Skocz do zawartości
Ciosek

Moderator [Odrzucone] Podanie na moderatora - Ciosek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  Ciosek
Imię: Michał
Dlaczego ja mam otrzymać rangę Moderatora?: Może zacznijmy od tego że potrzeba moderatorów do pomocy na forum. Jestem na Arenie od grudnia 2017 roku image.pnggrałem wtedy na hideandseeku, tak się tutaj właśnie znalazłem. Wydaje mi się że jestem dość znaną osobą na forum i można mi zaufać. Odkąd dostałem majora sporo piszę z @ xBonioi wydaje mi się że zgadzamy się w wielu tematach. Jestem osobą której rzadko zdarzy się przeklinać więc mogę powiedzieć że jestem kulturalny (Oczywiście mówię tutaj o forum as czy jej serwery) Jestem osobą ambitną, jak sobie postawię jakiś cel to zawszę próbuję go zrealizować. Jestem pomocny, nie raz do mnie pisali 'randomowi' gracze w wiadomości prywatnej, starałem się im pomóc.
Doświadczenie w moderowaniu: Moderatora nigdy nie posiadałem ale umiem dodać notkę i parę innych rzeczy ponieważ mam majora. :pepeOK:
Ile czasu poświęcam forum dziennie: Forum sprawdzam co jakieś 30 minut chyba że dzieję się coś ciekawego to szybciej.
Coś o sobie: Jestem Michał i mam 15 lat. Moją pasją jest 'downhill' (ekstremalna jazda na rowerze). Lubię także grać w siatkówkę ponieważ jest to mój ulubiony sport. Bardzo lubię również grać w gry, niestety ostatnio gram coraz mniej w cs'a ponieważ nie mam totalnie ochoty do tej gierki :FeelsBadMan:
Co zrobiłeś dla ArenySkilla: Wydaje mi się że udało mi się 'ożywić' dział redakcji Dział wywiadów Dział pytań dnia. Zamierzam wrzucać pytania dnia minimum do końca roku. Posiadałem również rangę UBT i nie raz admina.
Kontakt: Steam, Discord (Ciosek#4219), Teamspeak, Forum, Ewentualnie Facebook

• Smutne. 1
  • Haha! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otwieram

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak jeden z lepszych znanych osób kandydat :pepeLove:

+aktywność

+staż 

+kolega

zawsze kiedy jest potrzebna pomoc to chłopak  jest w pogotowiu :pepeLove:

Edytowane przez Nitrek
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

+ogarnięty chłopak

• Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+dużo zrobił w dziale redakcji

-walenie w bambo jeżeli chodzi o mmki :peposad:

+ogarnięty jak na swój wiek

+staż

na Tak

Edytowane przez NiceOne
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

+ogarnięty człowiek 

+pomocny

Da sobie rade <3

Jestem osobą której rzadko zdarzy się przeklinać :KEKW:

• Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:yes:

+aktywność na forum 

+działania na rzecz jego rozwoju

+/- doświadczenie - masz majora także większość funkcji już kojarzysz jako początkujący dojdzie jeszcze kilka, więc z tym myślę, że sobie poradzisz

-wiek to tylko liczba tak jak w przypadku bartaza

+staż

-maniana trochę z tymi rezygnacjami, adminami, ale za to +jako ubt się dobrze sprawował

-warny (miałeś na swoim koncie przynajmniej jednego warna, co nie działa na korzyść i średnio wygląda na przyszłego moderatora)

Podsumowując daje TAK, mimo tych minusów  widać twoje zaangażowanie w życiu forum, jesteś u mnie kandydatem nr 2 po bartazie. 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak 

+Dużo się udzielasz na forum

+Ogarnięty 

+wiek 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

+ogarnięty człowiek 

+pomocny

W dniu 19.09.2020 o 11:31, Ciosek napisał:

Jestem osobą której rzadko zdarzy się przeklinać 

:KEKW:

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu nie ma co się zastanawiać

+Ogarnięty

+Wiek

+Aktywność

TAKKKKKK

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak 

W **** ogarnięta osoba 

Jeden z lepszych kandydatów 

Pomocy 

Aktywny 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie

-odrzucili ci podanie 

-skopiowane podanie 

- widać że po fiolet

• Smutne. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+ bycie ogarniętym 

- kłamanie np. tutaj 

W dniu 19.09.2020 o 11:31, Ciosek napisał:

Jestem osobą której rzadko zdarzy się przeklinać więc mogę powiedzieć że jestem kulturalny

bo osoby które cie znają wiedzą że tak nie jest. 

- wiek gdzie no to jest akurat zagadką czemu to jest otwarte 

+ rozpoznawalność na forum (to jest jedna z najważniejszych rzeczy) 

+ podejmowanie decyzji np. dotyczące serwera 

- to samo jak u Empiego czyli jeśli ktoś się wyrazi nie tak w twoim kierunku to od razu robisz dramę/halo bezsensu. 

Jednakże wiem że jesteś inteligentny oraz zawzięty do roboty (przynajmniej na AS bo na tsie walisz gruchę). 

NA TAK (to jedyny kandydat który ma potencjał) 

• Lubię to! 1
  • Smutne. 1
  • Haha! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wierze ze jestes najlepszym kandydatem XDD

na tak

+staz 

Edytowane przez KamyK
  • Smutne. 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy kandydat 

+staż

+rozruszanie forum

Tak

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra chłop się stara NA TAK

+ miły

+ pomocny

+aktywny :)

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

+aktywnosc 

+staż 

+ogarnięty 

+dużo udzielasz się na forum 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na tak

+ogarniety 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+staż

+aktywność

Tak 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Tak

+ogarnia

+staz

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jasne że tak 

wiek -/+

ogarnięty +

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, czy ty kiedykolwiek czytałeś @ raViito co miałem do przekazania w poszczególnych postach, tematach, czy statusach, ale nie mogę się z Tobą zgodzić. Jeżeli ktoś mi zarzuca nieprawdę, to logiczne, że będę się starał tego bronić, ponieważ już taki jestem, zresztą większość ludzi jest taka, tylko mentalność Lewicy nie przyjmuje racjonalnych argumentów. Wielokrotnie swoje wypowiedzi uzasadniałem poszczególnymi argumentami, jeżeli ktoś pisał na SB rzeczy, które wprowadzają użytkowników w błąd i nie mają pokrycia z rzeczywistością, jeżeli wiem coś na ten temat to wkroczę i będę się starał obronić taki argument, więc to nie jest drama, tylko normalna dyskusja, ponieważ bronię swoich argumentów, a jeżeli ktoś nie ma racji, to nie będę przytakiwał jak głupek, tylko stanę w obronie swoich tez.

I tak się ze mną pewnie nie zgodzisz, bo masz swoje zdanie i nie przyswajasz pewnych argumentów. :kappa:

Odnośnie podania @ Ciosekmam pewną rozterkę, ponieważ patrząc obiektywnie na twoją "kartotekę" miałeś okazję zrezygnować ze swoich rang aż 3 razy i z tego co zauważyłem odpuściłeś aż cztery rangi, więc to może w pewnym sensie świadczyć, że trzymasz rangi pod kolorek, masz natłok czasu, nie ogarniasz już pewnych czynności i odpuszczasz rangi dla innych, bądź może Ci serio zależeć, ale po prostu przy pewnych rzeczach za szybko odpuszczasz. Nawet dobrze wychodzi Ci rozkręcanie drugiego Jailbreaka, coś tam działasz, robisz eventy, starasz się i nawet sporo ludzi tam gra. Serwer odblokował się po pewnym czasie, ponieważ jak wiadomo na początku z graczami było krucho.

Do naszej sytuacji nie będę się doczepiał mimo to, że pisałem jasno o co mi chodzi, a niektórzy mieli po prostu problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Na randze UBT mimo wszystko sobie radziłeś i nawet wygrałeś plebiscyt na najlepszego członka UnBanTeam.

Także naliczyłem się u Ciebie tego, że pisałeś dwa tematy o odrobienie warna, więc to na pewno nie działa na Twoją korzyść, ale mam nadzieję, że już wyciągnąłeś wnioski z tego jak złamałeś regulamin i zapewne takie sytuacje nie będą się zdarzały.

Podanie także słabo napisane, ale w miarę przejrzyście, więc na poziomie @ bartazwypadasz o niebo lepiej.

Liczba nieobecności napisanych przez Ciebie w ostatnich miesiącach też nie przejawia na Twoją korzyść, ponieważ nie kwapisz się do pewnych obowiązków.

Daje małe tak, lecz jeżeli miałbym brać to na pewno byłby to okres próbny, ponieważ z @ bartaznadajecie na tych samych falach i rokujecie pozytywnie, lecz z pewnymi negatywnymi przystawkami.

Powodzenia! ;)

Edytowane przez empi
  • Smutne. 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności