Skocz do zawartości

hamp

Zasłużony

Reputacja

41 Zdolny

Ostatnie wizyty

 1. hamp

  [Rozwiązane] Ban

  Podaj steamid
 2. hamp

  Nowe forum, nowe błędy

  Vip powinien mieć możliwość zmiany nicku raz na tydzien
 3. @ NTM@ tos1ekmożna prosić szybciej? Oskarżony jest aktualnie adminem i pomyślałem, że dobrze będzie wiedzieć, czy lata odpalony.
 4. Napisz do dowolnego Major Admina* lub Opiekuna Serwera* na Pw, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio lub illusion666. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 5. hamp

  Degradacje

  @✪kqs (Only MIrage) -
 6. dengu to dengu Skarga została przyjęta.
 7. hamp

  Rola discorda

  Jak wyobrażasz sobie stały i czytelny czat między adminami na teamspeaku? Ts sprawdza się tylko i wyłącznie jako serwer głosowy, więc nie próbujcie robić z niego narzędzie helpdesku . Nie każdy ma - to sobie zainstalują, używa - zaczną jeśli stanie się obowiązkowy, lubi ds - to nie kolega, że musisz lubić. Nie lubię podatków a jednak muszę płacić Niestety albo stety ts3 nie ma tak rozwiniętego czatu tekstowego jak jego konkurent, bo własnie o czat tu się najwięcej rozchodzi. W tym momencie faktycznie nikt go nie potrzebuję, ale jak plan zostanie dobrze zrealizowany to może się stać jednym z ważniejszych wyposażeń admina. Obowiązek powinien być, by była możliwość komunikacji z KAŻDYM adminem a nie tylko z garstką jak to jest w tym momencie. Dziękuje za bardzo rozbudowaną i konstruktywną opinie. Więcej takich
 8. Propozycja to: Zwiększenie roli discorda na arenieskilla Treść: Od jakiegoś czasu na naszej sieci działa serwer discord, którego potencjału nie wykorzystujemy nawet w najmniejszym procencie i moim zdaniem jest to spory błąd. Discord już na chwilę obecną jest tak wszechstronnym narzędziem, że wiele sieci czy też projektów opiera się wyłącznie na nim zamiast stawiać forum. Tak więc wspólnie z innymi członkami społeczności na serwerze wpadliśmy na pomysł wykorzystania tego wspaniałego komunikatora jako obowiązkowy kanał komunikacji dla administracji naszego forum i serwerów gier. Polegałoby to na stworzeniu nowych tematycznych kanałów dla każdego z serwera z osobna, na których każda osoba z administracji ów serwera, jak i jego opiekun miałby dostęp. Taki kanał służyłby do szybkiej i wygodnej komunikacji między adminami, bo jak sami wiemy, to czas oczekiwania na forum jest ogromny. Dodatkowo zostałby stworzony nowy kanał do zgłoszeń różnych przewinień na serwerach, w których gracze mieliby możliwość pingowania grup administracyjnych danych serwerów co pozwoli na szybką i skuteczną reakcje. Za pomysłem dodatkowo przemawia fakt, że ów komunikator dostępny jest w wersji desktopowej, przeglądarkowej oraz mobilnej, więc nikt nie powinien mieć problemu z regularnym przebywaniem na discordzie. Pomysł można już w tym momencie zrealizować bez tej propozycji, ale zależy nam na wprowadzeniu obowiązku jego posiadania, by uniknąć sytuacji, że połowa będzie a połowa nie. Od razu dodam, że aktualne rozwiązania w stylu wiadomości steam itp. są nieskuteczne, bo adminów bez zablokowanego bota do zgłoszeń można zapewnię policzyć na palcach jednej ręki. Tak więc niech przemówi głos ludu
 9. Szukałem po dostępnych mi plikach źródłowych i nie znalazłem wzmianki o tym. @ xBonio działaj, bo to twoje pluginy
 10. Do czasu rozwiązania problemu owe losowanie zostało usunięte. Być może w przyszłości jeszcze się pojawi. Sprawa została wyjaśniona.
 11. Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 12. hamp

  [Rozwiązane] Brak Aktywnosci

  Sprawa została wyjaśniona.
 13. hamp

  [Odrzucone] Podanie

  Aplikacja została odrzucona.
×