Skocz do zawartości

ugabuga

Użytkownik

Reputacja

10 Na dobrej drodze

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/Chmooorek/. Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198839668042. Nick oskarżonego: Cypuś. Opis sytuacji: Cypuś reklamuje cheaty na serwerze. PS dodam, że było 3 adminów na serwerze i nic z tym nie zrobili nawet ostrzeżenia nie dali. Serwer: JailBreak #1. Dowody: Sory za 2 zdjęcia
 2. ugabuga

  ORC

  Nick: Chmurekk' Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/Chmooorek/ Link gt: https://www.gametracker.com/player/Chmurekk'/137.74.7.15:30050/ Deklarowana ilość wpłat co tydzień oraz opłata na wejście: No tak za wejście oczywiście 2,5k fajek, co tydzień wszystkie składki ale to WSZYSTKIE składki jakie będą. A w razie czego jak będzie brakowało jakieś 3k czy 2k do jakiegoś ulepszenia do jak mogę do zawszę się dorzucę. Ps. Chciałem przeprosić jeszcze za tamto wcześniejsze moje zachowanie i teraz jak mnie przyjmiecie to napewno się ogarnę :D.
 3. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/Chmooorek/. Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561199076348544/. Nick oskarżonego: Five☂. Opis sytuacji: Gracz dał bezpodstawne głosowanie na ctbana gdzie nic nie zrobiłem, nie prowadziłem bo byłoem pierwszą rundę w ct. [Oczywiście ctbana dostałem]. Serwer: Jailbreak#1 Dowody: demko z mapy "jail_xmf" 4 runda.
 4. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/Chmooorek/. Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/Piotrek101/. Nick oskarżonego: Piotrek. Opis sytuacji: Admin zabija Przez One Way'a [ta ściana przez którą tt nie widzi a ct widzi.] Zabił tak z 15 osób jak nie więcej.] Serwer: JailBreak #1 Dowody: Demko z mapy "jb_dust2_final2". Około 20:45, 1 lub 2 runda.
 5. ugabuga

  JB [Przyjęta]skarga

  to prawda darłem japę, ale bez przesady ja ct ogarniałem i freekilli nie było więc od połowy oskarżeń się odwołuje.
 6. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/Chmooorek/. Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561199019616922/. Nick oskarżonego: Czups. Opis sytuacji: Grasz Czups wyzywa graczy na serwerze bo coś mu nie wyszło na zabawie. Serwer: Jailbreak. Dowody: demko z mapy jb_anka_gaming_v1 [6 runda].
 7. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/Chmooorek/ Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561199019616922/ Nick oskarżonego: czups Opis sytuacji: ogólnie chłop nie ogarnia, daje się poprawić a ja się poprawiam a ten mnie zabija bo spóźniłem się 3 sek i jeszcze wiele wiele innych sytuacji będzie wszystko na demku. Serwer: Jailbreak. Dowody: demko z mapy b_newera_b3 [sytuacja ze mną 5 runda]
 8. Propozycja to: dodanie nowej komendy "!regulamin". Treść: dodanie nowej komendy "!regulamin" pomogło by bardzo nowym graczom szczególnie w takich trybach jak Jailbreak, ponieważ pewnie w większości nowych graczy wpisywało tą komendę na chacie lecz bez skutku wtedy wszyscy mówią że regulamin jest na forum i nowy gracz od razu się zniechęca. Ps. i pewnie dużą liczba została by na tym trybie czyli na serwerowni a czym więcej tym lepiej ;]
 9. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/Chmooorek/. Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/Piotrek101/. Nick oskarżonego: @ Piotrek101 Opis sytuacji: Admin zaczął namawiać graczy, żeby napisali na chacie "Nie pruj się" ale przez u zamknięte a ja to napisałem i gracz Moee, ale ja oczywiście dostałem gaga za to ale Moee już nie. Serwer: Jailbreak. Dowody: demko z mapy b_clauds_final5 [9 runda]
 10. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/sniperfrajerskachmurka/. Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561199003676844/. Nick oskarżonego: Ruskie blyat. Opis sytuacji: Kolega nie dał pierwszego polecenia i powiedział po otworzeniu cel włączam wam !setff i bijecie się. Serwer: JB. Dowody: Demko z mapy "jb_obama_v5_beta" godzina 16:30 do 16:35 runda 2.
 11. Mój steam: https://steamcommunity.com/id/sniperfrajerskachmurka/. Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/sniperfrajerskachmurka/. Nick oskarżonego: ☣grejsON ☣. Opis sytuacji: w 4 rundzie było życzenie, że ma być "free for all" a w następnej rundzie grejson dał zabawe "killday". Serwer: JB. Dowody: mapa jb_jailberd_v5_final_fix 4 i 5 runda 16:59,demko.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności