Skocz do zawartości

MrTercio

Użytkownik

Reputacja

16 Na dobrej drodze

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/mrtercio Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198340940387/ Nick oskarżonego: [WHITE] Flobak Opis sytuacji: Freekil za posiadanie broni mimo że wyrzuciłem broń i inny CT go poinformował że wyrzuciłem broń, jednakże zarówno on jak i obecny na serwerze admin miał to głęboko. Zgłaszam ponieważ uważam że był to umyślny freekill związany z tym że Flobak szuka każdej okazji by mnie sfreekillować i lubi mnie obijać. Ignorowanie informacji od drugiego ct również na to wskazuje. Serwer: csgo jb1 Data i godzina zdarzenia: jb_undertale_v1c runda 1:2 około 20:08 25.05.22 proszę sprawdzić demo
 2. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/mrtercio Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198343259056/ Nick oskarżonego: PABIXON Opis sytuacji: umyślny freekill - uwierzył bym że niechcący gdyby nie to że wcześniej mnie wyzywał i po freekillu również zamiast dać freedaya Serwer: csgo jb1 Data i godzina zdarzenia: 23:05 06.07.2021 Dowody:
 3. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/mrtercio Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/n1trek/ Nick oskarżonego: [USA] nitrek Opis sytuacji: Celowo mnie sfreekilował i zamiast dać freedaya w następnej rundzie to powiedział, żebym pisał skargę. No to cóż innego mi pozostaje zrobić przy takiej komunikacji ¯\_(ツ)_/¯ Serwer: csgo jb1 Data i godzina zdarzenia: około 18:20 18.05.2021 Dowody:
 4. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/mrtercio/ Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/miczumily/ Nick oskarżonego: ☆Miczu#Miły☆ Opis sytuacji: dal muta za używanie modulatoru głosu podczas gdy ja po prostu mówiłem wyższym tonem a nie jakiś modulator to idzie łatwo rozróżnić xD i no nie używałem mikrofonu nadmiernie. Serwer: jb#1 csgo Data i godzina zdarzenia:13.05.2021 koło 16:15 Dowody: Surowe nagranie z zajścia
 5. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/mrtercio Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/Nitos98/ Nick oskarżonego: [Ninje] Nitos Opis sytuacji: Freekilluje mówiąc że czuje się zagrożony z dużej odległości Serwer: csgo jb1 Data i godzina zdarzenia: 05.05.2021 koło 18:10-18:15 na mapie cloudsy na freedayu w pierwszej rundzie Dowody: prosze sprawdzic demko
 6. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/mrtercio/ Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/MroKuEz/ Nick oskarżonego: MroKnES Opis sytuacji: Freekill i nieogarnianie Wydał polecenie "bezruch do odwołania" po czym polecenie "ustawcie się pod markerem i macie tam bezruch do odwołania". Zgodnie z poleceniami zatem nie można było ustawić się pod ścianą z markerem, ponieważ nadal obowiązywał bezruch do odwołania. Zabił on mnie za to, że się nie ustawiłem pod ścianą i nie zabił nikogo kto złamał bezruch do odwołania i postanowił pójść pod marker. Nie powiedział również, że pozwala to zrobić. Najbardziej żenujące w tym jest jednak to, że wytłumaczyłem mu, że się myli, a on mnie zlał i wyśmiał. Na prawdę nie chciało mi się pisać tej skargi, ale cóż innego pozostaje zrobić, jak mu wytłumaczyłem dokładnie co zrobił źle i dlaczego ma freekilla, a on dalej ma mnie w d***e, a admini na serwerze nie chcą zareagować mimo moich usilnych prób? Na prawdę wystarczyło mnie wysłuchać. Serwer: csgo jailbreak 1 Data i godzina zdarzenia: około 20:40 07.01.2021 w trakcie rundy 1:2 Dowody: Proszę przejrzeć GOTV z tej godziny
 7. Nick: MrTercio Nick oskarżonego: Weed Opis sytuacji: Wzbudza podejrzenia swoimi fartownymi scanami, proszę o upewnienie się, czy rzeczywiście jest to jedynie fart. Serwer: jb csgo IP/SI : # 50 9 "Weed" STEAM_1:0:476727334 21:02 44 0 active 196608 Dowody: Prosze sprawdzic GOTV na mapie jb_dust2_final2 godzina okolo 3:10 02.06.2020 , szczególnie runda 1:8 i po niej.
 8. Link do steam: http://steamcommunity.com/id/mrtercio Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198318531066/ Nick oskarżonego: [EkHiS] `ferN Opis sytuacji: Podpowiada buntownikowi. Upiera się w irytujący sposób, iż wcale nie podpowiada, ponieważ informacje dla buntownika zaimplikował, a nie powiedział jej bezpośrednio i że niby może tak robić. Chodzi o to, że zasygnalizował buntownikowi, że strażnicy już na niego nie kampią, pisząc "cypuś lecisz", po czym faktycznie Cypuś "leci" i po chwili zabija z zasadzki wardena. Nie pisałbym tej skargi gdyby nie wyjątkowo irytująca postawa ferna, który nagina cały czas w ten sposób regulamin a za razem płacze, gdy nagnie go ktoś inny. Serwer: jailbreak csgo Dowody: Jeżeli załączone screeny nie wystarczają, to proszę o sprawdzenie tej rundy przez administracje około 15:15 15.05.2020 runda 2:4
 9. Nick/SID: MrTercio Typowane liczby (6): 2 5 8 11 17 26
 10. To jest wada blokady względem zakazu w regulaminie, do którego można by było dać wyjątki.
 11. Jak najbardziej popieram rozwiązanie zaproponowane przez Skanera. Zaproponowałem zakaz w regulaminie, ponieważ myślałem że rtv się nie da zablokować, bo już dawno było by to zrobione xD Tak czy inaczej chodzi mi tylko o to żeby ludzie przestali to robić.
 12. Propozycja to: nowa rzecz Treść: Chciałbym zaapelować o dodanie punktu regulaminu, który zabraniałby pisania rtv tylko dlatego, że trwa ostatnia runda danej mapy. Ostatnio gracze zaczęli mocno nadużywać tej możliwości - każdy kto umiera w ostatniej rundzie pisze rtv, czego rezultatem jest to, że więźniowie którzy dotrwali do końca rundy nie będą mieli życzenia, bo zmienia się mapa. Wielokrotnie byłem świadkiem tego, że osoby wręcz przeszkadzały w prowadzeniu, krzycząc żeby ludzie pisali rtv, bo ostatnia runda. Jest to wyjątkowo (mówiąc eufemistycznie)niekoleżeńskie zachowanie, które proszę aby zostało zakazane.
 13. Propozycja to: modyfikacja Treść: Knives - Zabawa była by o wiele lepsza, gdyby po zabiciu kogoś z noża regenerowało się HP osobie która zdobyła killa. Aktualnie ta zabawa nie ma za bardzo sensu, bo powiedzmy że pod koniec zabawy ktoś zdobył 3 kille przy czym raz dostał z kosy więc jest na hita z prawego, przeciwko niemu został tylko jeden gracz, który większość zabawy się ukrywał, ma zero killi i 100hp. Taki gracz wystarczy że się bezmyślnie rzuci na przeciwnika który jest na hita i ma gwarantowane zwycięstwo. Oczywiście to tylko przykładowa sytuacja, w wielu innych również ten brak regeneracji HP jest po prostu niesprawiedliwy, zawsze aktywniejsi w walce mają gorzej, bo ponoszą rany. Myślę, że dodanie regeneracji HP za każdego killa zwiększyło by zainteresowanie zabawą.
 14. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/mrtercio/ Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561199028994780/ Nick oskarżonego: DOMINIK JERZY CHAMERSKI Opis sytuacji: Z nagrań : Freekille, kompletny brak znajomości regulaminu, nadużywanie mikrofonu, obrazy i wulgaryzmy. Proszę zbanujcie go z serwera, nawet jak siedzi w tt to drze się przeszkadzając w prowadzeniu(tego nie ma na nagraniach). Serwer: Jailbreak csgo Dowody: (uwaga bo uszy bolą od tego drącego się do mikrofonu młodego gracza)
 15. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/mrtercio/ Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/Kathanit/ Nick oskarżonego: [EkHiS] Kathan Opis sytuacji: prowokacja i freekill Serwer: Jailbreak cs:go Dowody: (zbędne narzekanie które usunąłem xd)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności