Skocz do zawartości

Karczmi

Donator

Zawartość dodana przez Karczmi

 1. Mirage: 74 152 Arena: 40 348 Rt1: 36 650 Rt2: 43 810 Rt3: 61 982 HNS: 68 384 JB: 60 468 DR1: 63 922 DR2: 46 982
 2. DeathRun v1: 155 DeathRun v2: 152
 3. Ładne, aczkolwiek, jeszcze dużo rzeczy do poprawy.
 4. Karczmi

  Galeria KAYZERA

  Piękne prace. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili napisać podanie na grafika, na forum.
 5. Karczmi

  Arcade b6

  Bardzo dobra propozycja, na serwerze jest już mapa jb_arcade_b4, to zdecydowanie wystarczy. Tamta mapa jest lepsza, więc tą można skasować. Jestem za tym, aby propozycja została przyjęta.
 6. Karczmi

  propozycja

  Po co to wprowadzać? Na serwerze jest waluta, tzw. fajki. Powinniśmy je wykorzystywać i za nie kupować modele, a nie, że ktoś sobie kupi SVIPA i od razu ma multum modeli. Ja bym po prostu zmienił model SVIPA, ten jest już przez długi czas, przydałoby się jakieś odświeżenie. Jestem za tym, aby propozycja została odrzucona.
 7. Karczmi

  admin bez banów

  Wprowadziłbym takie coś, ale tylko dla adminów posiadających okres próbny. Mimo to, reszta osób z administracji która nie jest na okresie próbnym, powinna mieć permisje do banowania. Jeśli propozycja ma być przyjęte, to tylko w sytuacji kiedy byłoby to dla adminów z okresem próbnym. Inaczej proponuję odrzucić propozycję.
 8. Ciekawy pomysł, takie coś powinny być wprowadzone już jakiś czas temu. Jestem za tym, aby propozycja została przyjęta.
 9. Jedna z lepszych map, wartych uwagi. Nie warto jej usuwać. Jestem za tym, aby propozycja została odrzucona.
 10. Zacznie się harmider na serwerze, dzieci będą płakały bo warden nie odpalił bunnyhopa na jakiejś zabawie mapowej. Dodatkowy skok dla 3/4 społeczności serwera wystarczy. Jeśli propozycja zostałaby przyjęta, to proponuję, aby pod komendą !ab maksymalna prędkość która byłaby do wyboru, to velocity 260. Jestem za tym, aby propozycja została odrzucona.
 11. Ciekawa propozycja, przydałoby się, aby taki punkt został wprowadzony do regulaminu serwera jailbreak. Jestem za tym, aby propozycja została przyjęta.
 12. +Aktywność na serwerze CSGO, forum również. +Skala znajomości SM. +Posiadanie 500 przegranych godzin na serwerze. +Doświadczenie w administracji, na arenaskilla. +Przekonujące oraz starannie napisane podanie. Jestem za tym, aby twoje podanie zostało rozpatrzone przez rangi wyższe POZYTYWNIE.
 13. Mirage: 73 422 Arena: 39 618 Rt1: 35 920 Rt2: 43 080 Rt3: 61 252 HNS: 67 552 JB: 59 728 DR1: 63 090 DR2: 46 252
 14. +Nie ma żadnych chętnych na stanowisko. Chyba, że ktoś się waha z napisaniem podania. +Przydałoby się, aby ktoś pełnił te rolę. +Dość długi staż na forum +Umiejętność oceniania cheaterów +Ogarnia grę o nazwie csgo, wie co jest pięć Jestem za tym, aby twoje podanie zostało rozpatrzone przez rangi wyższe POZYTYWNIE.
 15. Typ Grafiki: Banner Tematyka: Styl wakacyjny Wymiary: Nie mam pojęcia, najlepiej jakby były to wymiary banneru Kolorystyka: Jasna Napis/y: Miesięcznik Inne uwagi: Z lewej strony prosiłbym, aby było logo arenyskilla. Natomiast na środku grafiki, napis Miesięcznik. Zapraszam wszystkich grafików, oraz osoby uzdolnione talentem do tworzenia grafik. Grafikę będę używał w przyszłych miesięcznikach.
 16. Na nie -Twoje fatalne zachowanie -Dlaczego podanie jest skopiowane? Nie odgrzewaj kotleta, spróbuj się czasami wysilić. W moich oczach jesteś skreślony już całkiem na tej sieci, przykładowo, twoje zachowanie jeszcze jakiś czas temu. Próbuj, próbuj, próbuj, może kiedyś Ci się uda.
 17. No nie, kolejny 15-latek bez mutacji! Ciekawe na jakiej. Wystarczy, że w administracji jest już jedna osoba która kłamie z wiekiem i jest to potwierdzone. Tzw. Sylwek. Nie trzeba kolejnej osoby. -Commsy -Nie masz tylu lat Na nie
 18. Na nie -Twoje podanie mnie nie przekonuję -Na sieć dołączyłeś niedawny czas temu -90 godzin przegranych na serwerze, dla mnie to nadal za mało żeby zostać adminem -Ostatnio dostałeś dość długiego commsa, dwa dni temu. Można jeszcze dodać, że nie jest to jedyny comms w tym miesiącu.
 19. Najlepszego

 20. Rzadki? xd Bug występuje od długiego czasu, wiele osób go wykorzystywało, wiele adminów. Nadal nie jest załatany, jeszcze niedawno temu można było zarabiać 5 tysięcy fajek na jednej mapie jak dobrze poszło. Bug występuje od 1,5 roku, jest to spowodowane tym, że jeszcze kiedyś na wyścigu leciały fajki za zabójstwa.
 21. Na nie. Po to jest administracja, dział skarg na forum jest otwarty i każdy może się w nim udzielać. Do tego można dodać, że nie wiele osób grających na serwerze wie o tym, że jest taki bug, przez co go nie wykorzystują. Co jeśli ktoś po prostu chciałby poobserwować w spekcie jak ktoś gra? Może ktoś chcę sobie pójść na spokojnie do spekta i polatać po mapie i zobaczyć co się na niej znajduję bo jest nowym użytkownikiem serwera?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności