzisiaj. W tym czasie zbanowałem wielu graczy, cheatujących na różnych serwerach areny. Rozstrzygnąłem wiele zgłoszeń i odwołań od bana, nie zawsze mój werdykt zgadzał się z rzeczywistością jednak starałem się wykonywać swoją pracę rzetelnie i uczciwie. Podczas mojego rocznego pobytu na arenie napisałem wiele propozycji, które w niedługim czasie zostały przyjęte i wprowadzone na różne serwery.(Najnowsza propozycja)
Kontakt:

Discord:  KyGo#5734

Steam: Main , Smurf

Facebook: FB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:yes: Ale Trochę w za dużo się pchasz masz M@ i ACT nie wiem czy to dobra decyzja ale znam cię i lubię wiem, że jesteś miły i pomocny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie

lepsi kandyndaci sa 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię Cię, ale lepsi kandydaci

nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że jeszcze nie jesteś godzien tej rangi, zaniedbujesz swoje obowiązki, więc uważam, że skoro masz inne rangi, to powinieneś sobie w miarę radzić na nich, a jakoś tego nie widać.

Myślę, że tyle wystarczy do wyrażenia negatywnej opinii na Twój temat, ponieważ wychodzi na to, że jesteś na wylocie z rangi ACT.

1 godzinę temu, IGonnaHitYa napisał:

Dnia 22 lipca złożyłem podanie na ACT, którym jestem do dzisiaj. W tym czasie zbanowałem wielu graczy, cheatujących na różnych serwerach areny. Rozstrzygnąłem wiele zgłoszeń i odwołań od bana, nie zawsze mój werdykt zgadzał się z rzeczywistością jednak starałem się wykonywać swoją pracę rzetelnie i uczciwie. Podczas mojego rocznego pobytu na arenie napisałem wiele propozycji, które w niedługim czasie zostały przyjęte i wprowadzone na różne serwery.

Szkoda, że niektóre z tych zgłoszeń były sprawdzone bez dogłębnej rozpiski, za co była skarga na Ciebie i Twojego kolegę po fachu.

Myślę, że @ bartazi @ Cioseksą zdecydowanie lepszymi kandydatami na to stanowisko.

Na plus jest na pewno to, że coś tam starasz się pomagać i masz jakieś doświadczenie.

Jeszcze raz jestem na nie.

Mimo wszystko życzę powodzenia! ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- twoje zachowanie 

nie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lepsi kandydaci

nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie 

-lepsi kandydaci

- Twoje zachowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- Jako ACT nie wywiązujesz się ze swojego zadania, nie rozpisujesz żadnych demek i zostawiasz je na później

- liczne skagi na Ciebie zarówno teraz, jak i w ciągu ostatnich miesięcy

Nie

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz m@ I act sądzę że nie jesteś w stanie zaoferować nam takiej aktywności jaką mogą dać pozostali kandydaci ( rezygnowanie z rang byłoby nie profesjonalnym zachowaniem) 

Jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja może zapodam wystarczające argumenty, aby powiedzieć ci NIE, których i tak się zapewne wyprzesz.

-Gdy miałeś dostać degrada z Admina JB wbijałeś na serwer, robiłeś dymy, nie banowałeś osób, które łamały regulamin "Bo cie arena nie obchodzi i masz ją w dupie". Ten sam argument jakiego się trzymam przy twoim podaniu na ACT.

-Twoje słabe wywiązanie się z obowiązku ACT, co pokazała nawet ostatnia skarga

-Nie sądzę, abyś wyrobił na tyle rang,  jeśli będąc ACT nie masz czasu rozpisać demka, tylko piszesz  ub/brak ub.

Kategorycznie na NIE. Już wolałbym "Pro Prawicowego" Empiego, który uciąłbym mi jaja :kappa:

• Haha! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie za dużo tych rang?

Są osoby, które na pewno mogłyby poświęcić więcej czasu na moderowanie forum

Jesteś w miarę aktywny, ogarnięty i masz jakiś staż na arenie, ale wydaje mi się że obowiązków to ty masz aż nadto.

Wydaj emi się, że raczej warto by stanowisko to objęła bardziej "bezrobotna" osoba, niż żebyś ty je okupował.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za Dużo tych rang posiadasz , nie dasz rady  Cytuję słowa modrej osoby " Chyba cię Poje...ło " ;D

• Wow! 2
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

d5b03357881894ed59cd3486f0567a19.png

rangi mówią same za siebie, zajmij się tymi obowiązkami które posiadasz obecnie bo nie są to małe rangi

:no:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aplikacja została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności