Skocz do zawartości

hamp

Zasłużony

Reputacja

63 Zdolny

1 obserwujący

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. Adminów brak a cheaterów przybywa. Zapraszam zainteresowanych do szybkiej i przyjemnej rekrutacji. Wymagania: Aplikant musi mieć co najmniej 16 skończonych lat. Aplikant ma obowiązek posiadać mikrofon. Aplikant musi aktywnie grać na serwerze. Aplikant musi mieć wiedzę (w skali znajomości AMXX/SM*) na poziomie co najmniej 2/10. Aplikant musi znać regulamin naszego serwera. Aplikant musi być dojrzały psychicznie oraz emocjonalnie. Wzór: Skala znajomości SM: Przeczytaj przed złożeniem aplikacji! -> Regulamin Admina -> Taryfikator Banów -> Regulamin Wszystkich Serwerów -> Regulamin Only Mirage
 2. http://weakips.pl/files/file/26-wk-chatbox-archive
 3. Napisz do Major Admina* lub Opiekuna Serwera* prywatną wiadomość na forum, podając odpowiednie informacje(link do podania, link do profilu Steam). Dodaj swój SID do profilu na forum i zaproś naszego bota do znajomych na Steam: steamcommunity.com/id/arenaskilla_bot *Jeżeli na serwerze nie ma Major Admina, ani Opiekuna Serwera, to zwróć się do xBonio lub illusion666. Aplikant został przyjęty na stanowisko.
 4. hamp

  [Przyjęta]skarga

  dengu Skarga została przyjęta.
 5. Aplikacja została odrzucona.
 6. 1. @ xBonio tutaj Ty musisz zadziałać, bo ktoś zablokował dostęp do phpmyadmin 2. Zrobione. Nowe wymagania na daną rangę można sprawdzić po wpisaniu komendy !rangi 3. Przerabialiśmy to już i system przedstawiony w propozycji nie wiadomo jak bardzo rozwinięty doprowadza do sytuacji, w której top3 po dwóch dniach wbija 7k punktów.
 7. Propozycja została odrzucona.
 8. Oczywiście wszystkie oficjalne źródła, ale jak nie masz do nich dostępu to polecam fili.cc (bez adblocka i cryptoblockera nawet nie wchodź). Oprócz tego, jeśli lubisz oglądać bez ograniczeń playera online i z napisami to torrenty eztv.ag + napisy24.pl. Nielegalnych źródeł masz multum, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „seriale online”.
 9. https://www.filmweb.pl/serial/Czarnobyl-2019-799827/episodes Wszędzie znajdziesz tylko 3, bo tylko tyle na ten moment miało premierę. Następny jest jutro a ostatni piąty już odcinek 3 czerwca. Wszystkie źródła, które mówią, że gdzieś wyciekły pozostałe odcinki to na 99% fejki tak jak ma to miejsce przy serialach.
 10. hamp

  [Rozwiązane] Ban

  Podaj steamid
 11. hamp

  Nowe forum, nowe błędy

  Vip powinien mieć możliwość zmiany nicku raz na tydzien
 12. @ NTM@ tos1ekmożna prosić szybciej? Oskarżony jest aktualnie adminem i pomyślałem, że dobrze będzie wiedzieć, czy lata odpalony.
×