Skocz do zawartości

Mati ◕◕

UnBan Team
 • Zawartość

  211
 • Post ratio

  2.18
 • Wpisy

  59
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • System

  Windows

Ostatnia wygrana Mati ◕◕ w dniu 8 Luty

Użytkownicy przyznają Mati ◕◕ punkty reputacji!

Reputacja

98 Wyśmienity

4 obserwujących

Informacje personalne

 • SteamID
  STEAM_1:0:109933641

Ostatnie wizyty

 1. Mati ◕◕

  Skarga Mów mi KRZYCHU

  Tak naprawdę Kisiel nie powiedział czegoś typu "daj mi milion fajek" tylko powiedział "chce fajki" czyli tak naprawdę punkt regulaminu "5. Więzień nie może prosić o przelanie mu X ilości fajek jako ostatnie życzenie" nie obowiązuję bo nie podał liczby. nie skończyłeś mówić? Zanim † MóW Mi KRZYCHU † cię zabił milczałeś z 3 sekundy. Oczywiście nie ja decyduje z tym punktem regulaminu.
 2. Mati ◕◕

  Skarga Mów mi KRZYCHU

  5. Więzień nie może prosić o przelanie mu X ilości fajek jako ostatnie życzenie. Nie powinieneś go zabijać. Oczywiście sprawdzę demko czy tak było.
 3. Mati ◕◕

  Propka mc #2

  1. Tak 2. Tak 3. Nie
 4. Mati ◕◕

  Skarga White

  1. Zabiłeś kolednik'a bez powodu, który tak z siebie wchodził po drabinie. 2. Masz rację dwie pierwsze osoby które wbiły do teleportu miały broń, a ja podniosłem przypadkiem awp i nawet nie minęła sekunda od tego i nie miałem nawet szans jej wyrzucić. Cała akcja działa się na mapie jb_buyukisyan_v1 i zaczyna się od minuty 1:25 Zostawiam to co napisałem UBT aby potwierdziły to i nic już nie będę dopisywał do tej skargi.
 5. Mati ◕◕

  Skarga White

  Rozpiszę wszystko i potem któryś z UBT potwierdzi/obali to co napisałem.
 6. Mati ◕◕

  [Przyjęta]Skarga

  Proszę o nadanie bana na 10 min dla gracza #$Monster$# za kampienie. Naprawdę piszecie skargi, za to że ktoś raz was od razu zabił?
 7. Ctban ci wygasł do zamknięcia. https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=ctbans&advSearch=Kisiel&advType=name Do tego co napisał niżej Kisiel to już na serwerze zdjąłem mu ctbana!
 8. Mati ◕◕

  Propka mc

  1. Koxy 3 refy 5 2. Tak
 9. Jak na razie zmieniam ci gaga znów do tygodnia, ponieważ dwie kary za takie coś to za dużo. Oczywiście któryś z UBT sprawdzi demko/logi i rozpisze co się dokładnie działo. Ale jeśli się znów to powtórzy to gag poleci na 2 tygodnie.
 10. Mati ◕◕

  Propozycja

  Rozmowa po innym języku (nie licząc angielskiego) na polskim serwerze jest tak naprawdę nadużywaniem mikrofonu, za takie coś admin może dawać muty. Ale do regulaminu można dodać jakiś podpunkt. Na Tak!
 11. 1. Najlepszy Właściciel Sieci:@ Avgariat 2. Najlepszy Opiekun Serwera: @ Yamakashi 3. Najlepszy Major Admin Serwera: @ Deshayiere 4. Najlepszy Moderator: @ raveN 5. Najlepszy UBT: @ SK4N3R 6. Najlepszy Grafik: @ raveN 7. Najbardziej zasłużony: @ Secret_Service 8. Największy leń wśród ekipy: @ illusion666 9. Najlepszy Admin: @ SK4N3R(nie miał nigdy żadnych problemów) 10. Osoba godna zaufania: @ illusion666 11. Najbardziej kreatywna osoba: @ SK4N3R 12. Najaktywniejszy Użytkownik forum: @ raveN 13. Najbardziej pomocny Użytkownik: @ Yamakashi 14. Najbardziej niedoceniony Użytkownik: @ Deshayiere 15. Najbardziej wkurzający Użytkownik: @RealGangstaSht 16. Najbardziej spamujący Użytkownik: @ Secret_Service 17. Największy podrywacz: @Mikrusik 18. Największy troll: @ fullmorderca 19. Największy Cziter: @kolednik33 20. Największy NoLife: @ raveN @ Secret_Service
 12. Jak dla mnie skarga odrzucona, ponieważ nazwanie kogoś chamem nie jest słowem aż tak obraźliwym, do tego jak dla mnie sam zasłużyłeś aby tak cię nazwali. Przypadkowo przelali ci fajki i ty zamiast oddać przewaliłeś na ruletce. xD to też mnie rozwaliło. Nie ładnie tak kłamać. Na serwerze mówili ci abyś im oddał, a ty że administracja nie odpowiada za stracone kredyty. Ale nie ode mnie zależy czy skarga odrzucona czy przyjęta.
 13. Mati ◕◕

  [Odrzucona]Skarga

  Potwierdzam to co napisał SK4N3R ctban nadany słusznie. Potwierdzam, ponieważ jest to skarga właśnie na SK4N3R'a i raczej sam swojej skargi nie może zamknąć
 14. Stop spam! Nic nie wnosicie do tematu, jutro jeden z UBT sprawdzi demko i rozpisze jak było.
×