Skocz do zawartości

Majster

Admin JB

Ostatnia wygrana Majster w dniu 5 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Majster punkty reputacji!

Reputacja

131 Znany

2 obserwujących

O Majster

VIP
Areniak
 • Urodziny 20.02.2004

Ostatnie wizyty

 1. Majster

  Paweł Modek

  No raczej że tak
 2. Kamizelkę kuloodporną wymyślił Kazimierz Żegleń i Jan Szczepanik.
 3. Ile masz wzrostu? Masz drugie imię? Masz jakieś zwierzę? Jaki jest twój ulubiony wykonawca/zespół muzyczny? Czego najbardziej lubisz słuchać? Palisz? Jaki masz numer buta? XD Co lubisz robić w wolnej chwili? Chodzisz dalej do szkoły czy nie? Jaki jest twój największy przypał w twoim życiu? Masz jakąś najbardziej zapamiętania sytuację ze swojego życia?
 4. Część obcokrajowców przekonana jest, że w Polsce mieszkają niedźwiedzie polarne. Dlatego są zdziwieni, kiedy przybywając do kraju nad Wisłą i nie spotykają ani jednego białego misia.
 5. Jesteś noob'em w cs go ale w 1. 6 to pewnie kossak. 

  Pozdrawiam dolaki 

 6. Majster

  Dodanie papier kamien nozyce

  Pewnie Yamakashi (Paweł) ale wątpię, można spróbować tak
 7. Polska to jedyny naród na świecie, który nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez Kevina w telewizji. Od kliku dobrych lat to właśnie ten kultowy amerykański film z lat 90 stanowi jeden z symboli świątecznych.
 8. Cesarz Japonii jest jedynym władcą na świecie sprawującym władzę pod tym tytułem
 9. Majster

  #134 Pytanie dnia

  Energetyki różne
 10. Propozycja to: zamienienie serwera 5vs5 na hns (powrót hns 1) ponieważ cieszą się one dużą popularnością lub na jakiegoś bhop'a bo jak wiemy 5vs5 umarło więc no Treść: tak jak wyżej nie ma co się tu rozpisywać. (Jeśli wybrany byłby to serwer Hns to mógłbym się zająć nim jako major mam duże pojęcie na temat hns'ów, a jeśli nie to też z chęcią ale to tak na marginesie )
×