Skocz do zawartości

EDR

Areniak

Ostatnia wygrana EDR w dniu 14 Czerwiec

Użytkownicy przyznają EDR punkty reputacji!

Reputacja

203 Mistrz

5 obserwujących

O EDR

 • Urodziny 12.02.2005

Ostatnie wizyty

 1. EDR

  #2 Pytanie na dziś

  Od imienia, mam na imię Andrzej, przyjaciele mówią na mnie Endriu, wcześniejszy nick E4DRIU był imiennym bardziej, teraz po prostu wziąłem 3 pierwsze cyfry z niego bez "4"
 2. EDR

  ZNOWU

  siema, to znów ja, ze względu na zmianę która została wprowadzona, postanowiłem powrócić. Proszę @ raveNby zablokował jakikolwiek dostęp do tego postu, chciałem tylko uświadomić kilku osobą, że wracam, ale komentarze nie są tu potrzebne, post tylko dla tego, by taki multi nie pisał na CB, że ponoć ja odszedłem.
 3. EDR

  Zlecenie

  Może akurat.
 4. EDR

  [Wykonane] Zlecenie

  kiedyś Ci się podobały. PS. @ raveN prosił by zamknąć.
 5. EDR

  Dzień Taty.

  Dorzucam się do życzeń! sto lat!
 6. jeśli dostane szansę na poprawę zachowania, to będę wdzięczny
 7. EDR

  Redaktor

  Jestem na tak, pod warunkiem, że będą brały w tym udział osoby zaufane... Proponuje by zostały dodane rangi: 1. Redaktor- Pisałaby tematy, różne zabawy do niej dodawała itp. 2. Opiekun Redaktorów- Przed dodaniem owej gazetki/zabawy, opiekun musiałby ją sprawdzić, w razie niedogodzeń kazać poprawić dany temat/zabawe.
 8. Nick: EDR Wiek: 14 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Jestem aktywnym, pomocnym graczem. Admina posiadałem już na hns #2 oraz only awp, opiekunowie i majorzy byli ze mnie zadowoleni, pare akcji które zdarzyły mi się na początku na serwerze u @ Dank, lecz je szybko naprawiłem i zostałem adminem na only awp. Nie mam problemu z rozwiązywaniem problemów, jestem stanowczą osobą, która nie chce pozwolić na rujnowanie serwera gdy nie ma admina. Doświadczenie w adminowaniu: Były admin hns i only awp. W dodatku @ Izz_Aldinpowiedział, że potrzebuje adminów. Jak długo gram w CS:GO?: 1480h/ ponad dwa lata. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: 8-12, 20-23, w czasie roku szkolnego 5-6 rano, 18-20. Link GT: klik Znajomość SM: 4/10. Link do profilu Steam: klik Mikrofon: Tak. Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Przeczytałem uważnie nie pomijając żadnego punktu.
 9. EDR

  [Odrzucona]Skarga na Arence 1vs1 #2

  Daj demko gdzie wyzywałem kogoś....
 10. EDR

  [Odrzucona]Skarga na Arence 1vs1 #2

  Teraz poczekajmy na @ illusion666albo @ Izz_Aldin
 11. EDR

  [Odrzucona]Skarga na Arence 1vs1 #2

  zaczęło się od tego, że powiedziałem Ci tylko uwagę że "BAN ZA WYZYWANIE?" a potem akcję nakręciłaś Ty edit: Gdzie ja dalej się broniłem...
 12. Nick: EDR Nick oskarżonego: @ Macziii Opis sytuacji: Macziii nie reaguje na wyzwiska które padają w moją strone. Serwer: Arena 1vs1 #2 Dowody: Demko powinno zaraz być. mapa: am_breakout_64 mniej więcej na początku mapy. godzina: około 14
×