Skocz do zawartości

Neksoss

Użytkownik

Reputacja

10 Na dobrej drodze

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nvm kim dokladnie jestes. konkurencja z takimi pracami? nie mowie ze robie idealne ale lepsze... ; p nawet sygnature masz od kogos.
 2. Neksoss

  Zapraszam na CS-4FRAGS.PL

  za to nie ma bana na forum? XD i nie lubie tej sieci z powodu community. ?
 3. Nick: NeksoSs Wiek: Aktualnie 13 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Żadko jest admin w godzinach kiedy jestem na serwerze a jest wtedy najwięcej osób młodszych (tak wiem, że też jestem osobą młodszą ale nie rozmawiam normalnie z graczami i nic nie mają do mojego głosu oraz wieku, bo jednak można ze mną normalnie porozmawiać) i chciałbym ogarnąć ten nieporządek na serwerze w tych godzinach. Doświadczenie w adminowaniu: Dawny admin na jednej z średnich sieci serwerów cs 1.6 (serwer only awp) Jak długo gram w CS:GO?:4lata W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Jak mam czas, najczęściej 19-23/24. Link GT: https://www.gametracker.com/player/NeksoSs/185.30.124.110:30040/ (nie jest najlepiej ale będzie coraz lepiej) Znajomość SM: 3/10 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/DwaPalceWWiertarce Mikrofon: Tak Kontakt: Forum, steam, fb (podam priv), discord. Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Tak
 4. z powodu jak napisałeś podanie. Nie komentuj pod wasłyn podaniem takich rzeczy. Komentarze możesz w najwyższej okoliczności oddać do poszególnego komentarza. Nie byłoby nam miło ale wiedzielibyśmy, że w naszym podaniu coś jest nie tak i musimy to poprawić ? a iii.. NA NIE EDIT) Szanse trzeba dać osobą ogarniętym które grają dłuższy czas na serwerze (wymagany przebyty czas na serwerze to 42h) i mają dobrze napisane podanie w większości.
 5. 1czesc: grafiki dla systemu zgloszen link: https://imgur.com/gallery/tnOv3ge niedlugo wstawie grafiki dla degradando.
 6. Propozycja jaknajbardziej na TAK. Na dr CSGO tez takie cos jest wiec czemu nie na serwerze cs 1.6?
 7. Jestem na TAK. Osoby które piszą "na NIE" prosze. Podajcie powody.
 8. wczoraj mi odwaliło. znaczy dzisiaj znaczy wczoraj znaczy no po 23. ?
 9. Neksoss

  Papa

  papa i szybko wracaj.
 10. Słyszałem, że 1grafik z 4odszedł a 1się leni. Tylko 2cokolwiek robi więc składam podanie. \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ \/ Nick: NeksoSs Wiek: 12. (rocznikowo 13) 3 najlepsze prace: https://imgur.com/gallery/DTkc5CD (mam link do tych prac zapisany wiec je wysylam) 2 linki do zleceń: https://forum.arenaskilla.pl/topic/1042-avatar/ <-- avatar dla użytkownika | sygnatura dla admina serwera CSGO surf --> https://forum.arenaskilla.pl/...1029-sygnatura-dla-joskiego/ Używany program: Paint Tool Sai oraz Photoshop cc 2018 Doświadczenie w grafice: Posiadałem współpracę z jednym z bardziej znanych teamspeaków w polsce. Siedze w grafice 3lata i wiem to i owo. Coś o sobie: Mam na imię Kuba. Mam 12lat. Brak mutacji jednak jestem osobą "dojrzałą(ogarniętą)" pod względem zachowania (opinia na podstawie graczy z serwerów którzy mi mówili, że chociaż mikro +16 lub mutacja to moge sobie gadać z nimi bo nie zachowuje się typowo jak na "dzieciaka". Moim hobby jest rysowanie i biorę często udziały w kunkursach plastycznym jeśli mam okazję i możliwość , ponieważ też nie zawsze mogę. Mając 9lat zaczałem się bawić w grafika używając programu gimp 2.0 i nawet nieźle mi to szło. W roku 2017, 2kwietnia czyli równy miesiąc po moich urodzinach dostałem nowy komputer i od tamtego czasu pracuje w programie photoshop (ale życiorys zawaliłem). Kontakt: prywatna wiadomość na forum. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Prace na zamówienie (nie serwerowe tylko inne XD): https://imgur.com/gallery/8dOLsC5 Specjalizacja: ankieta fb, avatar , banner fb, banner yt, overlay, miniaturka yt.
 11. Neksoss

  [Przyjęta] Drobna poprawka

  Propozycja według mnie powinna zostać dodana. NA TAK!
 12. Neksoss

  Hej

  Siemka. U nas dobrze u ciebie? Fajnie jakbyś został na dłużej.
×