Skocz do zawartości
Płatność PSC została wstrzymana :< Czytaj więcej.. ×

hamp

Zasłużony

Reputacja

82 Zdolny

1 obserwujący

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. hampik <3 

 2. hamp

  Co nowego?

  15.09.2019 Dodanie betowaniapropozycja, Reset rankingu, Od teraz ranking zlicza zabójstwa nożem oraz zeusem.
 3. Szybka rekrutacja zostaje zamknięta. Gratuluje wszystkim nowym adminom. Nowych chętnych do zostania adminem zapraszam do tradycyjnego składania podań. Szybka rekrutacja zakończona.
 4. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 5. Aplikacja została odrzucona.
 6. hamp

  Degradacje

  @ Zerdix(Admin Mirage) - Brak aktywności na serwerze od 6 dni.
 7. Propozycja została odrzucona.
 8. 23.07.2019 Od teraz darmowe vipy również podlegają limitowi awp na zespół, W momencie, kiedy na serwerze znajduję się mniej graczy, grany bs zmienia się co trzy rundy.
 9. Adminów brak a cheaterów przybywa. Zapraszam zainteresowanych do szybkiej i przyjemnej rekrutacji. Wymagania: Aplikant musi mieć co najmniej 16 skończonych lat. Aplikant ma obowiązek posiadać mikrofon. Aplikant musi aktywnie grać na serwerze. Aplikant musi mieć wiedzę (w skali znajomości AMXX/SM*) na poziomie co najmniej 2/10. Aplikant musi znać regulamin naszego serwera. Aplikant musi być dojrzały psychicznie oraz emocjonalnie. Wzór: Skala znajomości SM: Przeczytaj przed złożeniem aplikacji! -> Regulamin Admina -> Taryfikator Banów -> Regulamin Wszystkich Serwerów -> Regulamin Only Mirage
 10. http://weakips.pl/files/file/26-wk-chatbox-archive
 11. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio lub illusion666. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności