Skocz do zawartości
empi

[ON] Szybka rekrutacja - Admin JailBreak CS 1.6

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

ulAF8YS.png

Cześć!

Z racji tego, że mamy tylko trzech Adminów na serwerze pragnę otworzyć szybką rekrutację na Admina. Myślę, że przyda nam się para rąk do pomocy, kiedy przyjmiemy kilka nowych Adminów. Szybka rekrutacja zostanie zamknięta, kiedy zostanie osiągnięta odpowiednia ilość Adminów.

Wymagania:

Spoiler
  • Aplikant musi mieć co najmniej 16 skończonych lat.
  • Aplikant ma obowiązek posiadać mikrofon.
  • Aplikant, który ubiega się o stanowisko Admina musi aktywnie grać na serwerze.
  • Aplikant musi posiadać wiedzę (w skali znajomości AMXX/SM*) na poziomie co najmniej 2/10.
  • Aplikant nie może mieć aktywnych warnów na koncie.
  • Aplikant musi być dojrzały psychicznie oraz emocjonalnie.

Wzór:

Spoiler

Nick: (Na jakim grasz na serwerach)
Dlaczego ja mam otrzymać admina?: (Przekonaj nas, że jesteś odpowiednim kandydatem)
Doświadczenie w adminowaniu: (Jaki czas się tym zajmujesz itp.)
Jak długo gram w CS 16?:
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?:
Link GT: (Ukazuje czas spędzony na serwerze, można podać maksymalnie 3 linki do GT)
Znajomość AMXX: (Skala określona w regulaminie sieci)
Mikrofon: (Tak/Nie)

Mutacja głosu: (Tak/Nie; Nie dotyczy kobiet)

Czy posiadasz cs 1.6 na steam?: (Jeżeli tak, to podaj link do profilu steam lub SID) 
Czy przeczytałeś regulamin Admina?:

Skala znajomości AMXX:

Spoiler

0/10 Nigdy nie miałem admina, nigdy nie zarządzałem serwerem przez amxx/rcon
1/10 Umiem posługiwać się podstawowymi komendami z amxmodmenu
2/10 Umiem posługiwać się wszystkimi komendami z amxmodmenu
3/10 Umiem posługiwać się wszystkimi komendami z amxmodmenu bez jego pomocy
4/10 Umiem posługiwać się większością komend amxx wykraczającymi poza amxmodmenu oraz komendami innych niestandardowych pluginów serwera
5/10 Umiem posługiwać się komendami rcon równie zręcznie co amxx(punkt 4), by sprawnie zarządzać serwerem
6/10 Umiem wgrać na serwer plugin, dodać admina i zmodyfikować niektóre części serwera, których nie można wprowadzić w życie bez FTP
7/10 Opanowałem do perfekcji modyfikację serwera poprzez FTP, wliczając : zmiany w plikach lang, ini, cfg; ustawianie cvarów, modułów; innych zmian plików by plugin działał należycie
8/10 Rozumiem budowę pluginu, potrafię zmodyfikować niektóre jego części
9/10 Potrafię pisać własne pluginy na miarę klas coda, diablo, zombie
10/10 Potrafię pisać własne modyfikacje, biblioteki

Przed napisaniem podania na Admina warto zapoznać się z poszczególnymi punktami:

Wszystkim kandydatom, którzy ubiegają się o posadę Admina na naszym serwerze życzę powodzenia!

Edytowane przez empi
  • Lubię to! 1
  • Wow! 1
  • Kocham to! 1
empi,

Odświeżam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: Mathy
Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Jest mało adminów lub są też mało aktywni dlatego myślę, że dodatkowa para rąk się zawsze przyda, a na ten moment mam czas i chęci więc chyba się nadam
Doświadczenie w adminowaniu: miałem kilka adminów w ciągu 5lat na paru sieciach
Jak długo gram w CS 16?: powyżej 9lat
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: godzinach wieczornych chociaż rano/w południe też mnie można spotkać
Link GT: https://www.gametracker.com/player/Mathy/185.30.124.110:28033/
Znajomość AMXX: 4/10
Mikrofon: Tak

Mutacja głosu: Tak

Czy posiadasz cs 1.6 na steam?: https://steamcommunity.com/id/Ariclix/
Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Tak

• Lubię to! 3
  • Wow! 1
empi,

Znam Cię bardzo spory okres czasu, ogarniasz i starasz się być w miarę aktywny, więc uważam, że warto dać Ci szansę, także podanie przyjmuję. Zgłoś się do mnie wieczorem to omówię Ci co będzie należało do Twoich obowiązków. Możesz się też zgłosić do @ Alelluja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: nero^
Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Ponieważ byłem wiele razy na owym stanowisku oraz na wielu trybach. Miałem administratora ponad 20 razy.
Doświadczenie w adminowaniu: W sumie długo zajmowałem się lecz ostatnio zrobiłem przerwę od cs'a i wróciłem.
Jak długo gram w CS 16?: dokładnie 314 godzin.
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Popołudnie i wieczór
Link GT: https://www.gametracker.com/player/nero%5E/185.30.124.110:28033/ GT nie zachwyca, ale czas spędzony się poprawi :) 
Znajomość AMXX: 3/10

Mutacja głosu: Przechodzę

Czy posiadasz cs 1.6 na steam?: Oczywiście, https://steamcommunity.com/id/kropkaa22/
Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Tak!

• Haha! 1
empi,

Kim ty jesteś? Nie przypominam sobie, żebyśmy spotkali się kiedykolwiek na serwerze.

Podanie odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: nero^

Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Ponieważ dużo czasu spędzam na serwerze jak i chętnie pomogę w jego rozwoju. Ostatnim czasem zaczęło się co raz więcej "dzieci" pchać do CT FreeKillowac i nie ogarniać bardzo to irytuje, a administratorów wtedy nie ma na serwerze.

Doświadczenie w adminowaniu: Bardzo długo w sumie już od 2 lat oczywiście w przerwami od CS 1.6, również w CS GO byłem adminem gdzie nie ma AMX tylko SM.

Jak długo gram w CS 16?: Ponad rok na steamie, a na non steamie grałem już od 7 roku życia kiedy brat mi pokazał ta grę, oczywiście mama była nie zadowolona :D 

W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Popołudnie i Wieczór. Godziny to od 15-16 do 21-22
Link GT: https://www.gametracker.com/player/nero^/185.30.124.110:28033/ Może nie zachwycać, ale staram się jak mogę.

Mutacja głosu: Nie

Czy posiadasz cs 1.6 na steam?: 

https://steamcommunity.com/profiles/76561198922198562

Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Oczywiście!

• Haha! 1
empi,

Jesteś zbyt w gorącej wodzie kąpany, więc wolę mieć szufladkową ilość Adminów, niż gościa, który pali się za bardzo do pomocy, a to zawsze niezbyt wychodzi. Z racji tego, że nie odczekałeś 7 dni tak jak cię prosiłem, to jestem zmuszony odrzucić Twoje podanie. Mam nadzieję, że weźmiesz sobie te słowa do serca i nie będziesz się aż tak bardzo palił do pomocy, ponieważ nie widzę osób w Administracji, które nie potrafią nawet odczekać tego tygodnia.

Jakbyś podanie złożył pojutrze lub pod koniec tygodnia byłbym skłonny je przyjąć, ale sam postawiłeś na siebie wyrok, więc na razie nie masz czego szukać w tym dziale.

Podanie zostało odrzucone.

Edytowano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick: WOJO
Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Jako że jest mało osób  w administracji, a dużo  nowych oraz stałych graczy chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze.
Doświadczenie w adminowaniu: Nigdy nie miałem admina.
Jak długo gram w CS 16?: 4/5 lat
W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: od 14-16,17-21 ( najczęściej  w godzinach późnych) 
Link GT: https://www.gametracker.com/player/WOJO/185.30.124.110:28033/ 

Mutacja głosu: Tak 

Czy posiadasz cs 1.6 na steam?: Nie 
Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Tak

• Lubię to! 2
empi,

Po Twojej historii z banami i wyskokach na innym serwerze to co Ci mogę jedynie zaproponować to okres próbny. Podczas jego trwania będziesz miał 3 ostrzeżenia, gdy zaliczysz próbę pozytywnie to dostaniesz tak jak inni Admini 6 ostrzeżeń. Podanie zostaje zaakceptowane na okres próbny dwóch tygodni.

Wiem na co Cię stać, starasz się i chcesz się uczyć na błędach, a to jest najważniejsze.

Zgłoś się do mnie na rozmowę w cztery oczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi