Skocz do zawartości

.LordeK*

Użytkownik

Reputacja

4 Przeciętny

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. O tak chodzi mi o te mapy <3 Jakby dało się jakoś zaradzić
 2. Otóż zostałem tutaj przekierowany z problemem małego błędu. Tym błędem jest bug zabijający/unieruchamiający graczy na początkach map. Bug występuje na kilku mapach. Jednych z nit są mapy: - dr_city_by_short (bugowanie się w stoliku - wywieranie na graczu wpisania komendy kill) i jeszcze jedna mapa której nazwy nie znam ale scharakteryzuję ją: - zielona, dwu poziomowa (z teleportem) , dead pointem jest woda pod trasą dr. (błąd w tej mapie polega na tym że przyciąganie afk'ujących ludzi jest za silne i przyciąga nawet tych nie afk'jących przez co gracze nie oznaczeni tytułem AFK lądują w wodzie i biegają sobie po dnie dead pointu gdzie bezkarnie przedłużają jak im się podoba - proszę aby zniwelować to przyciąganie albo je zmniejszyć bądź powiększyć platformę startową). Jeżeli istnieją inne mapy proszę napisać i mnie poprawić. Z góry przepraszam za omyłkę z nazwą mapy .
 3. .LordeK*

  [Odrzucone] Auto Respawn

  Jestem na TAK lecz nie w pełni. Należy dać tą mozliwość tylko dla graczy którzy zginęli 5-10 sekund po respie (występuje błąd zabijania na początku mapy na niektórych mapach) i to by było EKSTRA.
 4. .LordeK*

  Witka

  Siemanko życzę miłego pobytu tutaj xD A tak na serio witam serdecznie
 5. Nie znam więc Nie no chyba że na 1 sekunde xD
 6. Jestem na TAK Aktywność + Wiek + Znajomość AMX/SM + Pozytywizm zostawiony w podanie
 7. CS:GO Mod: 155 DeathRun v1: 547 DeathRun v2: 544
 8. Sporo ostatnio aktywny ale nie mieliśmy styczności ? Łapaj 95 %
 9. W pełni zgadzam się z kolegą Imigrant : Admin nie może faworyzować graczy. I nie może się kierować radą kumpli takimi jak: "widziałem jak on to ..." "nie zrobił tego poprawnie, powinien zrobić to tak ..." itp. A i czemu tak od razu Sanderka nastawiasz się negatywnie ;) My Tobie tylko wypominamy błędy abyś później ich nie popełniła ;)
 10. Jestem na mega wielkie TAK +wiek +znajomość amx/sm +mikro +rozłożenie godzin "pracy" -/+ Aktywność (ostatnim razy jest bardzo aktyny przyznam)
 11. Siemka wszystkim jestem nowy na tym forum
 12. Admin CS 1.6: *Dr v.1 *Dr v.2 *CS GO MOD
 13. Siemka wszystkim z tej strony LordeK, dla ziomków Opat ;) .
  Jestem administratorem na CS 1.6: dr v.1, dr v.2, CS GO MOD. Więc w razie problemu proszę pisać :P .
  Jestem harcerzem od wielu lat, interesuje się workout'em i parkour'em więc jak ktoś coś proszę pisać :) .

×