Skocz do zawartości

MrZiomalekPL

Użytkownik

Reputacja

0 Przeciętny

Ostatnie wizyty

 1. MrZiomalekPL

  [Przyjęta]Ziomalek v2

  Musiałem napisać dzieciaku bo się tak zachowujesz jak dzieciak. Zmień zachowanie a nie ciągle zaśmiecasz forum tymi śmiesznymi skargami na Mnie .
 2. MrZiomalekPL

  [Przyjęta]Ziomalek v2

  Dzieciaku 14-letni nie płacz znowu na forum. Kur** chodziło o "kurde" nie będę pisał kur** bo to brzydkie słowo. Zresztą nie będę się tłumaczył dziecku co Ja piszę na czacie. Elo.
 3. Chłopak u góry niech się hamuje ze słowami. Myśli, że coś takiego napisze i jest fajny ? Nie nie jest fajny. U niego chyba jest z leczeniem za poźno jak wypisuje takie rzeczy. Jak chce to sam się może leczyć. Demov Ciebie chyba biją w szkole bo za każdym razem płaczesz. Na Serwerze ktoś Ciebie zabije i od razu " masz dedy", "masz dedy". Tylko płakać potrafisz. Ja nie pilnuje porządku ? A kto wbija na Serwer banuje za skracanie itd ? Ty może co nie ? Nic Mi nie zgłaszasz i nie kłam teraz. Ośmieszasz to Ty się na forum. Czekam na następną skargę jaką napiszesz za niedługo jak znowu dostaniesz bana :].
 4. Demov już się popłakałeś na forum :) ? Gościu co Ja mam wszystkich widzieć jak wychodzą poza Tt ? "Noob" to jest obraza na pewno nie jest to pochwała Admina. No niech Gracze piszą do Adminów jaki "Noob" Mnie zabił itp zobaczymy jak Admin będzie reagował na takie coś. Już nie raz dostałeś bana ode Mnie za różne rzeczy i pisałeś do Mnie " Ty kur** jeba** " nie przedłużałem Tobie bana za to i się ciesz bo mogłem zrobić screen'a i przedłużyć Tobie bana do 3 godzin, ale tego nie zrobiłem. I Ty jeszcze płaczesz na forum, że słowo "noob" to nie jest obraza. Ośmieszasz się po prostu pisząc takie coś. Nie wiem co z tą skargą zrobicie, ale dla Mnie ta skarga jest śmieszna po prostu słowo "noob" nie jest obrazą, nie wcale i wogóle. Właśnie, że jest obrazą. Jak waszym zdaniem "noob" to nie jest obraza to nie mówcie potem, że na Serwerze skracają mapy, mówią bez mutacji, przeklinają itp. Ja poświęcam czas będąc na Serwerze i pilnuję porządku a Wy tutaj takie coś piszecie. Za niedługo widzę, że Gracze będą mieli zawsze rację a nie Admin. Adminów jest mało co na Tym Serwerze nie dziwię się, że nie wchodzą na Serwer jak takie coś się dzieje lub podobne rzeczy. Ja nie odwalam tylko Ty Demov. To tyle co chciałem napisać.
×