Skocz do zawartości

RudzixLive$$$

Użytkownik

Reputacja

23 Pomocny

O RudzixLive$$$

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Na tak! Krzysiu poprawa jest No to adminek też
 2. Niestety potwierdzam było Miło!
 3. Typ Grafiki: Avatar Tematyka: Załącznik Wymiary: załącznik Kolorystyka: załącznik Napisy:๖ۣۜяυđzιxx ツ Inne uwagi: poprostu napis na zdj który przesyłam.
 4. RudzixLive$$$

  podanie

  Na tak
 5. Oczywiście Potwierdzam poprawił sie chłopak!
 6. RudzixLive$$$

  [Przyjęta]Skarga JB!

  Jednak to zrobił niestety potwierdzam
 7. Nick: ๖ۣۜяυđzιxx ツ Nick admina: Multi Długość bana: Perm Data i godzina:05.20.2019 17.10.23 Serwer: Jailbreak Powód bana: Skarga Mapa: Nwm dokładnie Według mnie Multi nie ładnie dawać perm muty żeby tylko przypodobać się Sadystce! Tak btw oglądając to demko to ja prawie nikogo nie wyzywałem ani nie obrażałem! Nie chcę się bawić w UBT ale perm mute dla Winnego też jest nie słuszny, ponieważ jedyne co on zrobił to powiedział w podobiźnie "Sadystka nie kłoć sie lafiryndo". Multi polecam demka sb oglądac a nie odrazu piszesz!
 8. Oczywiście że na Tak!
 9. Powiem tyle życzenie nie było zbytnio dopracowane. Ponieważ Arczi mógl gadać bez użycia mikra w grze. A gracz o nicku Mroku nie jest taki święty ponieważ na tej mapie w 8 rundzie prowadził gdy była 1 osoba a to powinien być FD. I w 10 rundzie była faworka ponieważ gdy byliśmy na ruletce gdzie na markerze który był w niej, mieliśmy bezruch do odwołania właczył ruletke i gdybym się nie upomniał to byśmy z Arczim zginęli.
×