Skocz do zawartości

Tomonto

Użytkownik

Reputacja

61 Zdolny

3 obserwujących

O Tomonto

 • Urodziny 12.04.1998

Social Media

Ostatnie wizyty

1245 wyświetleń profilu
 1. Na Tak Ogarnięte osoba, ze sporym doświadczeniem, która nigdy nie sprawiła żadnych problemów. Dlaczego zrezygnowała z rangi majora? Dlatego, że całkowicie przestała grać na serwerze, co nie zmienia faktu, że dalej interesuje się areną i jest osobą bardzo aktywną na forum.
 2. Naizik bo takie dowody to nie dowody. Tak jak mówiłem przez kpn przechodzą tak duże ilości fajek, że 1/3 serwera można posądzić o handel fajkami. Nie wiem dlaczego Nitrek tak napisał, może nie chciał gadać, że dał mi fajki bo inne osoby męczyły mu też dupę o to, e po daniu 80k to dopiero zaczęło by się gadanie dlaczego jemu. Może chciał kogoś zachęcić do kupna fajek, nie wiem naprawdę. Jedynie wiem tyle, że dostałem bez żadnych transakcji 80k fajek
 3. Jestem za daniem okresu próbnego. Jest to aktywny gracz, który jest dosyć kulturalny, nie sprawia większych problemów i jest bardzo aktywny. Dodatkowo widać, że temu graczowi bardzo zależy na posadzie admina.
 4. Miałem nie wypowiadać się w skardze, a jedynie napisać odwołanie od bana, ale jak już Gustaw zaczął to coś się wypowiem. Po pierwsze dostałem dengu oraz bana na dwa tygodnie za to, że niby handlowałem fajkami. Nic takiego nie było. Naiz uważa, że posiada dwa dowody na to, że kupiłem. Pierwszy to rzekomy screan, że Nitrek napisał komuś, że sprzedał mi fajki. Nie wiem czy ten screan jest prawdą czy nie. Może tak Nitrek napisał, jak tak to nie wiem dlaczego. Drugi to taki, że nie ma możliwości, żebym wygrał kilka razy z rzędu w kpn z Nitrkiem. Możliwość jest, ale tutaj akurat fajki zwyczajnie dostałem. Później też bawiłem się kpn z Cioskiem najpierw on wygrał ze mną 100k, następnie przegrał ze mną 100k. Idąc wcześniejszą logiką można też stwierdzić, że mogliśmy handlować, ale okej. Tak szczerze po co miałem kupować 80k fajek mając ponad 100k swoich wolnych fajek, a następnie te rzekome 80k kupionych fajek rozdać innym graczom z serwera, na co też są logi, między innymi Wisienka też dostał 50k. Czy ja nie mam co robić z pieniędzmi tylko wydawać na fajki by rozdać innym. Szczerze powiem jak to brzmiało "Tomonto w sumie dam Ci fajki, ponieważ nie raz dawałeś mi netflixa czy tam hbo do oglądania seriali za co nic nigdy nie chciałeś". To, że nie raz komuś pożyczyłem netflixa czy hbo może potwierdzić @ Ciosek @ Australia @Wisieneczka chyba @xdar1uNqq @ Gustaw. Była to zwyczajna forma podziękowania. Dodatkowo boli mnie fakt, że Naiz nie zapytał nawet jak to wyglądało i czy to prawda tylko od buta dał mi dengu i bana. Dodatkowo nawet jeśli by to okazało się prawdą to, że te 80k fajek kupiłem a nie dostałem, a nią nie jest, to wydaję mi się, że dengu dla admina, który nigdy nic nie odwalił oraz ban na okres dwóch tygodni dla osoby, która posiada przez 2 lata grania na arenie 3 comsy, nigdy nie sprawiała żadnych problemów i nigdy nie była na żadnej czarnej liście to trochę za dużo. Podsumowując dostałem bana na 2 tygodnie i dengu za coś czego nie zrobiłem. Chciałbym też poprosić @ SK4N3R, żeby jako osoba bardzo doświadczona wypowiedziała się jak Jego oczami wygląda wyżej opisania sytuacja. Dodatkowo zapytam czy pisać także odwołanie czy wystarczy wpis w tej skardze? Z wyrazami szacunku Tomek S.
 5. No to tak Panie kolego Asko znowu szukasz powodu, żeby o coś do mnie się przypierdzielić. Opowiem w skrócie jak to wyglądało. Od początku chciałem dać muta na 10k minut, o czym zresztą poinformowałem Naiza czyli majora jb, ponieważ byłem z nim na ts. Nie był to jakiś jeden bind, ale uporczywe puszczanie bindow, dużą ilością przesterów, przekleństw i wyzwisk. Pisałem komendę na szybko dlatego coś za pierwszym razem pomyliłem i wszedł mut na 30 minut, a za drugim razem nie wiem co się stało, co nie zmienia faktu, że ostatecznie dałem tego muta na 9999 minut. Co najlepsze gracz, który otrzymał muta na podsumowanie napisał: " mut tylko na 6 dni, ale krótko" co świadczy o tym, że sam dobrze wie, że przesadził. Świadczy też o tym brak skargi, ani odwołania ze strony tego gracza. Dodatkowo gracz, który otrzymał muta z tego co pamiętam napisał też "wrócę za tydzień z bindami". Asko ja wiem, że Ty masz do mnie jakiś problem czy coś w tym stylu, nie wiem w sumie o co i dlaczego, ale uważam, wnoszenie tego na forum, do gry i szukanie na siłę wszystkich możliwości złożenia skargi nie jest odpowiednim zachowaniem dla admina.
 6. Niestety kolega chyba się przesłyszał, albo szuka powodu do złożenia skargi, ponieważ nakazałem mu wyjść z ct. Powiedziałem coś w stylu cytuje: "o kurwa" albo jak zaczął strzelać "o Ty" jako reakcja, że ktoś do mnie strzela i jak zginąłem "kurwa" jako reakcja na to, że zginąłem (mniej więcej coś w tym stylu). Gwarantuję, że nie miało to na celu obrazy gracza fejmik.
 7. Monster na początku powiedziałem, że daje ostrzeżenia na 5 minut i ostrzegałem, że jak się nie ogarniecie będę dawał dłuższe muty i gagi. Część osób się ogarnęła ale Ty Monster nie, więc dostałeś gaga na 60. Dodatkowo chwilę po Tobie gaga na 60 dostał także Salwa.
 8. Tak +aktywność +staż na serwerze +kultura +miły +pomocny
 9. Tomonto

  Pożegnanie

  Mam nadzieję, że się jeszcze spotkamy . Wesołych świąt !!!!!
 10. Na tak Regulamin Adminów -> Admin Serwera -> pkt5
 11. Nick: (Na jakim grasz na serwerach) Tomonto Wiek: 23 Dlaczego ja mam otrzymać admina?: (Przekonaj nas, że jesteś odpowiednim kandydatem): Jestem uczciwy oraz opanowany, posiadam spore doświadczenie na tym stanowisku, bardzo często gram w godzinach wieczornych oraz nocnych kiedy brakuje na serwerze admina. Chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze, a co za tym idzie w zachowaniu dobrej renomy serwera. Doświadczenie w adminowaniu: (Jaki czas się tym zajmujesz itp.): Byłem wielokrotnie na różnych serwerach adminem, np. na jb#2 przez około 7 miesięcy Jak długo gram w CS:GO?: 7 lat, na tym koncie około 5 W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: To zależy od dnia, zazwyczaj w godzinach wieczornych i nocnych Link GT: (Ukazuje czas spędzony na serwerze, można podać maksymalnie 3 linki do GT): https://www.gametracker.com/player/[LISKI] Tomonto/137.74.7.15:30050/ Znajomość SM: (Skala określona w regulaminie sieci) 4/10 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Tomonto/ Mikrofon: (Tak/Nie) Tak Mutacja głosu: (Tak/Nie; Nie dotyczy kobiet) Tak Czy przeczytałem regulamin Admina?: Tak
 12. Na tak +sm +doświadczenie +aktywność +asertywność
 13. Na tak +doświadczenie +sm +ogarniasz +poświęcasz dużo czasu
 14. Jak najbardziej na tak. Sumienny Kulturalny Aktywny Zna się na SB Sprawdził się jako major
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności