Skocz do zawartości

Reddy

Użytkownik

Reputacja

18 Na dobrej drodze

3 obserwujących

Social Media

Ostatnie wizyty

628 wyświetleń profilu
 1. Reddy

  [Wykonane] Avatar

  Daje też wersje bez tekstu. (opcjonalnie) https://i.imgur.com/yrLmR7k.gif Został zastosowany rysunek nie prawdziwe zdjęcie! Wszelkie prośby o zmianę lub edycje avatar'u pisz PW. (W Ciągu 2 dni nie będę patrzył próśb z powodu napiętego terminarzu). Wszystkie zlecenia które nie były robione moderatorzy pozamykali, przepraszam że nie dałem rady szybciej. Proszę abyście wysłali te zlecenia na pw a na 100 % zostaną wykonane.
 2. Reddy

  [Wykonane] Tapetka

  Miałem lekkie problemy z efektami i nwm jak będzie wyglądać. Zrobiłem 2 wymiary podstawowe które i tak należy zrobić. 1280x720 1920x1080 Wszelkie prośby o zmianę lub edycje tapety pisz PW. (W Ciągu 2 dni nie będę patrzył próśb z powodu napiętego terminarzu). Wszystkie zlecenia które nie były robione moderatorzy pozamykali, przepraszam że nie dałem rady szybciej. Proszę abyście wysłali te zlecenia na pw a na 100 % zostaną wykonane. Uwaga Szybka Edycja! Maksymalny rozmiar na forum to 1000 więc wyśle ci pw.
 3. Może to być bezczelne ale wole zacząć od prostych. Tak widać na steam. Tu masz avk normalnie. Avatar wykonany prosto i bez zbędnych efektów. Wszelkie prośby o zmianę lub edycje avatar'u pisz PW. (W Ciągu 2 dni nie będę patrzył próśb z powodu napiętego terminarzu). Wszystkie zlecenia które nie były robione moderatorzy pozamykali, przepraszam że nie dałem rady szybciej. Proszę abyście wysłali te zlecenia na pw a na 100 % zostaną wykonane.
 4. Najwyżej posty złączy. sprawdź jak będzie wyglądał ten na forum wgl.
 5. No Cóż, stworzyłem ci fajny gif, ale jest za duży.... rozmiar jest za duży i nie mg nic z tym zrobić (jeśli chcesz całkowicie nowy projekt to pisz pw bo sam nie jestem z tego zadowlony) To Jest Oryginalny Projekt. To Jest Nakaz Forum... (Max 1,95 mb)
 6. Nick (Na jakim grasz na serwerach): ❤ 𝕽𝕰𝕯𝕯𝖄 ❤ Wiek: 15 Lat. Trzy najlepsze prace (Mogą być linki lub załączniki): Dodałem więcej bo nie które są z stąd. https://imgur.com/a/j7jcjSf Dwa linki do zleceń (Zlecenia na grafiki na naszym forum):Skrócę linki bo są długie : Zlecenie[1] Zlecenie[2] Używany program (Programy graficzne jakich używasz): Photoshop, dodatkowo do grafiki używam Cinema4D/After Effects. Doświadczenie w grafice (Jaki czas się tym zajmujesz, pracowałeś gdzieś, itp.): Grafiką zajmowałem się od dzieciaka, od 9 roku życia. Z Paint'a do Gimpa a potem do PhotoShop'a. Pracował ogólnie w domu kiedy miałem wolne od szkoły itp. Sprawiało Mi To Dużą Przyjemność. I do tego czasu nabieram dużo doświadczenia. Coś o sobie (Opisz siebie, jakie masz cechy, co Ci pomaga w robieniu grafiki): Jestem Paweł i mam 15 lat. Jestem przyjaznym i miłym człowiekiem do póki ktoś nie zacznie mnie wyzywać :P. Zazwyczaj unikam wszelkich konfliktów bo to i tak niczego nie rozwiąże.. Moje Hobby to gra w piłkę nożną,badanie ptaszników i oczywiście robienie grafik. Przez 3 lata jak byłem mały oglądałem różne i to przeróżne poradniki dotyczące efektów,particles,warstw itp. I tak zostałem grafikiem, nikt mi nie pomaga i radze sobie sam. Teraz nawet zaczynam robić style pod fora ale dużo jeszcze czasu potrzebuje aby nauczyć się je robić najlepiej.
 7. Prosz + avk ^^ Te. @ Mikruswe zamknij.
 8. Wsm. Nie Widzę Dużych Problemów Aby Powiedzieć więc powiem
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności