Skocz do zawartości

Yamakashi

Zasłużony

Ostatnia wygrana Yamakashi w dniu 16 Lipca 2019

Użytkownicy przyznają Yamakashi punkty reputacji!

Reputacja

625 Profesjonalny Areniak

O Yamakashi

 • Inne grupy Donator,
  Areniak,
  Użytkownik
 • Tytuł
  ★ SourceModder ★
 • Urodziny 15.06.2002

Social Media

Ostatnie wizyty

5252 wyświetleń profilu
 1. Jestem tu od bodajże 7-8 lat i pierwszy raz widzę twój nick. Co do podania to ok. Obiecujący kandydat.
 2. Kiedyś za takie rzeczy to Avgariat odrzucał podanie. Na nie.
 3. 1,2,3,5 jest w configu.
 4. Nick z TS3: Paweł Tytuły dwóch utworów (w razie ewentualnej dogrywki): JKM #hot16challenge2, Zaluzja - Śpiwór Link do utworów z YouTube: KLIK, KLIK Albo ch*j niech stracę. Zmieniam JKM #hot16challenge2 na Miłość rośnie wokół nas
 5. Lepszy sposób: >>KLIK<<
 6. 1. Najlepszy Opiekun Serwera: Jeżeli @ Avgariatsię zalicza to on. Jeżeli nie to nikt. 2. Najlepszy Major Admin Serwera: @ Termiijedyna osoba jaką kojarzę. 3. Najlepszy Moderator: @ SK4N3R 4. Najlepszy UBT: - 5. Najlepszy Grafik: @ KamyK 6. Najbardziej zasłużony: - 7. Najlepszy Admin: @ Michał 8. Najgorszy Admin: - 9. Osoba godna zaufania: @ Michał 10. Najbardziej kreatywna osoba: - 11. Najaktywniejszy Użytkownik forum: - 12. Najbardziej pomocny Użytkownik: - 13. Najbardziej niedoceniony Użytkownik: @Koncu 14. Najbardziej wkurzający Użytkownik: - 15. Najbardziej spamujący Użytkownik: - 16. Największy podrywacz: @ Protohype 17. Największy troll: @ TiFu 18. Największy Cziter: @ TiFu 19. Największy NoLife: - 20. Kogo byś ponownie zobaczył na Arenie: @ F4n4tyK.
 7. #Degrad_dla_Tfu

 8. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/pawelsteam Link do steam oskarżonego: Nieznany Nick oskarżonego: @ TiFu Opis sytuacji: Rozmawiałem sobie z kolegą na kanale prywatnym po czym wszedł do nas na kanał @ TiFu. Administrator nie zachowywał się stosowanie i po chwili zaczął wyzywać @Koncupo czym dał mu bana. Nie jest to pierwsza taka sytuacja. @ SuchyBicepsproszę o interwencję i ewentualną degradację admina, ponieważ jest to niedopuszczalne. Serwer: Teamspeak3 Dowody:
 9. Fajne podsumowanie , aż specjalnie wszedłem i przeczytałem.
 10. Yamakashi

  po co macie adminow ?

  Temat został przeniesiony do kosza.
 11. Yamakashi

  po co macie adminow ?

  Napisz skargę na admina w odpowiednim dziale.
 12. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 13. @ Kellowmógłbyś zrobić takie pojawianie jakie jest tutaj Dodam że ta czcionka bardzo mi się podoba.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności