Skocz do zawartości

Yamakashi

Zasłużony

Zawartość dodana przez Yamakashi

 1. Sylwester Wardęga vs Kacper "Blonsky" Błoński Jakub Kubańczyk Flas vs Marcin Malczyński Kamila "Zusje" Smogulecka vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk Mariusz "Hejter" Słoński vs Filip Zabielski Karolina "Way of Blonde" Brzuszyńska vs Anna Andrzejewska Jakub "Kuba Post" Postaremczak vs Mikołaj “VanDal” Rdzanek Paweł “Ponczek” Sikora vs Patryk "paTrykos" Domke Oleh "Oleg" Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś Dodatkowa walka xdar1uNqq vs Kamyk
 2. Nie masz racji. Ma prawo się wtrącać, ponieważ nie napisałaś żadnego posta z nieobecnością od 4 września. Nie było również żadnej informacji o twoich specjalnych układach z majorem, więc najzwyczajniej w świecie nikt o tym nie wiedział. Autor tematu miał prawo złożyć skargę na ciebie z powodu braku twojej aktywności na serwerze, więc nie jeździj po nim.
 3. Jestem tu od bodajże 7-8 lat i pierwszy raz widzę twój nick. Co do podania to ok. Obiecujący kandydat.
 4. Kiedyś za takie rzeczy to Avgariat odrzucał podanie. Na nie.
 5. 1. Najlepszy Opiekun Serwera: Jeżeli @ Avgariatsię zalicza to on. Jeżeli nie to nikt. 2. Najlepszy Major Admin Serwera: @ Termiijedyna osoba jaką kojarzę. 3. Najlepszy Moderator: @ SK4N3R 4. Najlepszy UBT: - 5. Najlepszy Grafik: @ KamyK 6. Najbardziej zasłużony: - 7. Najlepszy Admin: @ Michał 8. Najgorszy Admin: - 9. Osoba godna zaufania: @ Michał 10. Najbardziej kreatywna osoba: - 11. Najaktywniejszy Użytkownik forum: - 12. Najbardziej pomocny Użytkownik: - 13. Najbardziej niedoceniony Użytkownik: @Koncu 14. Najbardziej wkurzający Użytkownik: - 15. Najbardziej spamujący Użytkownik: - 16. Największy podrywacz: @ Protohype 17. Największy troll: @ TiFu 18. Największy Cziter: @ TiFu 19. Największy NoLife: - 20. Kogo byś ponownie zobaczył na Arenie: @ F4n4tyK.
 6. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/pawelsteam Link do steam oskarżonego: Nieznany Nick oskarżonego: @ TiFu Opis sytuacji: Rozmawiałem sobie z kolegą na kanale prywatnym po czym wszedł do nas na kanał @ TiFu. Administrator nie zachowywał się stosowanie i po chwili zaczął wyzywać @Koncupo czym dał mu bana. Nie jest to pierwsza taka sytuacja. @ SuchyBicepsproszę o interwencję i ewentualną degradację admina, ponieważ jest to niedopuszczalne. Serwer: Teamspeak3 Dowody:
 7. Fajne podsumowanie , aż specjalnie wszedłem i przeczytałem.
 8. Yamakashi

  po co macie adminow ?

  Temat został przeniesiony do kosza.
 9. Yamakashi

  po co macie adminow ?

  Napisz skargę na admina w odpowiednim dziale.
 10. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 11. @ Kellowmógłbyś zrobić takie pojawianie jakie jest tutaj Dodam że ta czcionka bardzo mi się podoba.
 12. Nasłuchałem się jaki to ogarnięty jesteś .
 13. Jest to błąd w wyniku akcji w bazie danych, nikt nie ma na to wpływu. Niestety nie jesteśmy w stanie Ci pomóc.
 14. Typ Grafiki: Gif do gabloty na steam Tematyka: Taka jak w podanym przykładzie. Wymiary: Taka jak w podanym przykładzie. Kolorystyka:ciemna Napis/y: Paweł , SourceModder Inne uwagi: Przykład: Klik Tło ma być ciemne W sumie to wszystko ma być takie, nie chcę tylko napisu Graphic Napis SourceModder wyśrodkowany pod napisem Paweł
 15. Wszystko fajnie tylko, że aktualnie jest 6 adminów + ja. Na serwerze nie ma co robić . Nie potrzebna mi kolejna osoba, która będzie się nudzić.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności