Skocz do zawartości

raveN

Moderator

Zawartość dodana przez raveN

 1. Skąd się wziął pomysł na Twój nick?
 2. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, nick). *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio lub illusion666. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 3. raveN

  [Wykonane] Zlecenie

  Zlecenie zostało wykonane.
 4. raveN

  [Wykonane] Sygnatura

  Zlecenie zostało wykonane.
 5. raveN

  [Wykonane] Avatarek na Forum

  Zlecenie zostało wykonane.
 6. W tym temacie możecie zagłosować na grafikę, która będzie oficjalną grafiką "Pytania Na Dziś" w dziale redakcji na naszym forum. Z góry dziękuję za poświęcenie chwili uwagi. 1. 2. 3. 4. 5.
 7. Co najczęściej robisz w wolnym czasie?
 8. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, nick). *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio lub illusion666. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 9. Proponuję dodać "Wyróżnione tematy" nad ostatnimi postami, aby można było wyróżnić jakieś ważne ogłoszenia od was, czy też rzeczy takie jak Plebiscyty/rzeczy z działu redakcji. https://invisioncommunity.com/forums/topic/397705-hq-featured-topics/ <- Chyba to to. PS. Dobrze jakby moderacja miała dostęp do wrzucania tam wątków itd. ale nie wiem czy to możliwe.
 10. Jako, że ten dział to istny cmentarz zapodam ankietę na ten temat tutaj, bo nie znam chyba lepszego działu na to. Zapraszamy do głosowania na najlepszą pracę, która będzie wybrana jako oficjalna grafika każdego Q&A na naszym forum! Nie wykluczam następnych ankiet dotyczących kolejnych grafik do "Pytania Dnia", "Ciekawostek" czy też "Cytatów". Z góry dziękuję za poświęcenie chwili uwagi. 1. 2. 3. 4. 5.
 11. raveN

  [Rozwiązane] Serwer MC

  Serwer był i serwera nie ma, temacik można zamknąć, bo już kilka miesięcy minęło.
 12. raveN

  [Wykonane] Zlecenie

  Zlecenie zostało wykonane.
 13. raveN

  Podanie o Admina

  Temat został przeniesiony do kosza.
 14. Jestem na nie, skopiowałeś powód dlaczego Ty masz otrzymać Admina od @michal
 15. Propozycja to: Polaczenie dwoch kategorii ze soba. Tresc: Polaczenie dwoch kategorii ze soba, czyli grafiki i redakcji na jedna nazywajaca sie "Tworczosc", ktora sklada sie na 2 podkategorie "Grafika" i "Redakcja", gdzie znajduja sie wszystkie dzialy z tych dwoch kategorii + Moze dodamy opinie i plebiscyty do dzialu redakcji (Oczywiscie w plebiscytach mogliby sie wypowiadac tylko Moderatorzy + Czarni)? Wygladaloby to jakos tak: (Grafika podgladowa, nie hejtujcie za jakosc, bo na szybko) Dzial bylby umieszczony tuz pod strefa gracza i zajmowalby naprawde malo miejsca w tej formie. PS. Cytaty mozna polaczyc z ciekawostkami jak chcecie. :v
 16. Proponuje zmienić ikonę redaktora na takową https://fontawesome.com/icons/pencil-alt?style=solid albo tą https://fontawesome.com/icons/pen?style=solid, gdyż bardziej to pasuje niż ikonka Facebooka.
 17. Nie, bo lada chwila będzie odrzucone. ;v
 18. raveN

  [Odrzucone] Podanie

  1 dzień gry w całym tygodniu? Aplikant musi aktywnie grać na serwerze.
 19. raveN

  Redaktor

  @ Mikrusja osobiście nie mam nic do pytań dnia czy ciekawostek, to byłaby spoko opcja. Głosuję na tak, bo zawsze chociaż było co poczytać na tym forum, nie było takiej strasznej martwicy jak teraz, pomimo braku wywiadów. Mam nadzieję, że wezmą się za to ogarnięte osoby i dział będzie posiadał takie rzeczy jak Ciekawostki dnia, pytania dnia, które są aktywnie prowadzone. I co najważniejsze - Powrót Q&A plz.
 20. Nie dałoby się tego nawet zrobić, bo te dwie mapy dust 2 i dust 2 retro znajdują się na jednej, więc jakbym ustawił respy to połowa graczy respiła by się na górze mapy (czyt. na mapie retro), a połowa na dole. Zresztą jakby się dało to i tak nie widzę zbytnio sensu dodawać mapy, która lada chwila zostanie usunięta, bo była ona dodana na event 20 lecia CS'a, więc nie zostaje na zawsze.
×