Skocz do zawartości
6archonek9

[Przyjęta] Propozycja- komenda na zmianę, wyrzucenie CT

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, widziałem, że ktoś napisał już propozycję na temat /wyrzuć, lub /zmiana. I proponuję pomyśleć nad tym jeszcze raz, z mojego punktu widzenia to kiedy ja wejdę na serwer to jest zawsze jakiś przygłup fk w ct. 

Adminów w ogóle na serwerze nie widać podczas dnia, dopiero wieczorkiem. A przez ten czas panuje chaos, i ludzie wychodzą. Proszę, oto przykład wbiłem sobie dzisiaj na serwer i proszę bardzo, jakiś chłop co nie ogarnia regulaminu robi fk. Kampią w GR. Na początku rundy ten gracz "RaczeQ" zrobił MASS FK. Spójrzcie tylko ile było graczy na początku, a kiedy na końcu ludzie zaczeli uciekać. Przez jakiś pajaców. 

IDEALNY PRZYKŁAD: CHŁOP BEZ MIKRA WCHODZI DO CT, I ROBI MASS FK NA POCZĄTKU RUNDY::

=Chciałem tu podesłać mapkę, ale HLTV chyba nie działa. Dla sprawdzenia była to mapa jail_piramid 09.06.2020 / godzina 14/15. 

Proponuję to dodać, na większości JB jest /wyrzuć, i nikomu to w niczym nie przeszkadza, żadnych skarg z tą komendą nie widziałem, więc co za problem dodać również tutaj? niedość, że jest mała obecność adminów to jeszcze nie można nic z strażnikami zrobić. Dramat. 

Dla niewtajemniczonych którzy grają na JB jeden raz, to komenda wyrzuć działa na zasadzie takiej jak np w TERRO jest 5 ludzi a strażników jest dwóch którzy sobie robią FK to chociaż 70/60 % terro powinna wpisać /zmiana aby wyrzucić delikwentów z CT i, żeby dostali bana na CT do 1h. Żeby w kółko nie wchodzili. 

Nie rozumiem czemu to odrzucacie skoro to jest bardzo potrzebna komenda, gdy nie ma admina. A jeżeli macie argument, że przyjdą takie "kajtki" i będą specjalnie nadużywać komendy to, proponuje dodać, że tą komendę można wpisać raz na 10minut. A jak to się nie spodoba to polecam zrobić rekrutację na strażnika/admina, żeby pilnował porządku na serwerze, bo jak narazie to jest totalny bajzel. Pozdrawiam.

SK4N3R,

skargi zgłaszamy w innym dziale --> https://forum.arenaskilla.pl/forum/27-skargi/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety propozycja już raz została odrzucona

SK4N3R,

SPAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SK4N3R,

SPAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja została przyjęta.
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności