Skocz do zawartości
SchMidT

[MINIEVENTY] JB #1

Rekomendowane odpowiedzi

Temat służy do ogłaszania Minieventów organizowanych na serwerze JB #1

Konkurs OX/Kreatywne Prowadzenie

DATA: Konkurs OX 4.09.2020 Godzina 21:00  //// Kreatywne Prowadzenie 5.09.2020 Godzina 20:30

Spoiler

NAGRODY:

Cytat

Konkurs Kreatywne Prowadzenie

1 Miejsce - 5000 Fajek

2 Miejsce - 3000 Fajek

3 Miejsce - 2000 Fajek

Konkurs Event OX

1 Miejsce - 3000 Fajek **

2 Miejsce - 2000 Fajek **

3 Miejsce - 1500 Fajek **

** = Jeżeli zostaną spełnione warunki określone w punkcie 4 Zasad i postanowień Eventów

Wypłata nagród do 6.10.2020

ZASADY I POSTANOWIENIA:

Cytat

1. Organizator ma prawo do przesunięcia godziny danego Eventu

2. Oba eventy będa przeprowadzane na zasadzie "Kto pierwszy ten lepszy" nie ma więc obowiązku zapisów

3. Wyjaśnienie eventu "Kreatywne Prowadzenie"

- Jest to event polegający na wyłonieniu najbardziej kreatywnej osoby z drużyny strażników

- W evencie będzie brał udział minimum 1 strażnik (maksymalnie 3) na jedną z map podanych w punkcie 3.1 (liczba map 4) także kalkulując minimum 4 strażników maksymalnie 12

- Każdy strażnik będzie miał do dyspozycji maksymalnie 10minut rundy ***

*** = Jeżeli prowadzenie spodoba się komisji Jury, prowadzący będzie mógł poprosić o dodatkowe 5minut rundy

3.1 Zasady dotyczące eventu "Kreatywne Prowadzenie"

* Bunt więźniów może ograniczyć się tylko do ucieczki, Buntownik nie może więc zabić prowadzącego, ma jednak prawo do zabicia innych strażników.

* Kreatywność będzie oceniana przez 3 Jury ustalonych przez organizatora konkursu (Komisja Jury zostanie podana najpóźniej 48h przed rozpoczęciem konkursu)

- wykorzystanie mapy
- płynność przechodzenia między konkurencjami
- innowacyjność
- radzenie sobie z dużą grupą więźniów

- spójność i płynność w wydawaniu poleceń

Wszystkie te kategorię będą oceniane w skali 1-10

* Prowadzenie będzie rozgrywane na mapach jb_vice jb_arcade jb_moonjail jb_hogwarts

4. Informacje dotyczące Eventu OX

- Jest to innymi słowami Event Prawda/Fałsz gdzie uczestnicy odpowidają poprzez wskoczenie na jeden ze stołów***

*** = Zależnie od mapy nie musi to być stół, może być to platforma oddzielona dwoma innymi kolorami

- Pula będzie składała się z 12 pytań (10 podstawowych i dwa dodatkowe jeżeli liczba pozostałych uczestników będzie większa niż 4

4.1 Zasady konkursu OX

* Konkurs będzie się odbywał na mapie, gdzie OX już występuje ( mapa zostanie podana najpózniej 48h przed rozpoczęciem konkursu)

* Pytania będą z zakresu wiedzy ogólnej jak i wiedzy o naszej sieci (serwery+forum)

* Zakazuję się zmiany odpowiedzi kiedy czas na odpowiedź dobiegnie końca, w takim przypadku uczestnik najzwyczajniej ginie.

* Czas na odpowiedź będzie wynosił 5 sekund

4.2 Informacja dotycząca nagród z Eventu OX

- Maksymalna nagroda która może zostać przydzielona została określona w cytacie "NAGRODY" **

** = Nagroda może ulec zmianie jeżeli nastąpi określony warunek:

Event zakończy się wczesniej niż na 3 pytaniu

- Każdy z 3  pozostałych uczestników otrzyma po 500 fajek

Event zakończy się wczesniej niż na 5 pytaniu

- Każdy z 3 pozostałych uczestników otrzyma po 750 Fajek

Event zakończy się wczesniej niż na 7 pytaniu

- Każdy z 3 pozostałych uczestników otrzyma po 1000 fajek

Jeżeli Event zakończy się po 8 pytaniu uczestnicy otrzymają nagrody określone w cytacie "NAGRODY"

4.3 Wyłanianie zwycięzców z 3 pozostałych uczestników

-  Kolejność Zwycięzców będzie  wyłoniona poprzez dwie zabawy "Dyktando" jak i "Ostatnia Reakcja" ***

*** = Jeżeli zostanie wyczerpany limit pytań

Organizator: @ SchMidT

INFORMACJE EVENT OX:

Spoiler

MAPA: jb_clouds_final5 (pomieszczenie z ruletka): Wybrałem tę mapę, ponieważ chce uniknąć sytuacji gdzie po podaniu przeze mnie odpowiedzi dana osoba może mi umknąć i przebiec na drugą stronę bądź sytuacji gdzie osoba zmieni odpowiedź po wyznaczonym przeze mnie czasie.

INFORMACJE EVENT "KREATYWNE PROWADZENIE"

KOMISJA JURY:

Cytat

EVENT OX: ZAKOŃCZONY

Spoiler

PODSUMOWANIE: Event przebiegł całkiem sprawnie, przeprowadziliśmy dwie rundy eventu główna (serwerowa) zakończyła się na 6 pytaniu i przez wyłonienie zwycięzców także nagrody zostały rozdzielone według puli 

1 miejsce: @ Domcia- 1250 fajek

2 miejsce: @chillera- 1000 fajek

3 miejsce: Ronaldinho gaucho - 750 fajek

Jednak dzięki dotacji graczy i dołożeniu 1k od siebie:

@DjPiko- 10000 fajek

@ForekK - 3000 fajek

@SadDragon1337- 3000 fajek

Zoorganizowaliśmy drugą bonusowa rundę eventu gdzie event zakończył się wyczerpaniem 6 pozostałych pytań z puli (łącznie z dodatkowymi) + 1 zapasowe co daje sumę 7 pytań i tutaj wyniki przedstawiają się następująco

1 miejsce: @ Piotrek101- 9000 fajek

2 miejsce:  Gedrax - 5000 fajek

3 miejsce: Taboreto - 3000 fajek

Dziękuje wszystkim za udział w tym evencie i widzimy się jutro na kreatywnym prowadzeniu 

EVENT KREATYWNE PROWADZENIE ZAKOŃCZONY

Spoiler

PODSUMOWANIE: Event pod względem technicznym przebiegł jak oczekiwałem, duży szacunek do graczy którzy zastosowali się do obowiązującego regulaminu dotyczącego ograniczenia buntowania (Nie sądziłem, że to wyjdzie). Jednak pod względem liczby uczestników, oczekiwałem trochę większej, ale mówi się trudno organizowałem to podczas kiedy w tym samym momencie miało miejsce FAMEMMA 7.

Na następny raz przedłużę czas prowadzenia do 15minut. Jednak w 10minut nie da rady wykorzystać na tyle mapy, aby pokazać się z kreatywnej strony.

MIEJSCA ORAZ KRÓTKIE UWAGI: Chciałbym również zauważyć, że event został oceniany przez rotacyjne grono jury ( @logo713x13.pngFreshuuw pierwszej turze odbywanej o godzinie 17:00 oraz  @ satoor który pomagał mi od 1:00) przez nieobecność @ Drix dlatego analizując jeszcze raz przebieg tego co dany CT zrobił doszedłem do wniosku, że dodam 5 punktów do osób ocenianych w 1 turze, ponieważ występuje spora przepaść między punktami, a według mnie każdy prowadził na podobnym poziomie, ale na swój sposób. Poniżej wyniki

Tigersclaw 81/150 - Tiger, za mało wykorzystania mapy, więźniowie uciekli Ci własnie przez pomysł który dałeś na moonjailu odnośnie zajęcia się czymś, odnośnie płynności nie miałeś co tu pokazać bo runda skończyła się po jednej konkurencji.

Lewy 91/150 - Również za mało wykorzystania mapy, Więźniowie nie uciekli Ci, więc przez to masz przewagę nad poprzednikiem, straciłeś dużo punktów z racji szybkiej eliminacji więźniów. (zabawa w rzucanie uspa na wipeoucie na plus)

Belz 97/150 - Zabawa w rysowanie nożem fajna, lecz tak jak inni nie starałeś się pójść na mapę, poszedłeś jedynie na kolorki, ale własnie kreatywnym pomysłem i tym, że zapanowałeś nad więźniami zapewniłeś sobie taką ilość punktów.

Zysu 85/150 - Zysu, wiem, że jesteś tu nowy, zabawa w państwa miasta zajęła Ci zdecydowanie za dużo czasu, ale zabawa w sylaby na plus. Straciłeś dużo punktów własnie za to, że nigdzie na mapę nie poszedłeś jak i czasami się myliłeś w poleceniach.

Yokey 84/150 - Tak jak poprzednicy brak chodzenia na mapę jak i lekkie mylenie w poleceniach + brak jakiś kreatywnych pomysłów z Twojej strony.

Sebo - 100/150. Sebo, tutaj jestem zaskoczony, zabawa o której nawet nie miałem pojęcia (Gang) nawet fajnie przeprowadzona, lecz nie do końca skończona (zabrakło czasu), widziałem, że był potencjał w tym abyś dobrze to poprowadził, ale z tych formalnych 10min + doliczyliśmy ci 3minuty a nie 5 z uwagi na to, że po Tobie była jeszcze jedna osoba nie dałeś rady. Jedynym minusem jest to, że w tym czasie nie poszedłeś na mapę. 

Szniblock 94/150 - Tutaj starałeś się pójść na mapę, początek fajny jednak Spelling Bee troszkę pokrzyżowało Ci plany ze względu, że troszkę się pogubiłeś, ale każdemu zdarzają się błędy. Też czas Cię tutaj gonił, ale czuję, że jakbyśmy mieli więcej czasu pochodziłbyś z nami na jakieś konkurencję.

Chilerka 102/150 - Chilerka zdobyłeś najwięcej punktów przez to, że w miarę możliwości i czasu poszedłeś z nami najwięcej na mapę oraz ciekawie wykorzystałeś klatkę niedaleko cel na mapie Arcade w starej zabawie Pokemony. Nikt Ci nie uciekł, ale fajnie, że w zabawie w pokemony nie wyeliminowałeś "dodatkowej" osoby tylko dałeś jej immunitet, jak wiemy czym więcej żywych więźniów tym fajniej można poprowadzić.

WYNIKI:

1 Miejsce: @chillera- 102/150 Punktów

2 Miejsce: @SeboRaper100/150 Punktów

3 Miejsce: @Belz- 97/150 Punktów

Gratuluję zwycięzcom i do następnej edycji.

EVENT KALAMBURY // EVENT GRA O TRON

Spoiler

DATA:  KALAMBURY 11.09.2020 Godzina 20:30 (Godzina może ulec zmianie) GRA O TRON 12.09.2020 Godzina 20:30 (Godzina może ulec zmianie)

ZASADY I POSTANOWIENIA:

Cytat

EVENT GRA O TRON

ZASADY KONKURSU:

1. Zakaz oszukiwania

2. Zakaz buntowania się oraz przeszkadzania prowadzącemu prowadzenia konkursu.
3. Wszelkie zasady konkursu ustala organizator konkursu --> @ SchMidT

4. Punkty za konkurencję będą przyznawane następująco:

I miejsce: 3 punkty

II miejsce: 2 punkty

III miejsce: 1 punkt

5. Nagrody za wygraną konkursu kształtują się następująco:

5000 fajek za I miejsce

3000 fajek za II miejsce

2000 fajek za III miejsce

6. Podczas każdej konkurencji obowiązuje zakaz używania doublejumpa jak i skoku w powietrzu (chcę aby każdy miał szansę)

7. W przypadku konkurencji gdzie są ograniczone miejsca będzie odbywało się to w grupach (możliwe od konkurencji gdzie są minimum 3 miejsca)

8. Nie ograniczam się do konkurencji na zabawach, mogą zdarzyć się konkurencje wymyślone przeze mnie.

EVENT KALAMBURY

1. Zakaz oszukiwania

4. Hasło będzie malowane przez organizatora konkursu, bądź przez osobę przez niego wyznaczoną

5. Za odgadnięcie hasła przysługuje 1 punkt.

6. Zwycięzca konkursu będzie wyłoniony kiedy odgadnie określoną liczbę haseł (liczba zostanie podana podczas konkursu, będzie zależała ona od liczby uczestników)

7. W konkursie będą 3 miejsca a nagrody za nie będą wyglądały następująco

3000 fajek za I miejsce

2000 fajek za II miejsce

1500 fajek za III miejsce

8. Czas na odgadnięcie hasła będzie wynosił 120 sekund (2 minuty)

I na końcu taka mała prośba ode mnie, nie podpowiadajcie sobie, niech każdy gra na swoje konto.

MAPA: JB_ARCADE_B4 (GRA O TRON)

MAPA: JB_UNDERTALE_V1C (KALAMBURY)

EVENT KALAMBURY ZAKOŃCZONY

Spoiler

PODSUMOWANIE: Event przebiegł bardzo szybko, nie spodziewałem się takiego szybkiego odpowiadania. Poniżej wyniki:

1 MIEJSCE - Masny Kahan - 3000 Fajek

2 MIEJSCE - Arczi - 2000 Fajek

3 MIEJSCE - BOSSM4N - 1500 Fajek

Do zobaczenia jutro na grze o tron :)

EVENT GRA O TRON ZAKOŃCZONY

Spoiler

PODSUMOWANIE: Sam początek ciężki do ogarnięcia, z racji tego, że prowadziłem to pierwszy raz zrobiłem wam lekką faworyzację, i nie zabijałem nikogo za nieprzestrzeganie moich poleceń. Przy końcówce o wiele wiele lepiej oby tak dalej. WYNIKI:

1 MIEJSCE: Tigersclaw - 5000 fajek  z wynikiem 11 punktów

2 MIEJSCE Moee - 3000 fajek z wynikiem 10 punktów

3 MIEJSCE Masny kahan - 2000 fajek z wynikiem 7 punktów ( -2 odjęte za próbę oszustwa)

Do zobaczenia za tydzień :)

• Lubię to! 2
  • Smutne. 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EVENT PIŁKA NOŻNA // WOJNA GANGÓW

Spoiler

DATA: 18.09.2020 wstępnie godzina 20:30 ( Piłka nożna) 19.09.2020 wstępnie godzina 20;30 ( Wojna Gangów)

MAPY: JB MOONJAIL ( WOJNA GANGÓW) PIŁKA NOŻNA DO USTALENIA

ZASADY, NAGRODY, POSTANOWIENIA:

Cytat

NAGRODY WOJNA GANGOW

Cytat

NAGRODA GWARANTOWANA

I miejsce: 10000 fajek + 50% z moich fajek z aktywnego jb

II miejsce: 7500 fajek  + 30% z moich fajek z aktywnego jb

III miejsce: 5000 fajek  + 20% z moich fajek z aktywnego jb

NAGRODA DODATKOWA - gangi, które wpłacą 5000 fajek na konkurs, mogą liczyć na wyższe nagrody.

I miejsce: 50% fajek z uzbieranej puli

II miejsce: 30% fajek z uzbieranej puli

III miejsce: 20% fajek z uzbieranej puli

obecna pula:

ZAPISY WOJNA GANGOW:

Cytat

nazwa gangu: 

członkowie gangu biorący udział: (maksymalnie 3 osoby)

dodatkowa wpłata 5000 fajek?: (TAK/ NIE)

INFORMACJE DODATKOWE:

Cytat

zgłoszenia do konkursu składamy w tym temacie do czwartku (założyciele/ zastępcy gangu). 

gang musi składać się z minimum 2 osób

zasady konkursu ustala organizator konkursu

liczba miejsc ograniczona

na niektorych konkurencjach bedzie obowiązywał zakaz przywileji vipa/svipa

LISTA GANGÓW BIORĄCA UDZIAŁ W KONKURSIE:

Cytat

Nazwa gangu: KBN

Członkowie gangu biorący udział:@ Karczmi@Knoppers@Jxali

Dodatkowa wpłata 5000 fajek?: Nie :no:

Na wojnę gangów
nazwa gangu: GITY

członkowie gangu biorący udział: SadDragon1337, Nastkaa, Moee 

dodatkowa wpłata 5000 fajek?: Tak

na wojnę gangów

nazwa gangu: EKHIS

członkowie gangu biorący udział: Keel ✮ ( wdsaxa) , pimpuś, DjPiko BEZZZKITU

dodatkowa wpłata 5000 fajek?: Nie

WOJNA GANGÓW:
Nazwa gangu: [THC]

Członkowie gangu biorący udział: @ B0SSM4N, @ Mikus, @Maniek 

Dodatkowa wpłata 5000 fajek?: Tak

nazwa gangu: ORC

dodatkowa wpłata 5000 fajek?: tak

członkowie gangu biorący udział:

@Lewy@ArCZi @szymzi

Nazwa drużyny: Clique

Członkowie (2): @ Ciosek @wrubelki

Rezerwowi (1): Może @72ua jak nie to @ raveNzagra :EZ:

nazwa gangu: BLDM

członkowie gangu biorący udział: Łysy , Taboreto , Instagram-Big_Sad_Boy

dodatkowa wpłata 5000 fajek?: NIE

nazwa gangu: usa

członkowie: kacper gustaw

5000 fajek: ta

nazwa gangu: Clique

członkowie gangu biorący udział: @ Ciosek@wrubelki 

dodatkowa wpłata 5000 fajek?: TAK

NAGRODY PIŁKA NOŻNA:

Cytat

I Miejsce: 5000 fajek

II Miejsce: 3000 fajek

III Miejsce: 2000 fajek

ZAPISY PIŁKA NOŻNA

Cytat

Nazwa Drużyny:

Członkowie (2):

Rezerwowy (1)

INFORMACJE DODATKOWE

Cytat

Turniej będzie się rozgrywał w systemie drabinkowym ( drabinkę podam przed rozpoczęciem konkursu)

Liczba miejsc ograniczona

zasady konkursu ustala organizator konkursu

ZAPISANE DRUZYNY

Cytat

Organizator @ SchMidT

EVENT PIŁKA NOŻNA ZAKOŃCZONY

Spoiler

PODSUMOWANIE: Tak jak w przypadku gry o tron, słuchajcie się, nie chce Was zabijać bądź banować za to, że robicie coś wbrew temu co mówię. Uprzedzam Na WG już tak nie będzie, nie przestrzegacie czegoś? = Giniecie, a gang gra w osłabionym składzie. A tak poza tym bez większych przeszkód poniżej tabelka, legenda do tabelki jak i wyniki 

image.thumb.png.4ed8a2d4264e099c8bf323c76840d3e4.png

image.png.ad3516ebd16d3af634fdda53bd959318.png

WYNIKI:

1 Miejsce drużyna składająca się z @logo713x13.pngkacperjak i @ 7days - 5000 fajek na głowę

2 Miejsce drużyna składająca się z @ Mikus jak i @ B0SSM4N- 3000 fajek na głowę

3 Miejsce drużyna składająca się z @czups jak i @ rajek1910 - 2000 fajek na głowę

Gratuluję zwycięzcom i zapraszam jutro na WG. Przedłużam zapisy do jutra do godziny 19:00!

EVENT WOJNA GANGÓW ZAKOŃCZONY

Spoiler

PODSUMOWANIE: Event wypadł o wiele lepiej w kwestii dyscypliny. Co do frekwencji była ona bardzo duża serwer był praktycznie pełen. Jestem jednak zawiedziony postawą jednego z gangów (nie będę wymieniał jakiego, kto był ten wie) za podpowiadanie. Po co przysłowiowo "tryhardowac" wygrana kosztem oszustwa? no po prostu po co. Lepiej dobrze się bawić i nie oszukiwać niż nie bawić się tylko tryhardowac oszustwem po zwycięstwo. Rywalizacja była zacięta, gang NINJA swoim zagraniem zapewniła zwycięstwo gangowi CLIQUE który pomimo początkowych strat 2 punktów za łamanie zasad odrobiłą się w całkiem ładnym stylu. (9,5 pkt) Na drugim miejscu znalazł się gang USA który swoje drugie miejsce zapewnił ostatnia konkurencją (niezły comeback z 4 do 9 punktów). Na trzecim miejscu uplasował się gang GITY z wynikiem 7 punktów. Te punkty zawdzięczają nie skillowi a swojej kreatywności :D.

WYNIKI ( dla tych co nie chcą czytać podsumowania)

Pula wpłaconych fajek przez gangi - 40000

1 Miejsce GANG CLIQUE -  50% fajek z puli, 50% moich fajek z aktywnego jb i 10000 fajek dla gangu

2 Miejsce GANG USA -  30% fajek z puli , 30% moich fajek z aktywnego jb i 7500 fajek dla gangu

3 Miejsce GANG GITY - 20% fajek z puli 20% moich fajek z aktywnego jb i 5000 fajek dla gangu

Dziękuje wszystkim za udział i do zobaczenia za tydzień.

PS: Śledźcie temat. W najbliższych dniach pojawi się informacja dotyczących 2 ostatnich minieventów zawierających się w "WRZEŚNIU PEŁNYM NAGRÓD"

• Haha! 6
  • Kocham to! 7
SK4N3R,

zmiana: gang musi składać się z minimum 2 osób

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EVENT KONKURS ZABAW // EVENT KARAOKE (ALTERNATYWA QUIZ O ARENIESKILLA) // EVENT DLA LAUREATÓW WSZYSTKICH* EVENTÓW

DATY: KONKURS ZABAW: 25.09.2020 godzina: 20:30 (Wstępnie) KARAOKE 26.09.2020 godzina: 20:30 // EVENT DLA LAUREATÓW pomiędzy 2-4.10.2020 (do ustalenia)

KONKURS ZABAW

Cytat

ZASADY KONKURSU:

1. Zakaz oszukiwania

WYJASNIENIA:

1. Ten event będzie polegał na tym, że w każdej rundzie będzie odpalana zabawa (nie będą się powtarzać), kto zgarnie najwięcej zwycięstw (liczymy tylko do pojedynku z CT) wygrywa.

NAGRODY:

1 Miejsce - 3000 fajek

2 Miejsce - 2000 fajek

3 Miejsce - 1000 fajek

EVENT KARAOKE // QUIZ O ARENIESKILLA

Cytat

ZASADY KONKURSU:

1. Zakaz oszukiwania

WYJASNIENIA:

1. Event będzie polegał na tym jak sama nazwa wskazuję "Karaoke" czyli śpiewanie wybranego przez osobę utworu.

2. Event może być oceniany przez Jury, lecz nie musi (dokładniejsze info podam 24h przed startem konkursu)

3. Event może zostać zamieniony na Quiz o arenieskilla w przypadku kiedy nie będzie wystarczającej ilości uczestników (nie obowiązują zapisy, na początku eventu zapytam się ile jest chętnych, jeżeli uznam, że za mało automatycznie event przekształca się w Quiz)

4. Jeżeli event będzie przekształcony w Quiz, wtedy wygrywają Ci, co zdobędą największą ilość punktów po ustalonej liczbie pytań

NAGRODY:

W obu przypadkach

1 miejsce - 5000 fajek

2 miejsce - 3000 fajek

3 miejsce - 2000 fajek

EVENT DLA LAUREATÓW

Cytat

ZASADY KONKURSU:

1. Zakaz oszukiwania

4. Prawo występu mają tylko te osoby które są laureatami Minieventów na JB #1 podlegającym pod wydarzenie "Wrzesień Pełen nagród"  + po jednej osobie z gangu z eventu "Wojna gangów"
* = 5. W przypadku małej frekwencji będę dopuszczać  reszte osób z eventu "Wojna gangów" i "Kreatywne Prowadzenie" (ile? to zależy od ilości osób)

WYJASNIENIA:

1. Event będzie polegał na uczestnictwie we wszystkich eventach które były do tej pory (OX,Piłka nożna,Kalambury,Gra O Tron,Konkurs Zabaw,Karaoke)

2. Wyłonienie zwycięzcy nastąpi poprzez eliminacje w poszczególne konkurencje a na samym końcu poprzez zabawę "Killday"

3. Zwycięzcy jednej konkurencji będą mogli brać udział w kolejnych, aby zmniejszyć sobie potencjalną ilość rywali, jeżeli kolejny z eventów wygrają

4. W eventach (OX,Kalambury,Gra o Tron,Konkurs Zabaw,Karaoke) będzie wyłaniana jedna osoba

5. W Evencie Piłka nożna będzie wyłaniany zespół składający się z 2 osób

NAGRODY:

Przewiduję tylko jedno miejsce dla najlepszego laureata i będzie ono w postaci 7500-10000 fajek ( Do ustalenia)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EVENT KONKURS ZABAW ZAKOŃCZONY

PODSUMOWANIE: Frekwencja na tym evencie była zaskakująco podobna do tej z wojny gangów jak i gry o tron :D czyli bardzo bardzo wysoka. Tym razem jestem również zadowolony z przebiegu od strony technicznej jak i zachowania nie licząc przypadku z jednej zabawy.

Wyniki:

1 Miejsce - satur 3000 fajek z wynikiem 6 punktów

2 Miejsce Taboreto, Freshu, Arczi, Bossman 2000 fajek  z wynikami 4 pkt 

3 miejsce Diamont 1000 fajek z wynikiem 3 punktów

Nagroda pocieszenia Yami 1500 fajek (wypłacone z moich fajek)

Powodzenia jutro na evencie karaoke!!

• Kocham to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

EVENT KARAOKE ZAKOŃCZONY

Podsumowanie: Event wypadł najlepiej pod względem organizacyjnym jak i odnośnie zachowania graczy. Frekwencja podobna jak wczoraj czyli bardzo wysoka. Dla każdego uczestnika @ SK4N3Rprzygotował nagrodę pocieszenia w wysokości 1500 fajek. Ja natomiast przygotowałem nagrodę MVP w postaci dodatkowych 4000 fajek jak i 2000 fajek za drugie MVP dzięki uprzejmości ( @ Drix jak i @ -gustawo)

Wyniki

1 Miejsce- Cracker (5000 fajek) + 2000 fajek za drugie MVP

2 Miejsce - Borszczu Gaming - (3000 fajek) jak i 4000 fajek za MVP

3 Miejsce - Gustaw (2000 fajek)

Życzę powodzenia na ostatnim evencie organizowanym w ramach wydarzenia. Widzimy się w następny weekend.

Edytowane przez SchMidT
  • Lubię to! 2
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EVENT QUIZ O ARENIESKILLA

Data: 02.10.2020 godzina 20:30 (wstępnie)

Informacje

Cytat

ZASADY KONKURSU:

1. Zakaz oszukiwania

3. Wszelkie zasady konkursu ustalają organizatorzy konkursu -->  @ SchMidT @ mondej

INFORMACJE NA TEMAT EVENTU

1. Event będzie składać się z 20 pytań podzielonych na warianty 2 oraz 1 punktowe.

2. Pytania będą zadawane w formie sm_msay co ułatwi problem częstego powtarzania pytania

3. Pytania będą z zakresu naszej sieci (serwery,forum,gracze)

NAGRODY:

1. Nagrody zostaną podzielone z puli 18000-20000 fajek pomiędzy 3 graczy z największa ilością punktów

Dziękuje @ mondejza ufundowanie nagród

Event ten został dodany jako dodatkowy

• Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EVENT QUIZ ZAKOŃCZONY

PODSUMOWANIE: Co tu dużo mówić, jeden z eventów który nie wymagał dużych interwencji w porządkach jak i zorganizowaniu (poza kilkoma przypadkami), Frekwencja stała jak na wszystkich eventach z czego bardzo się cieszę :D. Walk była zacięta aż do samego końca co widać po wynikach.

WYNIKI: 

Z puli 20000 fajek rozdaliśmy je w następujący sposób

1 Miejsce Freshuu - 9000 fajek (6pkt)

2 Miejsce Moee - 7000 fajek (5pkt)

3 Miejsce Drix - 4000 fajek (4pkt)

Zapraszam jutro na ostatni z eventów (tylko wygrani eventów z tego tematu)!

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EVENT DLA LAUREATÓW

PODSUMOWANIE: Event zajął mi aż 2 godziny ( spodziewałem się dłuższego czasu). Jedyny event gdzie nie wiedziałem za co się zabrać (tu pytania tam jakaś prośba i weź tutaj płynnie ogarniaj)

NAGRODY: Postanowiłem dołożyć od siebie sumę 7500 fajek co daje łącznie 17500 fajek dla zwycięzcy a został nim Instagram-Big_Sad_Boy GRATULUJĘ! (10000 fajek zostanie wypłacone łacznie z innymi eventami jak i aktywnym JB)

Poniżej osoby które zakwalifikowały się do finałowej 8-mki w poszczególnych konkurencjach

1. Piłka nożna (Moee, Instagram-Big_Sad_Boy)

2. Kalambury (Domcia)

3.Konkurs zabaw (Freshuu)

4. Karaoke (Borszczu Gaming, Gustaw)

5. Gra O Tron (satur)

6. OX (został zastąpiony setff w klatce) - [rajek]

Tym postem kończymy minieventy podchodzące pod wydarzenie "Wrzesień pełen nagród". Bądźcie cierpliwi możliwe za niedługo kolejne eventy :D 

• Wow! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wraz z dniem 23.10.2020 wznawiamy serię minieventów na JB

Do rozdania dla Was jest 250k fajek więc jest o co walczyć (podziękowania dla @Strusiuuu)

23.10.2020 zaczynamy z już organizowanym eventem "Kreatywne Prowadzenie" ale w zupełnie innej formule.

Zasady są prawie takie same jak przy pierwszym poście ale przedstawie Wam je ponownie

Cytat

1. Organizator ma prawo do przesunięcia godziny danego Eventu

2. Event będzie przeprowadzany na zasadzie zapisów więc kto pierwszy ten lepszy, jeżeli dana osoba się nie zgłosi będzie brana pod uwagę kolejna osoba z listy.

3. Wyjaśnienie eventu "Kreatywne Prowadzenie"

- Jest to event polegający na wyłonieniu najbardziej kreatywnej osoby z drużyny strażników

- W evencie będzie brało udział 10 uczestników

- Każdy strażnik będzie miał do dyspozycji całą mapę (maksymalnie 25-30minut)

* organizator ma prawo do rozbicia eventu na dwie części jeżeli czas mu na to nie pozwoli

- W CT będzie tylko osoba uczestnicząca

*** = Jeżeli prowadzenie spodoba się komisji Jury, prowadzący będzie mógł poprosić o dodatkowe 5minut rundy

3.1 Zasady dotyczące eventu "Kreatywne Prowadzenie"

* Bunt więźniów ogranicza się tylko do ucieczki.

* Kreatywność będzie oceniana przez 1 bądź 3 jury (lista zostanie ustalona później) jednym z Jury jest organizator konkursu.

- wykorzystanie mapy
- płynność przechodzenia między konkurencjami
- innowacyjność
- radzenie sobie z dużą grupą więźniów

- spójność i płynność w wydawaniu poleceń

Wszystkie te kategorię będą oceniane w skali 1-10

Najlepsza trójka zostanie nagrodzona fajkami (nagrody podam w późniejszym terminie)

Wzór

Cytat

Nick:

SteamID:

Mapa na której chcesz prowadzić:

Edytowane przez SchMidT
  • Wow! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: mondej

SteamID: STEAM_1:1:237242369

Mapa na której chcesz prowadzić: ba_jail_soar_b5