Skocz do zawartości

Ich_habe_kein_Geld

Użytkownik

Reputacja

3 Przeciętny

O Ich_habe_kein_Geld

 • Urodziny 08.11.2002

Social Media

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Tak, super komunikatywny i obiektywny człowiek, polecam!
 2. 20 minut czekania na nożówce na pustym inferno opłaciło się i gra była przednia! Dzięki @SHZ@lemi i innym koksom!!! Oby jutro się obyło bez tych 20 minut nudy:DDDD

 3. Na jakiej wysokości słońce góruje w dniu twoich urodzin dla szerokości geograficznej Warszawy?
 4. Pozdrawiam mistrza poczucia humoru i zarządzania dobrami ludzkimi!

 5. Jednak warto było czekać! Dzięki @haqu i innym za wczorajsze granie. Atmosfera była k00zak ze wszystkich stron<3 liczę na więcej w przyszłych dniach, pzdr.

 6. Dzięki  @Shadow69 za troskę jaką wkładasz w ten serwer i systematyczność!! (O 5v5 oczywiście chodzi)

  1. X-VexSo-X

   X-VexSo-X

   Przykre jest profil kolegi :(

 7. Wyjaśniłem to z opiekunem serwera i mamy podobne zdanie co do tego...
 8. Nick: Ich habe kein Geld Wiek: 17 Czemu? Bo mam świetne kontakty z graczami serwera i jak sami twierdzą, dzięki mnie zostają na tym serwerze na dłużej - w przeciwieństwie do większości adminów, którzy są tylko żeby sprawować władzę, a nie mieć poczucie wspólnoty. Doświadczenie: Admina miałem na kilku serwerach i ludzie mnie uwielbiali ale ja nie chciałem się zasiedzieć w jednym towarzystwie i zmieniałem serwery (na których też miałem admina). Jak długo gram? Ponad 4 lata. Link GT: https://www.gametracker.com/player/Ich habe kein Geld/185.40.196.238:30031/ Znajomość SM: 4/10 Link Steam: https://steamcommunity.com/id/patryk04/ Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Ta, przeczytałem regulamin admina.
 9. Chciałem odwołać się od bana. Myślałem że niesluszne pozbawienie mnie wygranej za konkurs to wystarczająco ale banowanie za nic tak naprawdę ,ponieważ dbam o dobro serwera, to już apogeum tej hipokryzji. Nie moja, że wychodzą niedoskonałości serwera, że cheater jest na serwerze. Najlepiej zbanować tego co chce zadbać o uczciwą rozgrywkę zamiast tego co ją psuje, nie? 

  1. SchMidT

   SchMidT

   Opisz mi zaistniała sytuację.

  2. Ich_habe_kein_Geld

   Ich_habe_kein_Geld

   Od początku nie wiem z jakiego powodu administracja jest przeciwko mnie, na początku pozbawienie mnie głównej wygranej konkursu, a teraz jakieś bezpodstawne bany za dbanie o serwer przy pomocy komendy !zglos.

    

  3. SchMidT

   SchMidT

   Dodaj mnie na steamie i wyjaśnij mi tam nie będziemy zaśmiecać statusu steamcommunity.com/id/maciek102/

 10. Nick: Ich habe kein Geld Wiek: 17 Czemu? Bo jestem obiektywny i uważam że mam jakąkolwiek charyzmę i poczucie humoru i aktywnie uczestniczę i rozmowach na czacie głosowym, a nie tylko czekam, żeby ostrzegać naszych kochanych graczy serwera, podsumowując - nie będą wychodzić po 2 minutach. Doświadczenie: Admina miałem na kilku serwerach i ludzie mnie uwielbiali ale ja nie chciałem się zasiedzieć w jednym towarzystwie i zmieniałem serwery (na których też miałem admina). Jak długo gram? Ponad 4 lata. Link GT: https://www.gametracker.com/player/Ich habe kein Geld/185.40.196.238:30031/ Znajomość SM: 4/10 Link Steam: https://steamcommunity.com/id/patryk04/ Mikrofon: Tak Mutacja: Tak Ta, przeczytałem regulamin admina.
×