Skocz do zawartości

Vanta

Użytkownik

Reputacja

8 Przeciętny

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Vanta

  [Przyjęta]skarga 1.6 drv1

  Zobacze go na serwerze to go zbanuje.
 2. Daj se tydzień na te podania ;v. Nie.
 3. Nadałeś mu bana przed tym jak ja cie omyłkowo zbanowałem (jakiś błąd amx czy coś) więc się głupio nie tłumacz że się wystraszyłeś. Co do mojej brawurowej akcji z banem dla maniaka do wyglądało tak że chciałem dać komuś bana (Jakiś oskar nie pamietam już nicku) wpisałem powód a ten typ wyszedł z serwera i dostał maniak nwm czemu. Jesteś 1 dzień adminem więc ja mogę ci wybaczyć, ale nie wiadomo jak to uzna nasz secret. @ PiKeTen co miał dostać bana to jakiś random co pewnie już drugi raz nie wejdzie na serwer. TBH ja byłem zajęty z moją sprawą a po zmianie mapy jest reset amx_last :>.
 4. Vanta

  [Odrzucone] Podanko Angel

  Na nie. Powody @ PiKe
 5. Vanta

  [Odrzucone] podanie

  Weź ty napisz podanie za 2 tygodnie, a nie jedno po drugim. Pod każdym masz napisane to samo, więc może to co Ci mówimy że robisz źle popraw. Na nie.
 6. Vanta

  [Przyjęte] Podanko

  Na tak. Tylko nie zepsuj tego jak ostatnio XD
 7. @ Nice Onestawiam że gdybyś miał więcej niż 130 fps to sam byś latał z duckiem. Jako jedynemu tobie to przeszkadza. Tą samą gadkę o nie używaniu skryptów słyszałem od kilku osób co na chwile obecna mają po 7 sekund na badbloodzie (to jest przykład). Zauważ też ile osób gra na duck'u. Gdybyśmy wszyscy się tym przejmowali to na arenie było by o połowę mnie graczy. Jeszcze warto dodać że zabroniony duck będzie jak skracanie, jest admin - nie duckuje. Nie ma admina - duckuje. Twoim głównym problemem do ducka są czasy po 5 sekund czy inne, ale i tak tego nie unikniesz. Nie będzie admina to ktoś i tak zduckuje i wlepi jakiś czas nie do zbicia. Nie ma sensu banować za tego ducka. Oszczędź tego sobie.
 8. Podanie już w sumie do odrzucenia. Gracz dostał perma.
 9. Na nie. Jesteś trochę nie ogarnięty ;v.
 10. Ładujesz się na admina po dwóch dniach grania xD? Pograj aktywniej i napisz potem np. za tydzień. Na nie.
 11. Vanta

  [Odrzucone] Podanie

  Na starym forum nawet była na ciebie skarga że na podaniu podałeś fałszywy wiek i wyszło że miałeś 12, nie rób ze mnie debila. Doskonale cie pamiętam i na pewno nie byłeś starszy od loliego. Nie będę dalej kontynuował dyskusji ponieważ to jest podanie a nie temat do kłócenia się. :)
 12. Vanta

  [Odrzucone] Podanie

  ?? Graliśmy ja, ty i loly. Loly miał 13 lat ja miałem 14 a ty byłeś rok młodszy od loly'ego wiec nie wiem o co ci chodzi XDD
×