Skocz do zawartości

Michu

Donator

Ostatnia wygrana Michu w dniu 19 Czerwiec

Użytkownicy przyznają Michu punkty reputacji!

Reputacja

157 Społeczny

3 obserwujących

O Michu

Areniak
 • Urodziny 13.08.2004

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. Michu

  Podanie Ciosek

  Sorry Ciosek, ale masz vaca. Nie
 2. Jak to przeszło z tą aktywnością? Jestem na nie. Btw ty vaca nie miałeś? Bo coś mi się kojarzy. Edit: Podaj nowy link gt, bo nie ten nick podałeś.
 3. Nick: Michu Wiek: 15 Dlaczego ja mam otrzymać major admina?: Serwer ma ostatnio problemy i myślę, że coś może podratuje i pomogę serwerowi wstać z kolan. Serwer: JailBreak Jak długo gram w CS:GO?: Ponad 3 lata Czy znasz Regulamin Major Admina i Admina i jesteś świadom swoich obowiązków?: Tak Link GT: https://www.gametracker.com/player/[Clique] Michu/137.74.7.15:30050/ https://www.gametracker.com/player/Michu/137.74.7.15:30050/ Od razu informuję, że za ponad tydzień będę musiał napisać nieobecność z powodu wyjazdu. Znajomość SM: 4 Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Michu1308/
 4. Nick: Michu Imię: Michał Wiek: 15 Doświadczenie w moderowaniu: Doświadczenia niestety brak, jednakże zawsze trzeba spróbować. Ile czasu poświęcam forum dziennie: Kilka godzin dziennie, staram się wchodzić na forum co 15-20 minut. Coś o sobie: Jestem Michał, mam 15 lat i pochodzę z powiatowego miasta na południu Wielkopolski jakim jest Ostrów Wlkp. Od września mam zamiar chodzić do technikum na profilu Technik Informatyk. W wolnym czasie jak większość z areniaków gram na komputerze, słucham muzyki oraz wychodzę gdzieś ze znajomymi. Moim hobby jest informatyka oraz gry komputerowe. Co zrobiłeś dla ArenySkilla: Na razie nic specjalnego nie zrobiłem. Posiadałem admina jb od listopada ubiegłego roku, admin 3maps przez 2 miesiące oraz również 2 miesiące global admina. Miałem również możliwość na bycie adminem rt #1 i rt #3. Kontakt: Forum, Steam (https://steamcommunity.com/id/Michu1308/) Discord (Michu#8167) , raczej rzadko ale też TeamSpeak.
 5. Najpierw to ogarnij siebie i swoich kolegów, którzy wolą psuć zabawę innym ludziom na serwerze. Jestem na nie.
 6. Michu

  #22 Pytanie na dziś

  Wiosna, nie za zimno, nie za gorąco.
×