Skocz do zawartości
bartaz

Moderator [Przyjęte] Podanie [Początkujący Moderator]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: bartaz
Imię: Bartosz
Dlaczego ja mam otrzymać rangę Moderatora?: Chciałbym uzyskać tę rangę, ponieważ utrzymuję dobre relację z każdym użytkownikiem forum, jestem osobą spokojną oraz ogarniętą. Staram się aktywnie uczestniczyć w życiu forum, jestem aktywnym członkiem sieci. 
Doświadczenie w moderowaniu: Nigdy nie posiadałem rangi Moderatora. 
Ile czasu poświęcam forum dziennie: Dosyć sporo. 
Coś o sobie: Nazywam się Bartosz, znacie mnie pod pseudonimem bartaz. W wolnym czasie lubię spędzać czas na świeżym powietrzu oraz grać w gry. Na Arenę trafiłem podczas szukania serwera jailbreak w grze counter strike 1.6, konto na forum założyłem 16 listopada 2019 roku. Jestem osobą przyjaźnie nastawioną do wszystkich.
Co zrobiłeś dla ArenySkilla: Pełniłem kilka razy funkcję admina oraz przez jakiś czas udzielałem się w dziale redakcji. 
Kontakt: Steam oraz forum. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szczerze to jestem zdziwiony że dopiero teraz próbujesz swoich sił na tą rangę :P

+dużo się udzielasz

+posiadasz neutralny charakter, nie wplątujesz się w kłótnie

+sporo zrobiłeś w dziale redakcyjnym

+bardzo ogarnięty jak na swój wiek, jako admin również taki był więc i z modkiem będzie git

co do doświadczenia, silnik jest na tyle dobrze zrobiony że wszystko jest widoczne czarno na białym więc problemów z ogarnięciem byś na pewno nie miał

zdecydowanie na tak

Edytowane przez NiceOne
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

+staż

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otwieram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

+spokojny chłopak

+aktywny bardzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:yes:

+spokojny, opanowany chłopak

+przyszedł chwilę po mnie, także jest już z nami wystarczająco długo

+bardzo aktywny na forum

+pomaga w pracy moderatorom (większość zgłoszeń od niego i raczej wszystkie poprawne)

mały minus wiek to tylko liczba

Jak dla mnie najlepszy kandydat z obecnych

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Na Tak
  • +Staż
  • +Aktywność
  • +dużo się udzielasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

+Ogarnięty

+Aktywny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

+ogarnięty jak na swój wiek

+staż na arenie

+ aktywność 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

+Staż

+Aktywność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ zachowanie na forum (nie ma z tobą problemów) 

- wiek i to jest największy mankament u ciebie tak samo jak i u Cioska 

- częste przechodzenie z zajęcia na kolejne przez co jest to słabe z perspektywy czasu. 

+ czas na forum który spędzasz co pokazuje że będzie wszystko zrobione w chwilę. 

- krótkie podanie mało o sobie w nim mówisz. 

+ wiem jak pomagałeś mi na AWP z propozycjami (na grupie/pw) 

Wybacz niestety moim wyborem z waszej 3 jest Ciosek. 

Na NIE 

• Smutne. 1
  • Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak
+ Straż
+ Aktywność 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy kandydat 

+wiek

+staż

+zachowanie na forum

Na Tak

• Smutne. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, dla mnie osobiście Ciosek jest lepszym kandydatem, nie przekonuje mnie Twoje częste zmienianie kolorków na forum. Jestem na nie

• Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim Zdaniem Fajnie, że próbujesz swoich sił i nie warto cię odrzucać na bok lecz dać ci szansę :)

+ zachowanie na forum

+ wiek

+ pomocny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem skłonny być na tak, ponieważ moim zdaniem jesteś na równi jako kandydat na Moderatora wraz z @ Ciosek, ale jeżeli miałbym wybierać, to brałbym właśnie @ bartaz, lecz mimo wszystko także przyjąłbym podanie na okres próbny i można byłoby zobaczyć kto z Was bardziej się nadaje, ale to tylko mój pogląd i pewnie tak nie będzie, ale mniejsza o to.

Masz swoje pewne wady i zalety, które tutaj przytoczę.

Na Twoją korzyść przemawia na pewno to, że jesteś bardzo ogarnięty jak na młody wiek, wielokrotnie rozmawiałem z Tobą na różnorakie tematy związane z serwerem Jailbreak, na którym obecnie piastuje stanowisko Major Admina, pisałeś propozycje, angażowałeś się i niektóre Twoje pomysły przeszły, więc to na pewno jest mocna strona. Aktywność na forum też masz bardzo dobrą, nawet jedną z najwyższych, jeżeli chodzi o poszczególnych użytkowników, ale na pewną niekorzyść działa na pewno to, że masz mniejsze zaangażowanie w forum, niż @ Ciosek. Oczywiście chodzi mi o dział związany z redakcją, czy zgłaszanie cheaterów, co u pierwszego kandydata jest dość widoczne, ale jeżeli @ RuteKmówi o tym, że zgłaszasz poszczególne posty za łamanie regulaminu i większość raportów się zgadza, to masz u mnie za to bardzo dużego plusa i tak samo u Was zaangażowanie w poszczególne rzeczy w miarę się równoważy, lecz i tak widzę bardziej aktywność pierwszego kandydata w życiu forum, ale to są minimalne różnice. Na pewno plusem jest to, że wywiązujesz się z obowiązków i ilość rezygnacji, a także nieobecności jest zdecydowanie mniejsza, niż w przypadku @ Ciosek. Odnośnie redakcji pamiętam, że coś tam robiłeś, ale w ostatnich miesiącach lekko odpuściłeś z pewnymi rzeczami. Z jednej strony rozumiem, że nie chcesz się narzucać, ale z drugiej to też pewien minus, ponieważ skoro zacząłeś się w coś angażować, to powinieneś to robić dalej, chociaż w minimalnych ilościach, ale przez ostatnie tygodnie nie było widać żadnego tematu w dziale redakcji z Twojej strony.

Podanie jest tragiczne jak na rangę, którą startujesz oraz masz mniejsze zasługi dla forum, niż @ Ciosek, lecz w Tobie pokładam nadzieje, że godnie zastąpisz @ PiKena tym stanowisku.

Podsumowując daje głos na tak, ponieważ masz dużo plusów, ale i tak są pewne minusy, dodatkowo jak na wasz staż na forum w porównaniu z @ Ciosekjesteś krócej, ale miażdżysz go aktywnością, nie wnikam w to w jaki sposób ją nabijasz. :kappa:

Powodzenia! ;)

Edytowane przez empi
  • Wow! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aplikant został przyjęty na stanowisko.
  • Lubię to! 2
  • Wow! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności