Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

Luker-

Użytkownik

Reputacja

0 Przeciętny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Prosiłbym, aby ktoś inny rozpisał demko, bo od tego aż oczy bolą. Jedyną podejrzaną akcje jaką napisałaś, to w 19:55, ale to również jest bardzo proste do wytłumaczenia. Antyterroryści o mnie wiedzieli, bo zabiłem 1 na B, więc logiczne było, że ktoś będzie patrzył galę oraz kuchnię. A skąd najlepiej jest trzymać kuchnię? Oczywiście, że z okienka dlatego po prostu czułem, że ktoś będzie tam stał, stąd ten pre fire. A odbiegajac od tego, to po jednej podejrzanej akcji powinienem dostać bana? Na faceit posiadam Level 7 - może też go wbiłem na wh z anti-cheatem?
  2. W dodatku, chciałbym też podkreślić wysoką kulturę admina Spe3du, który obraża graczy. Pobrałem sobie to demko, aby zobaczyć, za co dostałem bana. W tick 153800 admin Spe3du obraził mnie w następujący sposób: "O ta kurwa, zaraz mu perma chyba wyjebie" Czy tak to powinno wyglądać?
  3. Kiedy dostałem bana? 26.01.2020 12:28 Za co dostałem bana? "Czitujesz" Długość bana? Permanentny Steam IDSTEAM_1:0:244255025 Steam3 ID[U:1:488510050] Grając na serwerze mirage, w pewnym momencie wspaniały admin "Spe3du" napisał na chat, że jakiś Luker go bije, po czym na kolejne mapie, gdy dostał hs z deagla zostałem przez niego zbanowany. Nie używałem żadnych wspomagaczy. Bardzo bym prosił o rozpatrzenie tej sprawy. Dziękuję.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności