Skocz do zawartości

Mati ◕◕

UnBan Team

Ostatnia wygrana Mati ◕◕ w dniu 8 Luty

Użytkownicy przyznają Mati ◕◕ punkty reputacji!

Reputacja

110 Profesjonalista

6 obserwujących

Informacje personalne

 • SteamID
  STEAM_1:0:109933641

Ostatnie wizyty

 1. Propozycja to: Nowa rzecz. Treść: Zakaz podbiegania do przeciwników z nożem aby go zadźgać, chyba że dwie osoby są tak blisko że nie warto strzelać noscop'ów. Wnerwiają mnie takie sytuacją gdzie typ podbiega do mnie nie wyciągając awp tylko z nożem w łapie leci.
 2. Ban na 60 min dla gracza Jestem noobem BTW_ραω9ιι× za bugowanie deagla. Mute na 180 min dla gracza Cypuś za obrazę, podpowiadanie. Ban na 30 min dla gracza Cypuś za bugowanie deagla. Ban na 30 min dla anon'a za bugowanie deagla. (Do nadania)
 3. - Aktywność - i te wyzwiska Jak na razie na nie!
 4. OK. Dzięki za pracę. Do zamknięcia!
 5. Typ Grafiki: Avatar Tematyka: Czarne/ciemne tło Wymiary: Na forum Kolorystyka: Ciemna Napis/y: Mati albo Mati ◕◕ Inne uwagi: -
 6. 1. Tak! 2. Na pewno to ułatwi prowadzenie w ct, nawet po usunięciu podwójnego skoku są często bunty. Na Tak!
 7. Propozycja to: Nowa rzecz Treść: Osobą które nie posiadają mikrofonu/nie odzywają się na serwerze powinny mieć ctbana aż do odwołania aby nie było sytuacji gdzie wchodzą i nie prowadzą itp. Taki ctban zdejmowali by admini dopiero wtedy gdy ta osoba by się odezwała.
 8. † MóW Mi KRZYCHU † - mute na 7d za obrazę przez całą mapę i nadużywanie mikrofonu x1000 (NADANE) Strusiuuu - prowokacja więźniów, celowy fk, przeszkadzanie w prowadzeniu x2, zabijanie guzikiem innych ct, nadużywanie mikrofonu x2. Ctban 300 min, mute 12h † MóW Mi CZARNULKA † - celowy fk, przeszkadzanie w prowadzeniu, zabijanie się na życzeniu. ctban 200 min RudzixLive$$$ - przeszkadzanie w prowadzeniu, prowokacja więźniów, nadużywanie mikrofonu x1000. Mute 7d, ctban 120 min (NADANE) KennnyZeZ - ban na 14d za MK na głównym koncie ban na 7d. Na głównym koncie też przedłużam na 14d. (Kubuś) (NADANE) KrzysPL - mute na 12h nadużywanie mikrofonu.
 9. 1.Tak 2.Tak 3.Nie. Ja np zostałem na tym serwerze właśnie z tego powodu że się odlicza. Zmiana tego mogła by mocno zmienić rozgrywkę do której już się przyzwyczailiśmy.
 10. Obrażanie graczy - Mute/Gag od 30 minut do 12 godzin (Jeżeli sytuacja się powtarza, ban do tygodnia) https://sourcebans.arenaskilla.pl/index.php?p=commslist&searchText=winny&Submit=Szukaj Dopiero co miałeś muta. To co mówiłeś: Ty jesteś zjebany? Chuj ci w dupę. Na demku jest wszystko dobrze widoczne. Dałem ci muta po krótszej chwili ponieważ sprawdzałem SB czy niedawno miałeś jakieś muty/gagi.
 11. Dodam jeszcze do tego, że dwie osoby dosłownie w tym samym momencie miały powyżej 120 pingu i nic z nimi nie zrobiłeś. Czas mapy 7:20. Był też moment gdzie jeden z graczy zwrócił ci uwagę abyś tyle nie rozmawiał bo mu to przeszkadza a ty miałeś to gdzieś. I jeszcze to napisał Multi wykopwałeś gracza który miał 94 pingu! Ten punkt stosuje się na serwerach a nie na forum.
 12. Jak ci się to stanie jeszcze raz to spróbuj wyrzucić swoją awp i podnieść jego to się najprawdopodobniej naprawi.
 13. Jest sporo sytuacji gdzie ludzie nie wiedzą kto jest adminem i myślą, że mogą robić co im się podoba lub jest dużo ludzi na serwerze i osoby które często łamią regulamin mogą łatwo nie zauważyć admina w tabeli i myślą, że w spokoju mogą łamać regulamin. I nie każdy zna komendę /zglos.
 14. Proszę o nadanie ctbana dla gracza Arczi na 860 min za 12 fk, 11 celowych + prowokowanie więźniów. Proszę o nadanie muta dla gracza strusiuuu/C1N3K na 1 dzień za obrazę.
×