Skocz do zawartości
spanko

Moderator [Odrzucone] Moderator ravii

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ravii 
Imię: Alan
Dlaczego ja mam otrzymać rangę Moderatora?: Jestem na Arenie od ponad 2 lat, znam sieć oraz ludzi jak własną kieszeń, myślę że jestem na tyle wytrwały oraz zmieniony przez ten rok że dam sobie radę jako moderator forum! 
Doświadczenie w moderowaniu: Będzie to moja pierwsza styczność z władaniem aż taką "władzą" na forum, potrafię dobrze władać panelem który mam dostępny przez rangę Major Admin. 
Ile czasu poświęcam forum dziennie: 4/5h dziennie zazwyczaj jestem dostępny w godzinach 10-14, oraz od 20 do nawet 3 w nocy 
Coś o sobie: Jestem Alan pochodzę z Łodzi głownie interesuje się muzyką polskim rapem oraz amerykańskim, filmami oraz grami z serii Wiedźmin. Od nowego roku szkolnego idę do klasy maturalnej (3) w liceum gdzie będę próbował osiągnąć swój cel czyli napisać maturę. Na maturze będę rozszerzać Angielski oraz WOS bo są to moje ulubione przedmioty z którymi próbuje cały czas się kształcić. Z charakteru jestem dość wybuchową osobą oraz mocno kontrowersyjną postacią, potrafię komuś coś powiedzieć złego gdzie nie posiadam do niej negatywnych uczuć ani nic, często jest to mówione żartem. Jestem realistą i patrzę na świat w szarych barwach przez co często mam jakieś humorki np, smutki, żale itp. taki typowy dzieciak z wczesnym stanem głupoty. 
Co zrobiłeś dla ArenySkilla: x2 UBT, ACT (teraz), x2 m@ AWP, oraz kilkadziesiąt adminów na serwerach areny 
Kontakt: steam, dc, pv na forum. 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

+ ogarnięty chłopak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ravii na moda :peepoHug:

na Tak :pepeOK:

RuteK,

. W podaniach należy wyraźnie zaznaczyć swoje stanowisko, czy jest się ,,za przyjęciem", czy "za odrzuceniem" kandydata na stanowisko admina.

- osoba wypowiadająca się w podaniu musi uargumentować swoje stanowisko.

- okres próbny liczony jest jako głos "za przyjęciem" kandydata.

- "powody wyżej" lub "powody u gracza XXX" to nie argument

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na tak

+ogarniety 

+ wiek

+   staż na as

-czasem jestes toxic 

imo najlepszy kandydat   zdecydowanie tak

• Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aplikacja została odrzucona.
  • Smutne. 1
  • Haha! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności