Skocz do zawartości

hamp

Zasłużony
 • Zawartość

  23
 • Post ratio

  0.38
 • Wpisy

  115
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • System

  Macintosh

Reputacja

13 Na dobrej drodze

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

 1. hamp

  [Przyjęte] Podanko

  Napisz do dowolnego Major Admina* lub Opiekuna Serwera* na Pw, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do dowolnego Właściciela Sieci. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 2. hamp

  Degradacje

  @hash.(Admin Mirage) - brak aktywności
 3. hamp

  [Rozwiązane] Ekonomia

  Nowy system ekonomii został wprowadzony. Sprawa została wyjaśniona.
 4. hamp

  [Rozwiązane] Ekonomia

  Aktualnie na serwerze jest stary system gdzie za pierwszą rundę otrzymuję się $1400
 5. Jak każdy już wie (albo nie, bo sam dowiedziałem się dzisiaj) to od 4 miesięcy w grach rankingowych istnieje nowa ekonomia mająca na celu zmniejszenia wpływu pistoletówki na resztę gry. Dotyczy to kwestii pieniędzy po pierwszej przegranej rundzie i zamiast $1400 na konto przegranych wpływa $1900. Dotyczy to tylko drugiej rundy, zaraz po pistoletówce. Maksymalny bonus za przegraną wciąż wynosi $3400. Jako dobry i kochający pieniądze graczy opiekun wychodzę do Was z ankietą, w której sami będziecie mogli zadecydować czy chcecie by owa ekonomia i na naszym serwerze została wprowadzona. Można się dzielić przemyśleniami na ten temat pod postem, ale bez shitpostów w stylu "Jestem na tak"
 6. O partigiano, portami via,
  o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao!
  O partigiano, portami via,
  ché mi sento di morir.

 7. hamp

  Degradacje

  @LegiT(Admin Mirage) - brak aktywności
 8. Ocen nie wystawiam, bo na mój gust każdy z tych seriali był dobry i miał coś ciekawego do zaoferowania. Pewnie sporej części zapomniałem wypisać, więc może w przyszłości uzupełnię listę. Arrowverse: Arrow Flash Supergirl DC's Legends of Tomorrow Marvel Cinematic Universe: Daredevil Iron Fist Luke Cage Jessica Jones The Defenders Punisher Agents of S.H.I.E.L.D. Inhumans Reszta: Titans Lucifer Preacher Doctor Who La casa de Papel Wynnona Earp Smallville Lethal Weapon The Originals Supernatural Beyond Shadowhunter American Goods Altered Carbon Rick And Morty The end of the f***king world Cleverman Human target Dracula New Amsterdam Dominion Person of Interest Transporter Teen Wolf Damien Grimm The Player APB Moonlight Forever Constantine Legenda: Kolor - dla mnie najlepsze Kolor - anulowane zazwyczaj z mocnym cliffhangerem. Ostateczność chyba, że ktoś lubi niedokończone historie.
 9. Nie mam pliku źródłowego, więc czekamy na @ xBonio
 10. Propozycja to: Dodanie regulaminu do działu z reklamami serwerów Treść: W aktualnej chwili dział „serwery” to jeden wielki bajzel, gdzie jeden serwer jest reklamowany jak na poprzednim screenie nawet 4 razy z rzędu powodując ładny bałagan. Proponuje dodać w dziale regulamin ograniczający reklamę jednej sieci do jednego tematu a aktualizacje zawierać w postach pod wątkiem. Wraz z tą zmianą warto będzie wprowadzić zatwierdzanie wątków przez administracje, co swoją drogą może być ciekawym zajęciem dla początkujących moderatorów. Oczywiście nie jest to jakieś priorytetowe zadanie, ale chyba każdy lubi ład i porządek, więc w wolnej chwili można to zrobić.
 11. hamp

  [Rozwiązane] Skarga na adminka

  Admin się po prostu pomylił. Do zamknięcia.
 12. hamp

  Nowe forum, nowe błędy

  Troszkę się rozjeżdża
 13. Propozycja to: Edycja wzorów lub wymuszenie tagów Treść: Do istniejących wzorów w dziale banów dopisać serwer o który graczowi chodzi lub jeśli istnieje taka możliwość to wymusić dodawanie tagów.
 14. Zostanie zmienione. Sprawa została wyjaśniona. ?
 15. 1) Poprawienie oznaczeń użytkownika, bo są nieczytelne 2) Dodanie na shoutboxie oznaczeń innych użytkowników jak w postach, bo w tej chwili jest to zwykły tekst "@nick"
×