Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

HOW?!

Opiekun Serwera

Reputacja

23 Ambitny

6 obserwujących

O HOW?!

Użytkownik
 • Tytuł
  只有一位國王
 • Urodziny 19.01.2001

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. HOW?!

  Opis VIP'a

  Aktualizacja opisu VIP'a.
 2. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, nick, hasło). *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 3. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, nick, hasło). *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 4. HOW?!

  [Odrzucone] Losowy vip

  Darmowy VIP od 22 do 09 to za mało, trzeba wgrać losowanie VIP'a co mapę.
 5. ej HOW?! dostalem bana od admina aqua nwm za co ...

 6. Typ Grafiki: Avatar Tematyka: Samochody (sportowe) Wymiary: Steam/Forum Kolorystyka: Ciemniejsza, może być dodatek niebieskiego Napis/y: HOW?! Inne uwagi: Tylko .png
 7. Only DD2: 603 DeathRun v1: 600 DeathRun v2: 600
 8. HOW?!

  Tło profilowe - HOW?!

  Jeśli można prosić - napis trochę mniejszy oraz inna czcionka.
 9. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, nick, hasło). *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 10. Typ Grafiki: Tło profilowe Tematyka: Samochody (sportowe) Wymiary: Forumowe Kolorystyka: Ciemniejsza, może być dodatek niebieskiego Napis/y: HOW?! Inne uwagi: Tylko .png
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności