Skocz do zawartości

Izz_Aldin

Major Admin Serwera

Reputacja

24 Ambitny

4 obserwujących

O Izz_Aldin

Użytkownik
Donator
 • Urodziny 09.12.1999

Ostatnie wizyty

 1. Pograj jescze z tydzien i popraw aktywnosc
 2. Pograj jeszcze troche i wtedy zloz kolejne podanie
 3. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio lub illusion666. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 4. Zamykam temat przez prośbe kamyka
 5. Nadal macie ten problem ? Nikt nic nie mowi na ten temat na serwerze i mi tez dziala
 6. Izz_Aldin

  freevip 23-8

  Zamykam temat
 7. Napisz do dowolnego Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio lub illusion666. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 8. @ NTMi @ Michu wyjasnili temat. Nie ma sensu usowac mapy ktrora jest najbardziej grana na serwerze. Admini musze banowac ludzi ktorzy wchodza na teskstury a inni gracze powinny zglaszac jak widza ze ktos w chodzi na tesktury Dostalas admina wiec teraz moszesz banowac jak to widzisz.
 9. zgadzam sie z @ EDR mozna dac na okres probny kazdy popelnia bledy a powod ze jest bez doswiadczenia nie ma sensu kazdy znas kiedys byl bez doswiadczenia. Jestem na Tak
 10. Napisz do dowolnego Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio lub illusion666. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 11. Przyjmuje. napisz do mnie na steam
×