Skocz do zawartości

ugabuga

Użytkownik

Ostatnia wygrana ugabuga w dniu 31 Grudnia 2020

Użytkownicy przyznają ugabuga punkty reputacji!

Reputacja

24 Ambitny

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Kochane Ubt jest nowy rok i możecie mi wybaczyć. Po prostu tempic trzeba niektórych osobników. Do freekillowanie posługiwałem się pewną zasadą którą każdy powinien stosować , a mianowicie. JEBAĆ PLEPS , JEBAĆ BIEDE PAPA MOI KOCHANI I PAMIĘTAJCIE JEBAAAAAĆ NAIZA I STAŚA AUUU.
 2. ugabuga

  JB [Przyjęta]wiktor

  ehhhhhhhh kolejna skarga dodana przez Naiza -_-
 3. Jeżeli to jest znowu Gniewko to czemu mu nie dacie PERM BANA NA iP?
 4. Kelly zrezygnował to po co ta skarga? xD
 5. Nick: Chmurekk'. Steam id:https://steamcommunity.com/id/Chmooorek/. Mapa: Jb_Moonlight.
 6. Propozycja to: dodanie nowej zabawy na głównym czacie pisemnym. Treść: SZYBKIE PALUSZKI. Chcę zaproponować to, że na czacie głównym były kolejne zabawy na fajki, jak teraz jest daily i ruletka i kpn to ja myślę, żeby dodać zabawę w stylu "Szybkie paluszki"-będzie pojawiał się wyraz do napisania i osoba która jako pierwsza ten wyraz napisze dostanie fajki. QUIZ MATEMATYCZNY, Można dodać też quiz matematyczny czyli by pojawiało się na czacie pisemnym zadanie do rozwiązania i osoba która jako pierwsza by to rozwiązała dostawała by fajki. Myślę, że by mogło to szczególnie nowym graczom w pozyskanie fajek na start a bo zdobyciu na przykład 1000 fajek przerzucili by się na ruletkę i zrobili by swojego pierwszego skina :D.
 7. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/Chmooorek/. Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561198839668042. Nick oskarżonego: Cypuś. Opis sytuacji: Cypuś reklamuje cheaty na serwerze. PS dodam, że było 3 adminów na serwerze i nic z tym nie zrobili nawet ostrzeżenia nie dali. Serwer: JailBreak #1. Dowody: Sory za 2 zdjęcia
 8. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/Chmooorek/. Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/profiles/76561199076348544/. Nick oskarżonego: Five☂. Opis sytuacji: Gracz dał bezpodstawne głosowanie na ctbana gdzie nic nie zrobiłem, nie prowadziłem bo byłoem pierwszą rundę w ct. [Oczywiście ctbana dostałem]. Serwer: Jailbreak#1 Dowody: demko z mapy "jail_xmf" 4 runda.
 9. Link do steam: https://steamcommunity.com/id/Chmooorek/. Link do steam oskarżonego: https://steamcommunity.com/id/Piotrek101/. Nick oskarżonego: Piotrek. Opis sytuacji: Admin zabija Przez One Way'a [ta ściana przez którą tt nie widzi a ct widzi.] Zabił tak z 15 osób jak nie więcej.] Serwer: JailBreak #1 Dowody: Demko z mapy "jb_dust2_final2". Około 20:45, 1 lub 2 runda.
 10. ugabuga

  JB [Przyjęta]skarga

  to prawda darłem japę, ale bez przesady ja ct ogarniałem i freekilli nie było więc od połowy oskarżeń się odwołuje.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności