Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

SUK4

Zasłużony

Ostatnia wygrana SUK4 w dniu 16 Lipiec 2019

Użytkownicy przyznają SUK4 punkty reputacji!

Reputacja

615 Profesjonalny Areniak

O SUK4

Areniak
Donator
Użytkownik
 • Tytuł
  ★ SourceModder ★
 • Urodziny 15.06.2002

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. SUK4

  Szybka propka

  !gohud
 2. Nick z TS3: Paweł Tytuły dwóch utworów (w razie ewentualnej dogrywki): JKM #hot16challenge2, Zaluzja - Śpiwór Link do utworów z YouTube: KLIK, KLIK
 3. @ xKolorowy Idk @ xBonio po prostu zapytaj. Idk Idk @ TiFu @ KamyK @ SchMidT @ TiFuagain @Protohype @ Michał
 4. Sam o to zadbałem. Jak już jest taka okazja to niech ją mają. W twoim temacie było dużo lizania dupy bez sensu.
 5. Lepszy sposób: >>KLIK<<
 6. SUK4

  Pytanie dnia #242

  Ten na którym mam perma
 7. SUK4

  Plebiscyt Wiosna 2020

  1. Najlepszy Opiekun Serwera: Jeżeli @ Avgariatsię zalicza to on. Jeżeli nie to nikt. 2. Najlepszy Major Admin Serwera: @ Termiijedyna osoba jaką kojarzę. 3. Najlepszy Moderator: @ SK4N3R 4. Najlepszy UBT: - 5. Najlepszy Grafik: @ KamyK 6. Najbardziej zasłużony: - 7. Najlepszy Admin: @ Michał 8. Najgorszy Admin: - 9. Osoba godna zaufania: @ Michał 10. Najbardziej kreatywna osoba: - 11. Najaktywniejszy Użytkownik forum: - 12. Najbardziej pomocny Użytkownik: - 13. Najbardziej niedoceniony Użytkownik: @Koncu 14. Najbardziej wkurzający Użytkownik: - 15. Najbardziej spamujący Użytkownik: - 16. Największy podrywacz: @ Protohype 17. Największy troll: @ TiFu 18. Największy Cziter: @ TiFu 19. Największy NoLife: - 20. Kogo byś ponownie zobaczył na Arenie: @ F4n4tyK.
 8. #Degrad_dla_Tfu

 9. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/pawelsteam Link do steam oskarżonego: Nieznany Nick oskarżonego: @ TiFu Opis sytuacji: Rozmawiałem sobie z kolegą na kanale prywatnym po czym wszedł do nas na kanał @ TiFu. Administrator nie zachowywał się stosowanie i po chwili zaczął wyzywać @Koncupo czym dał mu bana. Nie jest to pierwsza taka sytuacja. @ SuchyBicepsproszę o interwencję i ewentualną degradację admina, ponieważ jest to niedopuszczalne. Serwer: Teamspeak3 Dowody:
 10. Fajne podsumowanie , aż specjalnie wszedłem i przeczytałem.
 11. SUK4

  Gazetka - Luty

  Można powiedzieć, że "odszedłem z TS'a" albo, że po prostu przeniosłem się na inną sieć gdzie płacą mi za moje pluginy .
 12. Zgadnij co łączy te wszystkie cytaty. BTW Łapy przy sobie
 13. SUK4

  po co macie adminow ?

  Temat został przeniesiony do kosza.
 14. SUK4

  po co macie adminow ?

  Napisz skargę na admina w odpowiednim dziale.
 15. Od ciekawostek itd. to jest inny dział. Nie widzę również sensu w wywiadach na temat serwerów. Jeżeli chcesz to zapraszam do napisania kolejnej gazetki na luty. Wstawki graficzne jak najbardziej można wrzucić jednak pisałem tą gazetkę z 30-60min i nie chciało mi się robić żadnych grafik. Tam gdzie trzeba jest powiększona i pogrubiona czcionka, a co do wyśrodkowania tego to byłby największy błąd gdyż utrudniało by to przeczytanie tematu.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności