Skocz do zawartości

Tobiasz

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Post ratio

  0.04
 • Wpisy

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • System

  Android

Reputacja

0 Przeciętny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Propozycja dotyczy: Mapy, fajne urozmaicenie, możliwość zagrania only awp. Nazwa mapy: awp_india Link do pobrania mapy: https://maps.cs-bg.info/maps/cs/252/
 2. Nick: Tobiasz Wiek: 16 lat. Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Chciałbym pomóc w utrzymaniu wysokiego poziomu na serwerze tzn. likwidować cheaterów oraz innych niechcianych osób tj. toksycznych itp. Jestem osobą zdyscyplinowaną i swoje obowiązki dopinam zawsze na ostatni guzik, co prawda na serwerze nie jestem jakimś bardzo starym graczem, ale bardzo mi się spodobał i jestem przekonany, że zostanę tu na dłużej, można wywnioskować to chociaż po tym, że walczę o top15. Jeżeli dacie mi szansę będę aktywny jak dotąd, kilka godzin dziennie na serwerze. Wszystkich traktuję tak samo, nie faworyzuję, umiem współpracować w grupie, potrafię przyznać się do błędu i wysłuchać wyższej rangi. Doświadczenie w adminowaniu: Adminem byłem na różnych innych serwerach kilkukrotnie, ale to już dość czasu temu, dlatego chciałbym ponownie spróbować swoich sił w owej posadzie. Jak długo gram w CS 16?: Muszę powiedzieć, że z dobre 6 lat. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: W tygodniu od godziny 15 do 22 jestem wolny, w weekendy cały dzień. Link GT: https://www.gametracker.com/player/Tobiasz/185.30.124.110:28033/ Znajomość AMXX: 4/10 Mikrofon: Tak Kontakt: Discord, gg, steam. Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Przeczytałem.
 3. Nick: Tobiasz Wiek: 16 lat. Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Chciałbym pomóc w utrzymaniu wysokiego poziomu na serwerze tzn. likwidować cheaterów oraz innych niechcianych osób tj. toksycznych itp. Jestem osobą zdyscyplinowaną i swoje obowiązki dopinam zawsze na ostatni guzik, co prawda na serwerze nie jestem jakimś bardzo starym graczem, ale bardzo mi się spodobał i jestem przekonany, że zostanę tu na dłużej, można wywnioskować to chociaż po tym, że walczę o top15. Jeżeli dacie mi szansę będę aktywny jak dotąd, kilka godzin dziennie na serwerze. Wszystkich traktuję tak samo, nie faworyzuję, umiem współpracować w grupie, potrafię przyznać się do błędu i wysłuchać wyższej rangi. Doświadczenie w adminowaniu: Adminem byłem na różnych innych serwerach kilkukrotnie, ale to już dość czasu temu, dlatego chciałbym ponownie spróbować swoich sił w owej posadzie. Jak długo gram w CS 16?: Muszę powiedzieć, że z dobre 6 lat. W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: W tygodniu od godziny 15 do 22 jestem wolny, w weekendy cały dzień. Link GT: https://www.gametracker.com/player/Tobiasz/185.30.124.110:28033/ Znajomość AMXX: 4/10 Mikrofon: Tak Kontakt: Discord, gg, steam. Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Przeczytałem.
×