Skocz do zawartości

Michu

MultiAdmin
 • Zawartość

  143
 • Post ratio

  3.67
 • Wpisy

  772
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1
 • System

  Linux

Ostatnia wygrana Michu w dniu 20 Luty

Użytkownicy przyznają Michu punkty reputacji!

Reputacja

32 Zdolny

2 obserwujących

O Michu

Donator
Admin 3Maps
Admin JB
 • Urodziny 13.08.2004

Ostatnie wizyty

 1. Nick: Michu Wiek: 14 (w sierpniu 15) Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Ostatnio na serwerze adminów coraz mniej, a ludzi łamiących coraz więcej i chciałbym temu zapobiegać. Byłem adminem JB już, więc zasady trybu jak i bycie adminem ogarniam. Doświadczenie w adminowaniu: Byłem adminem JB przez około 2 miesiące. Jak długo gram w CS:GO?: Od czerwca 2016 (ponad 1600h) W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Przeważnie od 16 do 21 z przerwami. Link GT: https://www.gametracker.com/player/[Clique] Michu/137.74.7.15:30050/ (aktywność nadrobię, ostatnie tygodnie miałem trochę zawalone) Znajomość SM: 3/10 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Michu1308/ Mikrofon: Tak Czy przeczytałeś regulamin Admina oraz Serwera?: Oczywiście, że przeczytałem.
 2. Typ Grafiki: Avatar Tematyka: Panorama miasta Wymiary: Na steam Kolorystyka: Szara (kolorystyka podobna to tej jaką mam na avatarze na forum) Napis/y: Michu Inne uwagi: Brak innych uwag.
 3. Były już, jednakże zostały usunięte przez "lagi". Jestem na tak. Wraz z przyjęciem propki, możnaby zrobić reset rankingu.
 4. Na JB nie ma rękawiczek od czasu, gdy wprowadzono modele więźniów.
 5. Nick: Michu Wiek: 14 (w sierpniu 15) Dlaczego ja mam otrzymać admina?: Plaga cheaterów już trochę odeszła z serwera, jednakże zawsze się jakiś delikwent może znaleźć. Nie raz zdarza się, że ludzie się wyzywają, a nikt nie reaguje z powodu, że nie ma kto, bo adminów brak. Gram na serwerze od początku i chciałbym pomóc serwerowi. Doświadczenie w adminowaniu: Byłem adminem jb przez około 2 miesiące. Jak długo gram w CS:GO?: Ponad 1600h, 2.5 roku z przerwami W których godzinach najczęściej gram na serwerze?: Przeważnie popołudniowych, od 16 do 21 można mnie spotkać na serwerze. Link GT: https://www.gametracker.com/player/Michu/185 Znajomość SM: 3/10 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Michu1308/ Mikrofon: Tak Kontakt: Steam, forum, rzadko co ale też teamspeak. Czy przeczytałeś regulamin Admina?: Oczywiście, inne regulaminy również. Aplikant przyjęty na stanowisko. Przywileje nadane.
 6. 7/10 już trochę stary ten avatar
 7. Michu

  proporzycja jb

  1. Yamashi po napisaniu regulaminu pewnie go naprawi. 2. Grawitacja na 3-7 sekund (coś na stylu speeda, niewidki oraz nieśmiertelności). Cena: 300-350 fajek 3. Ten dodatkowy skok byłby za op (Svip z gangu z 4 skokami? Lepiej nie). 4. Ten teleportujący smoke byłby ok, lepiej go nie zmieniać na inny granat. Cena: 450-500 fajek
 8. Jestem na tak, admini są potrzebni
 9. Michu

  Żegnam

  Czasem trzeba się niestety pożegnać, cześć.
 10. Michu

  Podanie UBT

  Kapi napisał rezygnacje. Jestem na tak.
×