Skocz do zawartości

ZI0M

Użytkownik

Reputacja

2 Przeciętny

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick:ZI0M Wiek:16 lat Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Chciałbym otrzymać ponieważ gracze na serwerze nie dostosowują się do regulaminu i chciałbym by tak nie było. Doświadczenie w adminowaniu: Mam bardzo duże doświadczenie jestem dobrym adminem dużo umiem itd. Jak długo gram w cs.1.6: Gram bardzo długo myślę że ok. 5-6 lat. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Gram bardzo często np. o godz. 15:00,14:00. Link GT:https://www.gametracker.com/player/ZI0M/80.72.41.158:28004/ Znajomość AMXX: Znam bardzo dobrze myślę że solidne 5/10 Mikrofon: Tak Kontakt: Steam nick zi0m3 Czy przeczytałeś regulamin admina?: Oczywiście.
 2. ZI0M

  [Odrzucone] propka - klany

  Jestem na tak myślę że będzie to lepsze i rozrywkowe
 3. Propozycja: Moja propozycja to dodać klany który można założyć za monety. Treść: Ktoś założył klan i wyglądało by to tak np. taki klan: [KOLO] i nick gracza. Monety można było by zdobywać za zabójstwa lub za 10 minutowe przebywanie na serwerze. Np. za zabójstwa 15 - 10 monet. Za bycie np. 5-10 monet. PS. Bardzo proszę by klany pojawiły się.
 4. Czemu wszyscy na nie. Przecież każdemu trzeba dać szanse. A gdyby wam napisali nie i byście nie dostali adminów itd. to milo wam by było?
 5. jestem na TAK myślę że to będzie dobry admin Każdy zasłużył na szanse
 6. Nick:ZI0M Wiek: 16 lat Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Ponieważ gdy nie ma adminów dzieci mówią przez mikro, jest dużo ludzi którzy nie mogą zapanować nad sobą i przeklinają, wyzywają, obrażają adminów i innych graczy chciałbym się tym zająć. Doświadczenie w adminowaniu : Mam bardzo dużo doświadczenia w byciem adminem oraz zaangażuję się w byciem adminem. Byłem dużo razy adminem oraz znam komendy itd. Jak długo gram w cs 1.6 ?: Gram bardzo długo chyba z 4 - 5 lat. W których godzinach najczęściej gram na serwerze: Gram codziennie gdy przyjdę ze szkoły i odrobię zadania pouczę się itd. Ze szkoły przychodzę o godzinie 15:00 lub 14:30. Link GT:https://www.gametracker.com/player/ZI0M/80.72.41.158:28004/ Znajomość AMXX: Znam bardzo dobrze. Myślę że dobre 5/10. Mikrofon:Tak Czy przeczytałeś regulamin admina? Tak oczywiście że przeczytałem.
 7. Nick:ZI0M Wiek: 16 lat Dlaczego ja mam otrzymać admina?:Jestem odpowiedzialny i nie chciałbym by inni gracze nie grali fair. Adminów jest mało a chciałbym być jednym z nich. Doświadczenie w adminowaniu: Zajmuję się tym bardzo długo jestem bardzo dobrym adminem. Jak długo gram w cs?: Gram bardzo długo jestem doświadczonym graczem w cs. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Gram codziennie ale zależy o której godzinie. Zawsze gram po szkole np. o godzinie 15:00 lub 14:00. Link GT:https://www.gametracker.com/player/Cyborg/185.30.124.110:30002/ Znajomość SM: Myślę że dobre 5/10 Link do profilu steam: Nick zi0m3 Mikrofon: Tak mam bardzo dobry Kontakt: Przepraszam bardzo mój telefon jest w naprawie i będzie za min. 1 tydzień. [Przepraszam jak kurier przyjdzie to podam nr telefonu]. [Proszę o wyrozumiałość]. Czy przeczytałeś regulamin admina?: Oczywiście że przeczytałem. Ps. Przepraszam jeszcze raz i przepraszam za błędy. Myślę że nick w steam wystarczy. Przepraszam za błędy jeszcze raz. Pozdrawiam !
 8. Nick:ZI0M Wiek:16 lata Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Mam bardzo duże doświadczenie w cs'ie bardzo dużo znam komend gracza oraz admina. Jestem odpowiedzialnym graczem. Jak długo gram w cs?:Gram bardzo długo ok. 5-6 lat. W których godzinach gram w cs'a?: Zależy gram zawsze, codziennie np. o godz. 10:00,15:00 lub 18:00. Doświadczenie w adminowaniu. Mam bardzo duże doświadczenie byciem adminem. Link GT:https://www.gametracker.com/player/kamyk/185.30.124.110:30002/ Znajomość SM: 5. Wiem komendy itd. Link do profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198916383070/home Mikrofon: Tak Kontakt: Przepraszam mój telefon jest w naprawie jak kurier mi dostarczy podam nr telefonu. Czy przeczytałeś regulamin admina?: Tak zapoznałem się z regulaminem przeczytałem uważnie. PS:Jeśli miałem jakieś błędy bardzo przepraszam proszę o wyrozumiałość.
 9. Nick w grze: ZI0M Wiek: 16 lat Dlaczego ja mam otrzymać Administratora?:Chciałbym bardzo zostać administratorem na takim dobrym serwerze jak arenaskilla ponieważ lubię być administratorem jestem odpowiedzialnym Graczem. Jak długo gram w Counter Strike 1.6?:Gram około 4-5 lat W których godzinach gram na serwerze: Zależy np. 9:00 lub 16:00 lub 18:00 Doświadczenie w adminowaniu: Mam bardzo duże doświadczenie. Link GT : https://www.gametracker.com/player/kamyk/185.30.124.110:30002/ [ Jak coś mam nick ZI0M na serwerze] Znajomość SM: 5 znam dużo komend Link do profilu Steam: Nick zi0m3 Mikrofon: Nie Kontakt: Mam telefon tylko mi się zepsuł i jest w naprawie. Bardzo przepraszam. Gdy będę miał telefon podam nr telefonu. Czy przeczytałeś regulamin Administratora? tak przeczytałem cały regulamin. PS. Jeżeli jakieś błędy przepraszam bardzo.
 10. Witam Propozycja nowych klas oraz perków Treść: Można by było dodać nowe perki oraz klasy Premium oraz bez. Proszę nie dodawać komentarzy np. [Po co dużo jest klas]. Nie ma bardzo dużo klas oraz perków. Myślę że to dobra propozycja. Perk np. Super skok - 3 skoki. Klasa np. Turbo szybcior - np. dużo prędkości oraz 3 skoki lub więcej.
 11. Witam Mam dla was wiadomość w sprawie klasy Premium. Kupiłem Zakazany na zawsze lecz nie mam tej klasy proszę o kontakt lub danie tej klasy. NICK w Grze : ZI0M
 12. Nick:ZI0M Imię: Szymon Wiek:17 [W listopadzie 18] Jak się zachowujesz: Jestem bardzo kulturalny,zaufany,ogarnięty. Dlaczego ACT: Myślę że ACT to dobry wybór ponieważ byłem dużo razy.Wiem co robić. [Znam Wszystkie Komendy]. Jakie masz zainteresowania : Mam zawód Piłka Nożna zainteresowania Skoczek Narciarski.
×