Skocz do zawartości
bartaz

[Odrzucone] Propozycja bezruch/przenikanie

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja to: nowa rzecz 
Treść: Na serwerze jest zwykły bezruch oraz totalny bezruch.

Proponuję dodać bezruch do odwołania:

• Bezruch ten działa tak jak zwykły bezruch tylko, że trzeba go odwołać przed np. "idziecie ze mną". (jeśli się nie odwoła to nadal obowiązuje bezruch) 

Chodzi o takie coś jak na jb cs go

Propozycja to: modyfikacja obecnej rzeczy

Treść: Na początku rundy jest przenikanie przez TT. Czasami nawet da się zablokować w innym TT podczas gdy przenikanie znika. Proponuję dodać aby przenikanie było cały czas obecne. Można powiedzieć np. "zróbcie szereg" i TT nie będzie mogło być w sobie, ponieważ będą musieli zrobić szereg a jeżeli będzie w kimś to ginie.
 Mam nadzieję, że w 1.6  da się tak zrobić. 
(wydaje mi się, że już się nie da zbugować w innym TT, ale i tak czekam na rozpatrzenie) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 tak / zróbcie coś takiego jak na jb cs go to jest naprawdę pomocne. 

2 na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 x TaK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2x Na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yes

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym się wypowiedzieć na owe tematy.

1. Sprawa z totalnym bezruchem wygląda tak, że raczej nie zostanie usunięty, a dodawanie bezruchu do odwołania przy odbywającej się kolizji z bezruchem totalnym nie ma sensu, ponieważ będą one się gryzły i już na dobre graczom będą się myliły bezruchy. Co prawda nie jestem zwolennikiem totalnego bezruchu i wolę ten, który jest do odwołania i chciałbym, żeby totalny został całkiem wycofany i zastąpiony tym do odwołania. Nie jestem zwolennikiem totalnego bezruchu, ponieważ strażnik może zabić więźnia za przypadkowe ruszenie myszką i to na pewno zniechęca graczy do gry, chociaż sporo osób zaczęło karniakować za ten czyn, ale i tak karanie za ruszaniem myszką jest durnym rozwiązaniem, dlatego wolę bezruch do odwołania, ponieważ można ruszać na nim myszką. Nie wszystko można mieć i raczej ten totalny bezruch nie zostanie usunięty, więc wsadzanie go do wora z bezruchem, który Ty proponujesz nie ma najmniejszego sensu.

Jestem zwolennikiem modyfikacji regulaminu w taki sposób, żeby usunąć totalny bezruch, zastąpić go tym do odwołania i wprowadzić lekkie modyfikacje w zwykłym bezruchu, że nie można na nim wykonywać poszczególnych czynności związanych z ruchem. Na zwykłym bezruchu można by było skakać na ostatniej reakcji, a na bezruchu do odwołania już nie. Różnica by była taka, że zwykłego jak wiadomo nie trzeba odwoływać, lecz na ostatniej reakcji można by było wykonywać poszczególne czynności, które są związane z ruchem, a na bezruchu do odwołania byłoby to nie dozwolone.

Podsumowując swoją wypowiedź odnośnie pierwszej propozycji jestem na nie, lecz jeżeli zostałby usunięty totalny bezruch i zastąpiony bezruchem do odwołania to jestem skłonny się zgodzić, ponieważ jestem zwolennikiem takiego rozwiązania.

2. Jestem za całkowitym usunięciem przenikania, nawet na początku rundy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. To może dodajcie, żeby każde polecenie prócz pozycji buntu mogło być do odwołania?? Tak jak na JB CS:GO bez zbędnych zabaw :v.

2. Nie ma co dodawać, na Tak :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja została odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności