Skocz do zawartości

CallMeMaybe

Admin JB

Ostatnia wygrana CallMeMaybe w dniu 19 Sierpień

Użytkownicy przyznają CallMeMaybe punkty reputacji!

Reputacja

16 Na dobrej drodze

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

 1. Typ Grafiki:Banner Tematyka:nature Wymiary:na forum Kolorystyka:ciemna Napis/y:Call Me BeeMay Inne uwagi: giph
 2. Typ Grafiki:Avatar Tematyka:nature Wymiary:na forum Kolorystyka:ciemna Napis/y:BeeMay Inne uwagi: giph
 3. Przypominam Ci, że na serwerach obowiązuje kultura. Muty, które nadałem nie były od razu lecz po 3 upomnieniu. Wszystkie osoby na serwerze potrafią się dostosować, ale Ty musisz pewnie pokazać to "coś". Nie jest to sytuacja jednorazowa lecz zdarza się ona nałogowo i często nadużywasz wulgaryzmów czy wyzwisk. Powiem tak, że te muty mogłyby być dłuższe .
 4. @ SchMidT takie sytuacje naprawdę widać gołym okiem, zdarzają się osoby co się kryją ale myślę prędzej czy później będzie klarowna i czysta sytuacja po której będzie można ukarać takich delikwentów.
 5. Propozycja to: dodanie do regulaminu punktu Treść: Punkt ten miałby treść: Zakaz podpowiadania o pozycji/aktualnym stanie zdrowia/posiadanej borni poprzez programy 3-cie np. TeamSpeak3, Discord, itp. Osoby szczególnie na trybie JB nadużywają takiej możliwości co prowadzi do częstych kłótni na temat faworyzacji itp. Takie zachowanie zdecydowanie faktycznie faworyzuje niektóre osoby i przez to drużyna TT jak i CT nie ma możliwości wygrania rundy FairPlay.
 6. Typ Grafiki:Banner Tematyka:Animowane (nie chodzi o ANIME ) coś w stylu cartoon. Wymiary:na forum Kolorystyka:kolorowe Napis/y: Pszczoła z napisem Call Me BeeMay, z ładnym tłem Inne uwagi: nie chciałbym, żeby grafika wyglądała jak zrobiona w Paincie w 5min.
 7. Typ Grafiki:Avatar Tematyka:Animowane (nie chodzi o ANIME ) coś w stylu cartoon. Wymiary:na forum Kolorystyka:kolorowe Napis/y: Pszczoła z napisem BeeMay z ładnym tłem Inne uwagi: nie chciałbym, żeby grafika wyglądała jak zrobiona w Paincie w 5min.
 8. Typ Grafiki:Avatar + banner Tematyka:Avatar i banner:Animowane (nie chodzi o ANIME ) coś w stylu Cartoon z Pszczołą. Wymiary: Avatar i banner taki jak na forum Kolorystyka:kolorowa/jaskrawa Napis/y:Avatar: BeeMay , Banner: Call Me BeeMay Inne uwagi: chciałbym, żeby nie wyglądało to jak zrobione w paincie w 5 min.
 9. Propozycja to: dodanie do regulaminu kilku punktów. Treść: 1. Polecenie typu "Ustawiacie się na środku celi...", "Krok przed cele..." będą w granicy tolerancji 3 modeli więźnia. Ostatnio na serwerze coraz częściej są kłótnie własnie na temat tego, że więzień stał na środku a Klawisz go zabił. Myślę, że taką granicą tolerancji wyzbędziemy się właśnie takich sytuacji i gra będzie bardziej płynna. 2. Więzień ma 1 bądź 2 minuty na wybranie życzenia, po tym czasie klawisze mogą zabić więźnia. Moim zdaniem ta zasada jet potrzebna, gdyż ostatnio słyszałem o celowym przedłużaniu (około 5 min), co zdecydowanie psuje i denerwuje osoby przebywające na serwerze. 3. Klawisz musi odliczać swoje polecenia. I tutaj kontrowersyjna propozycja ale moim zdaniem jest to łatwiejszy sposób w prowadzeniu i nie będzie zbędnych kłótni. Jeżeli klawisz wyda polecenia musisz je wykonać jak najszybszą jak najkrótszą drogą, czyli nie ma określonego czasu w jakim to mamy zrobić. Niektórzy z drużyny CT uważają, że to TT opóźniało z wykonaniem jego polecenia, co potem prowadzi właśnie do takich sporów, gdyż gracz drużyny TT stwierdzi, że robił to jak najszybciej mógł.
 10. Moim zdaniem faktycznie aktualne % są za wysokie i osoby posiadające sporo DMG z gangu + posiadają SVIP'a mają w ten sposób bardzo wysoką szanse na wygraną rundę. Co do samego dodania do gangu takiej możliwości nic nie mam, jest do bardzo dobry pomysł, lecz dla drużyny CT jest on bardzo niekorzystny ponieważ nie mogą stworzyć dla więźniów kreatywniej rundy. Jak najbardziej jestem na Tak.
 11. Usuwając showname CT bedzię miało trudniej w prowadzeniu, dlaczego? - Aktualny plugin pokazywania nicków na dole ekranu (chodzi mi o ten zielony na hudzie) nie pokazuje tak precyzyjnie i trzeba namęczyć się żeby poznać nazwę więźnia. - Tak jak @ Siedem_dni będzie to spory nerf dla CT, i od początku showname nikt nie miał z tym problemu. - Idąc tropem @Puniomożna pomyśleć to w ten sposób, że: * Komenda showname będzie dostępna jedynie dla CT * TT będzie miało zablokowaną kamerę jedynie na osoby w CT (gdyż faktycznie zdarzają się liczne grupy na ts podpowiadające sobie na zabawach czy w zwykłym prowadzeniu, które niszczą przyjemność z gry). Z Mojej strony propozycja na NIE.
 12. Propozycja to: dodanie punktu w regulaminie. Treść: Zasada będzie dotyczyła zabawy FFA. Skoro sama zabawa nazywa sie "Każdy na Każdego" to dlaczego są sojusze? Polecam dodanie zasady o zakazie teamowania się na tej zabawie.
 13. Propozycja to: dodanie punktu w regulaminie. Treść: Zasada ta wprowadzi zakaz dawania zabawy po zabawie, ponieważ na mapie, gdy CT nie potrafi opanować więźniów cały czas daje zabawy. Od ostatniej zabawy następną będzie można dać po 3 rundach tak jak było w starym regulaminie.
×