Skocz do zawartości

Reddy

Użytkownik

Reputacja

18 Na dobrej drodze

3 obserwujących

Social Media

Ostatnie wizyty

 1. Reddy

  [Wykonane] Avatar

  Daje też wersje bez tekstu. (opcjonalnie) https://i.imgur.com/yrLmR7k.gif Został zastosowany rysunek nie prawdziwe zdjęcie! Wszelkie prośby o zmianę lub edycje avatar'u pisz PW. (W Ciągu 2 dni nie będę patrzył próśb z powodu napiętego terminarzu). Wszystkie zlecenia które nie były robione moderatorzy pozamykali, przepraszam że nie dałem rady szybciej. Proszę abyście wysłali te zlecenia na pw a na 100 % zostaną wykonane.
 2. Reddy

  [Wykonane] Tapetka

  Miałem lekkie problemy z efektami i nwm jak będzie wyglądać. Zrobiłem 2 wymiary podstawowe które i tak należy zrobić. 1280x720 1920x1080 Wszelkie prośby o zmianę lub edycje tapety pisz PW. (W Ciągu 2 dni nie będę patrzył próśb z powodu napiętego terminarzu). Wszystkie zlecenia które nie były robione moderatorzy pozamykali, przepraszam że nie dałem rady szybciej. Proszę abyście wysłali te zlecenia na pw a na 100 % zostaną wykonane. Uwaga Szybka Edycja! Maksymalny rozmiar na forum to 1000 więc wyśle ci pw.
 3. Reddy

  [Wykonane] MroKu avatar

  Może to być bezczelne ale wole zacząć od prostych. Tak widać na steam. Tu masz avk normalnie. Avatar wykonany prosto i bez zbędnych efektów. Wszelkie prośby o zmianę lub edycje avatar'u pisz PW. (W Ciągu 2 dni nie będę patrzył próśb z powodu napiętego terminarzu). Wszystkie zlecenia które nie były robione moderatorzy pozamykali, przepraszam że nie dałem rady szybciej. Proszę abyście wysłali te zlecenia na pw a na 100 % zostaną wykonane.
 4. Reddy

  #113 Pytanie dnia

  Na Spontanie co ty.
 5. Reddy

  [Wykonane] Zlecenie :/

  Najwyżej posty złączy. sprawdź jak będzie wyglądał ten na forum wgl.
 6. Reddy

  [Wykonane] Zlecenie :/

  No Cóż, stworzyłem ci fajny gif, ale jest za duży.... rozmiar jest za duży i nie mg nic z tym zrobić (jeśli chcesz całkowicie nowy projekt to pisz pw bo sam nie jestem z tego zadowlony) To Jest Oryginalny Projekt. To Jest Nakaz Forum... (Max 1,95 mb)
 7. Reddy

  #112 Pytanie na dziś

  Filmy: Skyline 3 Gry: Cyberpunk 2077, Watch Dogs Legion
 8. Reddy

  [Przyjęte] Podanko

  Bez przesady... już piszesz podanie jak ci odrzucili... chłopie ja na twoim miejscu tydzień/2 poczekał pograł i pouczył się amxx a nie spamić podaniami. Sam sobie budujesz opinie [autoprezentacje] o sobie. Po odrzuconym podaniu powinien być zakaz pisania podań na to stanowisko przez tydzień ale ja tu nie żądze. Stanowcze Nie.
 9. Nick (Na jakim grasz na serwerach): ❤ 𝕽𝕰𝕯𝕯𝖄 ❤ Wiek: 15 Lat. Trzy najlepsze prace (Mogą być linki lub załączniki): Dodałem więcej bo nie które są z stąd. https://imgur.com/a/j7jcjSf Dwa linki do zleceń (Zlecenia na grafiki na naszym forum):Skrócę linki bo są długie : Zlecenie[1] Zlecenie[2] Używany program (Programy graficzne jakich używasz): Photoshop, dodatkowo do grafiki używam Cinema4D/After Effects. Doświadczenie w grafice (Jaki czas się tym zajmujesz, pracowałeś gdzieś, itp.): Grafiką zajmowałem się od dzieciaka, od 9 roku życia. Z Paint'a do Gimpa a potem do PhotoShop'a. Pracował ogólnie w domu kiedy miałem wolne od szkoły itp. Sprawiało Mi To Dużą Przyjemność. I do tego czasu nabieram dużo doświadczenia. Coś o sobie (Opisz siebie, jakie masz cechy, co Ci pomaga w robieniu grafiki): Jestem Paweł i mam 15 lat. Jestem przyjaznym i miłym człowiekiem do póki ktoś nie zacznie mnie wyzywać :P. Zazwyczaj unikam wszelkich konfliktów bo to i tak niczego nie rozwiąże.. Moje Hobby to gra w piłkę nożną,badanie ptaszników i oczywiście robienie grafik. Przez 3 lata jak byłem mały oglądałem różne i to przeróżne poradniki dotyczące efektów,particles,warstw itp. I tak zostałem grafikiem, nikt mi nie pomaga i radze sobie sam. Teraz nawet zaczynam robić style pod fora ale dużo jeszcze czasu potrzebuje aby nauczyć się je robić najlepiej.
×